STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
A Ty, na kogo zagłosujesz?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mareczek
Gość






PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 00:50:56    Temat postu: A Ty, na kogo zagłosujesz? Odpowiedz z cytatem

Zdaję sobie sprawę że politycy są nam potzrebni, ale Drodzy Wyborcy błagam Was nie wybierajcie oszołomów,ludzi, którym słoma z butów na wierzch wychodzi, a gdy sie odezwą to uszy więdną. Spojrzcie na kandydatów, ktorzy by chcieli zasiąść w ławach naszego kochanego sejmu. Lista znajduje sie powyrzej! Pamietajcie oszołomom mówimy NIE! NIE! i jeszcze raz NIEEEEEEEE!
Powrót do góry
MAG
Gość






PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 06:13:21    Temat postu: a Ty,na kogo zagłosujesz? Odpowiedz z cytatem

Im wszystkim słoma z butów wychodzi.
Chodzi im jedynie o dobre koryto ,a nie o dobro ludzi.
Powrót do góry
APOSTOŁ




Dołączył: 08 Mar 2005
Posty: 86
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 13:00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem za calkowitym zbojkotowaniem wyborów Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek
Gość






PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 13:29:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

APOSTOŁ napisał:
ja jestem za calkowitym zbojkotowaniem wyborów Very Happy


"podoba mnie się" Smile
Powrót do góry
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 13:58:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz sie zaczyna typowe "nie wiem kto startuje, ale wszyscy to zlodzieje, nie bede glosowac, bo Polska to bagno i wszystko jest be".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
APOSTOŁ




Dołączył: 08 Mar 2005
Posty: 86
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 14:25:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdopodobienstwo ze bedzie lepiej jest znikome wiec glosowanie nie ma sensu kazdy glos to odpowiedzialnosc tylko dlaczego odpowiadac za to co robia inni ja nie glosuje i nie chce brac odpowiedzialnosci.czesto slyszy sie slowa"glosowales na nich wiec nie nazekaj teraz"hehe Very Happy



ODDAM POLSKE W DOBRE...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
APOSTOŁ




Dołączył: 08 Mar 2005
Posty: 86
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 14:33:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko czy naklanianie osob do nie brania udzialu w glosowaniu jest legalne hmm.. Very Happy Question Wlasciwie to nikogo nie namawiam heheh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 18:11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

APOSTOŁ napisał:
Tylko czy naklanianie osob do nie brania udzialu w glosowaniu jest legalne hmm.. Very Happy Question Wlasciwie to nikogo nie namawiam heheh

Bez obaw, jest legalne. W rozdziale XXXI kk (przestępstwa przeciwko wyborom i referendum) nie ma takiego czynu zabronionego.
Skoro nie ma być lepiej, to może trzebaby się zastanowić nad tym, aby zagłosować, aby nie było gorzej. Jest kilka takich partii politycznych, które mogą przeprowadzić rewolucję lustracyjno - czystkową i jeszcze wiele innych rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 18:22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie biorąc udziału dajecie szanse wygrania innym !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek
Gość






PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 21:26:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
nie biorąc udziału dajecie szanse wygrania innym !

Drodzy brodniczanie, nikt przeciez nie pisze o tym zeby nie brać udziału w wyborach! Apeluje zebyscie nie glosowali na oszołomów i wyzyskiwaczy...
Przeczytajcie uważnie programy wyborcze, pomyślcie, ...wybierzcie najodpowiedniejszego kandydata???
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 22:47:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

APOSTOŁ napisał:
ja jestem za calkowitym zbojkotowaniem wyborów Very Happy

to co teraz napiszę, to oklepany slogan, ale co tam... elektorat naszych świrów, typu ligi mistrzów, zawsze jest zwarty i gotowy. dlatego dopóki są na scenie takie zjawiska, dopóty należy chodzić na wybory, żeby władza nie wpadła przypadkiem w ich ręce, bo wtedy będzie już tylko gorzej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DALUN




Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 4
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 28 Sie 2005 23:52:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie ma na liście naszego kochanego, pięknego i szalenie cudownego burmistrzyka pana W.D. (wóda Very Happy), który tak dużo zrobił dla Brodnicy, że szok (m.in. dużo super imprezek do późnych godzin rannych). Bez niego, to faktycznie nie ma na kogo zagłosować Very Happy
A może to jest ten dziadek, którego ktoś tam szuka w innym temacie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yanusz




Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 155
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 29 Sie 2005 10:15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy brodniczanie, nikt przeciez nie pisze o tym zeby nie brać udziału w wyborach! Apeluje zebyscie nie glosowali na oszołomów i wyzyskiwaczy...
Przeczytajcie uważnie programy wyborcze, pomyślcie, ...wybierzcie najodpowiedniejszego kandydata???[/quote]

Ba !
Ale nikogo godnego nie ma do wybrania Sad a sam niestety nie wystartowałem Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 29 Sie 2005 10:20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja mam propozycję dla osób, które nie wiedzą na kogo zagłosować i nie widza kandydata dla siebie.

pójdźcie, zagłosujcie pod hasłem "skreślmy ich wszystkich". czyli po prostu oddajcie nieważny głos Very Happy wyobraźcie sobie wyniki wyborów, gdzie np. na drugim miejscu nie byłoby żadnej partii tylko pozycja "głosy nieważne" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 29 Sie 2005 10:26:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja oddam niewazny glos! Spelnie swoj "obowiazek", bede mial do tego czyste sumienie i bede mogl narzekac! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019503 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski