STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Studio Tatuażu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sildo




Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 8
Skąd: B-ca

PostWysłany: Pią, 05 Lip 2013 14:31:21    Temat postu: Studio Tatuażu Odpowiedz z cytatem

Witam:D
Chciałbym zrobić sobie tatuaż i mam kilka pytańVery Happy. Gdzie w Brodnicy można coś takiego zrobić ? Może kogoś polecacie ? Jak z ceną takiego zabiegu ? I ile trzeba mieć lat by zrobić słyszałem że 16 ze zgodą rodziców lub 18 bez Laughing . Czekam na wasze opinie Smile
Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muzlag




Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 137
Skąd: z kosmosu

PostWysłany: Nie, 07 Lip 2013 12:31:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/waltur.berent?fref=pb&hc_location=friends_tab
Tu masz namiary. Myślę, że chłopaki Ci wszystko wyjasnią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 10 Lip 2013 12:55:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, śmigaj do Waltura.
Co do zgody rodziców, jestem za, dopóty decydują, dopóki trzeba tego przestrzegać.
Co innego, gdy jesteś pełnoletni.

Miłego dziargania Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doris




Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 217

PostWysłany: Sro, 10 Lip 2013 13:14:49    Temat postu: Daj se luza Odpowiedz z cytatem

Tylko pamiętaj ze taki syf robisz sobie na całe życie ,usunięcie to dosć bolesna sprawa i w przyszłości nie dostaniesz roboty w służbach mundurowych,administracji i wielu innych ,gdzyż kolesie z takim syfem są dla pracodawców podejrzami . Jak chcesz być oryginalny to nie pij ,nie pal i chodź do Kościoła ,nie przeklinaj,kup se oryginalne ciuchy,naucz się angola,idź na siłownie,jedź rowerem do Torunia ,to jest oryginalność . Trzeba mieć charakter aby być taki,a tatuaże są dla cienkich bolkków którzy chcą się dowartosciować takim badziewiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 10 Lip 2013 14:58:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym kościołem to przegięłaś, nikt oryginalny tam nie chodzi a raczej poświęca czas na twórczość, czytanie, wolontariat lub chodzenie do kulturalnych miejsc, nie do miejsca kultu Very Happy
Ktoś oryginalny, myśli niesztampowo z wyprzedzeniem, choć tradycja, romantyczność, oraz konwenanse, nie są złe Very Happy
Nie słuchaj jej Mały, dobry artystyczny tatuaż, nie jest zły.
Ona jest z góry nie.
Dowartościowują się dziarą prymitywne karki lub lamusy, spędzający czas na wiejskich dyskotekach podrywający dziunie, plastiki i blachary Very Happy

Pamiętaj jednak, to Twoja decyzja na całe życie Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
STIG




Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 70

PostWysłany: Sro, 10 Lip 2013 18:03:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnek - moralizator, ale beka!
Profi dziara tylko w Demontattoo u Seby i Waldka!

P.S. Pozdry Przem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 10 Lip 2013 21:54:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również pzdr Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 12 Lip 2013 07:12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doris napisał:
[...] w przyszłości nie dostaniesz roboty w służbach mundurowych,administracji i wielu innych ,gdzyż kolesie z takim syfem są dla pracodawców podejrzami . [...]
Twój wpis rażąco emanuje niechęcią, wręcz wstrętem, do tatuażu ale nie wnikam w przyczyny tego stanu rzeczy Confused.
Dodam tylko, że zabobony nam tu serwujesz.
Dyskwalifikacja może być, owszem - jeśli sobie wydziarasz tzw. "rękawki", łezki pod okiem albo taki napis Laughing
Tatuaż w niewidocznym (przy służbowym stroju) miejscu w żaden sposób nie powoduje dyskwalifikacji. Wiem to z autopsji gdyż 2 lata temu startowałem do jednej ze służb mundurowych gdzie była komisja lekarska.
Przy startowaniu do urzędu przed taką komisją się nie staje a kadrowa z przyszłym kierownikiem nie każą się przecież na rozmowie kwalifikacyjnej rozbierać i patrzeć czy na łopatce tudzież ramieniu nie masz tatuażu Exclamation

Nie opowiadaj więc głupot. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Pią, 12 Lip 2013 15:14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajmy, że o przyjęciu do pracy/służby na końcu i tak decyduje inny człowiek (oprócz procedur).
Nie zatrudniłbym "wydziaranego" gościa jeśli do wyboru miałbym równie dobrego fachowca bez komiksów na ciele czy facjacie.
Może i są pracodawcy, którzy preferują tatuaże u pracowników - ja takich nie znam...

Podoba mi się opinia doris:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Pią, 12 Lip 2013 16:31:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
Nie zatrudniłbym "wydziaranego" gościa jeśli do wyboru miałbym równie dobrego fachowca bez komiksów na ciele czy facjacie.
Może i są pracodawcy, którzy preferują tatuaże u pracowników - ja takich nie znam...


nie kumam takiego podejścia. czy tatuaż ma wpływ na wiedzę lub profesjonalizm danej osoby??? zdecydowanie NIE!!! uważam cze tatuaż dziś o niczym nie świadczy - ot zwykłe widzimisie. sam tatuażu nie posiadam ale nie mam nic przeciwko osobom które go mają. podobno tylko tatuaż uzależnia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hela




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 27

PostWysłany: Sob, 13 Lip 2013 17:55:24    Temat postu: Re: Daj se luza Odpowiedz z cytatem

Doris napisał:
Tylko pamiętaj ze taki syf robisz sobie na całe życie ,usunięcie to dosć bolesna sprawa i w przyszłości nie dostaniesz roboty w służbach mundurowych,administracji i wielu innych ,gdzyż kolesie z takim syfem są dla pracodawców podejrzami . Jak chcesz być oryginalny to nie pij ,nie pal i chodź do Kościoła ,nie przeklinaj,kup se oryginalne ciuchy,naucz się angola,idź na siłownie,jedź rowerem do Torunia ,to jest oryginalność . Trzeba mieć charakter aby być taki,a tatuaże są dla cienkich bolkków którzy chcą się dowartosciować takim badziewiem.y ma
znam ludzi którzy mają tatuaże i pracują w służbach mundurowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 14 Lip 2013 09:09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
Nie zapominajmy, że o przyjęciu do pracy/służby na końcu i tak decyduje inny człowiek (oprócz procedur).
Nie zatrudniłbym "wydziaranego" gościa jeśli do wyboru miałbym równie dobrego fachowca bez komiksów na ciele czy facjacie.
Może i są pracodawcy, którzy preferują tatuaże u pracowników - ja takich nie znam...

Podoba mi się opinia doris:)


A co by było jakby delikwent miał na plecach lub ramieniu krzyż i byś był pracodawcą Question
Wyrzuciłbyś go na zgniły pysk, czy dałbyś mu szansę, ha Question Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Nie, 14 Lip 2013 09:45:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
[
Wyrzuciłbyś go na zgniły pysk, czy dałbyś mu szansę, ha Question Razz


"Zgniły" to ty masz chyba - pisze się "zbity".
Nigdzie nie napisałem, że posiadanie lub nie tatuażu jest ważniejsze niż fachowość i kompetencje zawodowe - nie wiem skąd te zarzuty.
Pewnie z przyzwyczajenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 14 Lip 2013 10:02:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wykręciłeś się jak piskorz Razz
Masz to chyba z "przyzwyczajenia".
Zgniły czy zbity, jeden czort, musiałeś coś w końcu napisać, żeby nie wyjść na debila.
Wystarczy mi, że opinia doris Ci się podoba z wiadomych powodów.

Nie pozdrawiam Very Happy

Sildo, tak więc wal śmiało do Waltura, byłem tam ostatnio, fachowa, profesjonalna obsługa, higiena i sprzęt na wysokim poziomie.
Jest klimat Exclamation
Myślę, że z ceną się też dogadasz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Nie, 14 Lip 2013 11:37:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepsza dziara niż fara Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020676 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski