STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Meble do kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
srebrnywacek




Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 13 Maj 2018 15:43:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze. W sklepach też się czasem czeka na realizację 2 tygodnie. Mi się wcale nie podobają z połyskiem Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Radek38




Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 15 Maj 2018 10:33:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają meble z Black Red White. Jest duży wybór i można trafić na fajne promocje. Mam meble z tego sklepu i pasują idealnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2018 10:55:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat firma ta jest taka duża, że nie mogę powiedzie czy ich meble mi się podobają czy nie. Bo niektóre serie (szczególnie te premium) są ciekawe, niektóre zupełnie nie zgrywają się z moim gustem.

Ciekawa jestem jakie macie zdanie na temat płytek drewnopodobnych. Nigdy za bardzo mi sie nie podobały ale ostatnio Tubądzin http://www.tubadzin.pl/ wprowadził serie płytek, które naśladują prawdziwe deski. Z fakturami i słojami. Jesteście na tak czy na nie?

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ankaO




Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 57

PostWysłany: Nie, 10 Mar 2019 12:02:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem fajne ale temat jest o meblach....
Gdzie kupowaliście tak na marginesie stól do kuchni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ameba




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 55

PostWysłany: Wto, 12 Mar 2019 11:51:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie znalazłaś niczego w sklepach stacjonarnych, to polecam przejrzeć sobie to co mają sklepy online. A tych jest bardzo duzo. Bo mozesz szukać i na allegro i na olx jeśli bierzesz pod uwagę używane i na indywidualnych stronach....
Bardzo praktyczne są stoły rozkładane jak ten poniżej z uwagi na to, ze można znacznie powiekszyć powierzchnię stołu.W przypadku jak na przykląd mamy gości:
Spory wybor jest tutaj https://www.mebletkaniny.pl/stoly-cat-44


Ostatnio zmieniony przez ameba dnia Pon, 18 Mar 2019 09:06:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lena




Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Wto, 12 Mar 2019 21:32:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ankaO napisał:
Całkiem fajne ale temat jest o meblach....
Gdzie kupowaliście tak na marginesie stól do kuchni?


Przez rok użytkowaliśmy- i to niezbyt często stół Vinotti z kolekcji Malaga i szczerze odradzam- widoczna każda rysa, którą powodowało nawet przesunięcie plecionej podkładki po blacie.
Obecnie mamy stół z Jafra (chyba Nin-bit) i jestem bardzo z niego zadowolona. Masywny,drewniany blat z opcją powiększenia powierzchni. Stół to ważny mebel ,więc warto przeanalizować zakup.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrela1




Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 53

PostWysłany: Pon, 06 Maj 2019 07:56:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie zamawialiście meble do kuchni ale wcale tak długo się nie czeka. Sama kupowałam ostatnio meble do kuchni w lokalnym studio mebli kuchennych oraz czekałam na nie miesiąc. Z mebli tych jestem bardzo zadowolona
są dobrze dopasowane do rozmiaru kuchni
nie ma zadnych przerw
mogłam sobie samodzielnie wybrać rozstawienie szafek, kolory oraz dodatki
jak również są lepiej wykonane.
http://designiwnetrze.pl/5-powodow-dla-ktorych-warto-wybrac-meble-na-wymiar/

Poczytajcie sobie

Wcześniej miałam meble kupione gotowe, ale z wyglądu nie prezentowały sie tak dobrze jak meble na wymiar.


Ostatnio zmieniony przez andrela1 dnia Nie, 19 Maj 2019 08:57:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
telek




Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 53

PostWysłany: Sro, 15 Maj 2019 12:56:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na początku szukaliśmy mebli gotowych jednak przejrzeliśmy sobie bardzo wiele róznych firm i w zasadzie to nie znaleźliśmy żadnych wartych obejrzenia mebli. Ceny bywają wysokie a mebli takich jak tutaj piszecie nie da się dopasować konkretnie pod wielkość pomieszczenia w domu.

Meble na wymiar troche nas kosztowały, trzeba to przyznać. jednak wymiarowo są idealnie dopasowane do kuchni.
https://woodworks-studio.pl/realizacje/meble-kuchenne Kupowaliśmy tutaj


Ostatnio zmieniony przez telek dnia Pią, 31 Maj 2019 06:55:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapisz




Dołączył: 26 Maj 2017
Posty: 21

PostWysłany: Pon, 27 Maj 2019 17:06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze meble zrobiła firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Meble idealnie są wkomponowane w wielkość pomieszczenia mimo że kuchnia nie jest zbyt ustawna i z meblami standardowymi nie było szans, żeby coś sensownego zrobić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pon, 27 Maj 2019 21:56:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ameryke odkryles .Kazda firma na dzien dzisiejszy taki projekt Ci zrobi ze wszystko bedzie pasowalo .I nie musi byc az z Wyszkowa ,wystarczy z Brodnicy,Bartniczki,Kawk itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022775 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski