STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
awaria internetu z kablówki eltronik.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 24 Gru 2013 09:55:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również płacę normalną kwotę mimo zakończenia umowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 01:06:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odradzam Eltronik. Mam już tego dość. Od czasu jak podpisałem nową umowę i dostałem nowy modem wiecznie są problemy. Siedzę przy komputerze i internecie sporo, również pracując, więc widzę co się dzieje w ciągu całego dnia. A to co się dzieje wieczorami zakrawa na kpiny. Brak internetu przez 15-20 minut. A jeżeli już jest to ciągle przerywa i nie da się normalnie grać czy pracować. Dzieje się tak średnio co 1-2 tygodnie przez kilka dni. Problemy zaczynają się o 22 i nie mijają nawet do 3 w nocy, więc to nie wina obciążenia.

Za każdym razem kiedy są problemy dzwonię na obsługę kończy się to tak, że każą mi podłączyć kompa bezpośrednio bo to pewnie wina routera. Potem stwierdzają że problemów nie ma i odpalą "monitoring". Po 2-3 dniach problem znika.

Może i kiedyś Eltronik był spoko, wiem bo sam używałem wcześniej przez 2 lata i z tego co pamiętam to była 1 awaria poważniejsza i to w sumie nie z ich winy tylko przypadku losowego. Ale jakość w tej chwili, brak mi słów, żałuję że dopiero co podpisałem umowę.

EDIT: Wysłanie tego posta zajęło 15-20 sekund po naciśnięciu Wyślij. A jak chciałem wejść w edycję, żeby dopisać ten "EDIT" to po wielu próbach udało mi się dopiero po minucie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
studencik




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 505
Skąd: brodnica/sopot

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 04:14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bida az piszczy z tym eltronikiem.
Ja w Gdansku mam UPC 250mbps za jedyne 90zeta i jest moc.
A jakie stawki ma eltronik?

Jeszcze troche zanim dojdzie do nas technologia fiber do kazdego gospodarstwa domowego tak jak jest np w USA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 07:50:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

studencik napisał:
Bida az piszczy z tym eltronikiem.
Ja w Gdansku mam UPC 250mbps za jedyne 90zeta i jest moc.
A jakie stawki ma eltronik?


30/1 Mbit za 72 złote. Ja potrzebuję uploadu więcej negocjowałem więc warunki, to za 30/2 płacę 120 zł (za 30/4 które by mnie urządzało zawołali 180 zł, ale to już za dużo). Żałuję tego kroku, teraz chętnie zerwałbym umowę i wziął VDSLa od Netii. Zdecydowałem się na ten krok tylko dlatego, że Eltronik jest niezawodny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 10:17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johncage ... a czemu to odradzasz Eltronika? Bo masz problemy. Masz kablówkę pod nosem , idź do Nich i postaw sprawę jasno .... przy takich problemach jak opisujesz są na pewno warunki żeby zerwać umowę. Ja też mam z Eltronika net i żadnych problemów, gorzej jest z tv . Pozdrawiam

ps. Studencik.... w USA jest jeszcze gorszy syf niż u nas i z netem i fonami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 12:20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba napisał:
przy takich problemach jak opisujesz są na pewno warunki żeby zerwać umowę. Ja też mam z Eltronika net i żadnych problemów, gorzej jest z tv .


Walczyłem kiedyś z Multimedią, to że są na pewno warunki nie jest oczywiste, a wręcz wiem że jest to w dużej mierze kwestia dobrej woli.

Co do tego że nie masz problemów, śmiem twierdzić że nawet nie wiesz kiedy są problemy bo nie używasz internetu tak często jak ja czyli po kilkanaście godzin dziennie. Nie posiadasz też narzędzi typu monitor aktywności na routerze, który pokazuje mi co się dzieję, czy dla przykładu żona nie uruchomiła czegoś i nie ściąga jakiegoś pliku lub coś wysyła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 13:01:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba jest pracownikiem eltroniku więc zawsze będzie po stronie ich a teraz kto nie czyta rachunków kablowej to wam powiem że za dostarczenie rachunku do domu biorą 8zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 13:37:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
Osoba jest pracownikiem eltroniku więc zawsze będzie po stronie ich a teraz kto nie czyta rachunków kablowej to wam powiem że za dostarczenie rachunku do domu biorą 8zł


A niech sobie będzie. O jakości firmy świadczy nie ilość zadowolonych klientów tylko niezadowolonych i sposób rozwiązywania problemów, które mają.

Mój problem jest dość specyficzny, bo generalnie w takich przypadkach dostawcy internetu podchodzą do tematu: sygnał jest? Jest. Internet działa? Działa. No to nie ma problemu. Ale że internet nie da się normalnie używać to już nie do sprawdzenia i nie doprosisz się o swoje racje.

P.S. Gdybym wczoraj zadzwonił to bym słyszał o resetowaniu i odłączaniu routera, a dziwnym trafem znowu nie ma problemów chociaż nic nie robiłem. Bardzo złośliwy ten router wieczorami, może spać chodzi? Very Happy

O tym rachunku nie wiedziałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Treeman




Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 39
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 13:48:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:
kto nie czyta rachunków kablowej to wam powiem że za dostarczenie rachunku do domu biorą 8zł

Mijasz się z prawdą, najmniejszy pakiet programów telewizyjnych kosztuje 8,50 pln. Ta opłata jest rozbita na 2 części:
Usł. RITVK-Reemisja programów TV - pakiet socjalny 0.50
Opłata miesięczna za dostarczenie łącza 8,00
co razem daje 8,50
W rachunku nic nie ma o opłacie za dostarczanie rachunku do domu, bo takowa nie jest pobierana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 15:14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock, jestem tylko zwykłym abonentem kablówki i nic więcej. ..... johncage , u mnie komputer jest wyłączony tylko jak jestem w pracy i jak śpie. Mam tez takie narzędzia ale nikogo nie podglądam czy coś ściąga czy nie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 21:49:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Treeman przeczytaj dobrze fakturę na samym dole piszę 8zł za dostarczenia rachunku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johncage




Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 908

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 22:30:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tymczasem nadszedł wieczór i znowu te same problemy co wczoraj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Treeman




Dołączył: 27 Kwi 2014
Posty: 39
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 02 Sie 2014 22:36:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock widocznie masz inną fakturę, ode mnie nie biorą za dostarczenie rachunku Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karamba




Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 87

PostWysłany: Nie, 03 Sie 2014 21:01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie piszą że 8zł "opłata za dostarczanie łącza", a nie za dostarczanie faktury Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robi529




Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 19
Skąd: ---WIEJSKA ---

PostWysłany: Pon, 11 Sie 2014 15:05:45    Temat postu: Szlak mnie trafia z tym internetem Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi czy u Was tez macie lagi na kompie... co 5 min rozłacza mi siec ...niegdzie nie moge nic znalezs czy oni cos remontuja czy cos sie dzieje nie tak... w tygodniu jest tragedia..nie wspomne o tym ze w niedziele niemam mozliwosci odpalenia internetu bo zawiesza sie wszystko i traci łacze w momencie próby wejscia do internetu...i nic nie blokuje (bo pewnie zaraz ktos wyskoczy z cudowna rada) sa dni gdzie siec działa bez najmniejszego zastrzezenia...zaczyna mnie to coraz bardziej irytowac---płacimy za GÓWNIANE łacze kupe kasy a i tak wciaz sa problemy... widze ze nasz dostawca ELTRONIKA coraz bardziej zaczyna zlewac ludzi-- coraz czesciej słysze ze ludzie maja problemy z siecia ale reakcji jest ZERO Mad jak jest u was-- chodzi o siec z ELTRONIKA .. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018998 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski