STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul. Witosa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aadalbert1




Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 63

PostWysłany: Wto, 04 Cze 2013 13:18:17    Temat postu: Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul. Witosa Odpowiedz z cytatem

Rozpoczęły się w tej spółdzielni zebrania na które przychodzi około 4 % członków. Na zebraniach prezes mówi, że w tej spółdzielni są jedne z najniższych czynszów, gdzie są wyższe, nie powie o swoich dochodach, radcy prawnego na pełnym etacie i zarabiający dodatkowo na zlecenie ponad 50.000 zł, na ocieplenie bloków nie ma pieniędzy, chcą brać kredyty, bloki na Rubinkowie są ocieplone na około tu zaledwie szczyty itd, ale członkowie nie przyjdą tylko szemraja na ulicach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dusiaak




Dołączył: 21 Sty 2013
Posty: 18

PostWysłany: Wto, 04 Cze 2013 14:27:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z miłą chęcią na zebrania też bym poszła, ale niestety ogranicza mnie to, że może w nich uczestniczyć główny najemca lokalu a ja niestety nim nie jestem.. Jeśli chodzi o sam zarząd tej spółdzielni to nie jest za ciekawy, bo ja rozumiem wszystko, ale mam jednego sąsiada, który ma wszystko czego zażąda od Prezesa. Mureczki skrócone, jakieś bloczki betonowe postawione, bo on nie może wyjechać skuterkiem, zakazy parkowania, mimo, że jest i tak mało miejsc parkingowych. Paranoja. a co do ocieplania to naprawdę by się przydało, bo również mam tylko szczyt ocieplony..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 04 Cze 2013 16:27:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, wczoraj o 17.00 w OOK było walne zebranie spółdzielców. Przypuszczam, że była na nim garstka osób (sam nie byłem) ponieważ informacja (przynajmniej u mnie w klatce) pojawiła się na tablicy ogłoszeniowej w dniu zebrania. I to wcale nie jestem pewien czy była rano czy dopiero po południu. Na 100% w niedzielę 2 czerwca tej informacji jeszcze nie było. Uważam, że celowo informacje są podawane do wiadomości mieszkańców w ostatniej chwili, tak aby jak najmniej osób przyszło na zebranie!

Co do ociepleń to podpisuje się rękoma i nogami. Mam w miarę nowe okna plastikowe, co z tego że okna są szczelne jak wiatr dmucha pod i nad oknem bo mur ma ubytki Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mada




Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 38

PostWysłany: Wto, 04 Cze 2013 17:32:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na mojej klatce w bloku pojawiło się info o spotkaniu z mieszkańcami po wczoraj po południu! To chyba celowe działanie, żeby jak najmniej osób mogło być, rano jak wychodziłam do pracy,to informacji nie było - wychodziłam o 6.30.
Evil or Very Mad Skandaliczna jest ta spółdzielnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Wto, 04 Cze 2013 18:41:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie, pozostaje sprawdzić, kto jest de facto odpowiedzialny, za prawidłowy obieg informacji w stronę mieszkańców i w końcu wyciągnięcie konsekwencji z tego tytułu. Samą zielenią człowiek nie żyje. Bloki ocieplane, tak, że dwie klatki jednego roku, potem kolejne na następny rok...aż w końcu ostatnie dwie nie wiadomo za ile. A w tym czasie ocieplane wcześniej zdążą stracić na estetyce i kolorze. Jednym słowem kpiny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014501 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski