STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Do organizatorów koncertu Dubska
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bules




Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 193

PostWysłany: Nie, 23 Cze 2013 01:12:04    Temat postu: Do organizatorów koncertu Dubska Odpowiedz z cytatem

Super, ze zapraszacie takie zespoły do Brodnicy. Z roku na rok jest coraz lepiej i widać, że w tym mieście może grać coś lepszego niż Doda, Weekend itd.
ALE...

Takie koncerty wymagają odpowiedniej reklamy. Nie widziałem na mieście ani jednego plakatu. Nikt nie postarał się nawet o event na facebooku.
Informacje o koncercie były przekazywane tylko z ust do ust, a to "trochę" mało.
Mogliście również poprosić jakikolwiek tutejszy zespół o supportowanie. Takie rozwiązanie jest świetną reklamą i urozmaica imprezę.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 23 Cze 2013 12:19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co Ty chcesz od Dody, przynajmniej ma super nogi i czym pooddychać RazzVery Happy

Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gutwit




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 541

PostWysłany: Nie, 23 Cze 2013 21:04:05    Temat postu: Re: Do organizatorów koncertu Dubska Odpowiedz z cytatem

Bules napisał:
Super, ze zapraszacie takie zespoły do Brodnicy. Z roku na rok jest coraz lepiej i widać, że w tym mieście może grać coś lepszego niż Doda, Weekend itd.
ALE...

Takie koncerty wymagają odpowiedniej reklamy. Nie widziałem na mieście ani jednego plakatu. Nikt nie postarał się nawet o event na facebooku.
Informacje o koncercie były przekazywane tylko z ust do ust, a to "trochę" mało.
Mogliście również poprosić jakikolwiek tutejszy zespół o supportowanie. Takie rozwiązanie jest świetną reklamą i urozmaica imprezę.

Pozdrawiam.


https://www.facebook.com/pages/BDK-Brodnicki-Dom-Kultury/393533990712246?id=393533990712246&sk=events

https://www.facebook.com/events/604857636198795/

do wszystkich których mamy w znajomych wysłane zostało zaproszenie
więc ?



plakaty były na wszystkich możliwych słupach acz z dyskotekowymi plakatami nikt szans nie ma Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bulers




Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 72

PostWysłany: Pon, 24 Cze 2013 18:43:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi plakatami to prawda... Widziałem kilka w mieście i o imprezie generalnie byłem poinformowany, więc tak źle z tą promocją nie było. A, że frekwencja słaba...
gutwit ma absolutną rację. Z dyskoteką i pożyczkami nie wygrasz. Opanowali słupy doskonale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piot4Qes




Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 135

PostWysłany: Pon, 24 Cze 2013 19:54:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś widziałem w Brodnicy plakat koncertu DUBSKA na szybie starej apteki obok kina i mało rzuca się w oczy... Może przez wykonanie, bo wygląda jakby był w power poincie robiony Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Kędzia




Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 268

PostWysłany: Pon, 24 Cze 2013 20:17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez jaj. frekwencja słaba, bo plakat był zrobiony w paincie?
w tym mieście coraz więcej organizacji i stowarzyszeń idzie po linii najmniejszego oporu. impreza? to dysko polo. festyn? to jeszcze więcej dysko polo. i potem masz studniówki z dysko polo, bale gimnazjalne z dysko polo, a zaraz będą pogrzeby z dysko polo. dysko polo dzięki takim organizacjom jest właśnie kulturą dominującą.

wiecie jaka jest stacja muzyczna o największej oglądalności? polo.tv. wszystko w temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gutwit




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 541

PostWysłany: Pon, 24 Cze 2013 23:54:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święte słowa Paweł

Dzieci z przedszkoli występują przy "muzyce" dico polo
więc na starość "skorupka trącić" będzie,,, zgadnijcie czym?
uważam, że od tych właśnie dzieci trzeba zacząć edukacje kulturalną szeroko pojętą

nie chce tu wskazywać na konkretne przedszkole bo nie chodzi o piętnowanie, ale o zastanowienie się nad tym z pozoru nieważnym dla niektórych tematem ale niestety efekt widoczny jest dopiero w wieku dorosłym w którym już jest zbyt późno, żeby coś zaradzić, więc nie możemy tego bagatelizować.

Niestety efekt wcześniejszego bagatelizowania mamy już dziś.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 25 Cze 2013 07:49:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy miałem naście lat (wcale nie tak dawno temu Smile )nie było potrzeby specjalnych reklam na takie wydarzenia, było zainteresowanie i głód. Teraz jak przyszedłem na Dubska, to trochę mi było wstyd przed zespołem. Co oni sobie pomyślą o Brodnicy? Że jakieś badziewie jesteśmy i nie warto przyjeżdżać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bules




Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 193

PostWysłany: Wto, 25 Cze 2013 17:08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, event jest, tylko ze szukałem wcześniej informacji o tym wydarzeniu i nic.
Źle szukałem, ale gdyby nazwa zespołu była w tytule, a nie tylko na plakacie, pewnie bym to znalazł Smile.
Zgadzam się z tym, ze plakaty dyskotekowe przebijają wszystko, ale poważnie, nie widziałem ani jednego poświęconego uczcie teatralnej czy też odnośnie samego koncertu, a nawet dzisiaj się bardzo intensywnie rozglądałem za nimi:-) .

Ogólnie mnóstwo osób, które na koncert by przyszło, nic o nim nie wiedziało. W sumie już teraz nie wiem dlaczego

No i proszę wybaczyć moje wszelkie niedopatrzenia Smile .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 25 Cze 2013 17:37:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólna zasada jest taka, że to reklama ma "przyjść/wedrzeć się" do świadomości człowieka a nie człowiek ma biegać i szukać reklamy aby czegoś się dowiedzieć.
Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bules




Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 193

PostWysłany: Wto, 25 Cze 2013 19:16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Wto, 25 Cze 2013 23:11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, ok... uważam, że DUBSKA zasługuje na to, żeby dać to na większe plakaty... Wink dowiedziałam się o koncercie od kumpla z gdyni, który zerknął na ich stronę... po przejrzeniu "lokalnej gazety" stwierdziłam brak jakichkolwiek informacji na temat koncertu w/w. Sad a szkoda...
Dlatego nie twierdzę, że nie było to nagłaśniane, aczkolwiek przekaz był słaby. BTW, nie wszyscy mają konto na FB...
I jeszcze jedno.. po wpisaniu w ogólnodostępnej wyszukiwarce hasła: "dubska brodnica" nie wyskoczyło nic związanego z ubiegłym piątkiem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Kędzia




Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 268

PostWysłany: Sro, 26 Cze 2013 08:46:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeglądasz złe lokalne gazety. "Nowości" ubiegły piątek, str 3 - cały gryplan buta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 26 Cze 2013 14:14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Disco polo to nie muzyka, to sposób na życie oraz filozofia RazzVery Happy
Jaka większość społeczeństwa, takie nutki Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro, 26 Cze 2013 18:28:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Disco polo to nie muzyka więc jej nie słuchaj i nie będziesz miał problemu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018251 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski