STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
pozyczka bez zaswiadczenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Pon, 16 Mar 2015 10:01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mania99 napisał:
Wszyscy tutaj tak źle pisza o chwilówkach a ja jestem zdania,że zawsze jest t druga strona medalu. Po pierwsze niekiedy banki również oferują wysokie oprocentowanie. To nie tylko chwilówki mają drogie oferty.
Po drugie kiedy ktoś jest pod ścianą to chwilówka może być jedyną możliwością. Sama jakiś czas temu miałam taka trudną sytuację. Bank nie chciał mi udzielić kredytu. W końcu wybrnęłam pożyczając tutaj: https://szybka-moneta.pl/ - pierwsza pożyczka jest tam za darmo.
Jeśli spłaci się do określonego terminu to dają tam 0%. Tak więc nic nie zapłaciłam.


Czytam sobie ogólne warunki tego kredytu i rzeczywiście wygląda to bardzo ciekawie. Jeżeli spłata nastąpi w ciągu 15 dni to pierwsza pożyczka jest za free. Pytanie - czy są jakieś haczyki ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon, 16 Mar 2015 10:13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka że musisz mieć dobrą historie kredytową
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Wto, 17 Mar 2015 11:04:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam to nie ma żadnych haczyków. Po prostu pożyczasz 500 zł (pierwsza pożyczka) oddajesz w ciągu 15 dni (nic nie płacisz). Jeżeli spłacisz w terminie, to następnym razem możesz zadłużyć się na 800 zł, 1500 zł itd.
W chwilówkach z założenia nie trzeba mieć dobrej historii kredytowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto, 17 Mar 2015 12:12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Określenia użyte w Umowie Ramowej i niniejszym Regulaminie oznaczają:
1. Biura Informacji Gospodarczej – jeden, kilka lub wszystkie z następujących podmiotów: Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., działające na podstawie ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. z 2010 r., Nr 81, poz. 530 z późn. zm.).

2. Całkowity Koszt Pożyczki - wszelkie koszty, jakie Pożyczkobiorca jest zobowiązany ponieść w związku z udzieloną Pożyczką.

3. Decyzja - decyzja kredytowa Pożyczkodawcy o udzieleniu Pożyczki Pożyczkobiorcy (pierwszej lub kolejnych), na podstawie Wniosku o Udzielenie Pożyczki i pozytywnej Weryfikacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ameba




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 55

PostWysłany: Czw, 14 Kwi 2016 07:44:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję pożyczyć pieniądze na dosłownie 10 dni. Czas pomiędzy moją wypłatą a rachunkami które muszę zapłacić. Gdzie tanio pożyczyć pieniądze?

Pytam, bo zastanawiam się nad kilkoma opcjami przede wszystkim nad chwilówkami.
Najbardziej zastanawiam się nad Vivus i NetCredit... kilka wątków już było typu https://chwilowo.pl/forum/ktora-firma-lepsza-vivus-czy-netcredit/ mam nadzieję, że ktoś już to przerabiał... ?


Ostatnio zmieniony przez ameba dnia Pon, 19 Cze 2017 07:28:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zevran




Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 79

PostWysłany: Czw, 14 Kwi 2016 08:42:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ameba napisał:
Potrzebuję pożyczyć pieniądze na dosłownie 10 dni. Czas pomiędzy moją wypłatą a rachunkami które muszę zapłacić. Gdzie tanio pożyczyć pieniądze?


Najlepiej jest skorzystać właśnie z takiej darmowej pożyczki. Kwoty mogą byc bardzo różne bo niektóre firmy pożyczają w taki sposób max 500 zł. Inna pożyczy Ci nawet 2000 zł.WIem, że provident jakiś czas temu pożyczał również jakieś większe kwoty ale nie wiem jak jest teraz. Czy jeszcze to utrzymali....
Tak czy inaczej zerknij sobie tutaj:
http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet

Na stronie jest dobre porównanie takich pożyczek.Tabela z oprocentowaniem, prowizjami i promocjami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kriskor




Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 35

PostWysłany: Pon, 05 Gru 2016 14:17:36    Temat postu: pożyczka bez zaświadczenia Odpowiedz z cytatem

jak masz konto w dobrym banku to do pewnej kwoty nie potrzebujesz zaświadczenia. Waż w banku nie u lichwiarzy bo się w bagno wpakujesz, wiem to z doświadczenia.
Pozwodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zevran




Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 79

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2016 08:02:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to racja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
standek




Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 73

PostWysłany: Nie, 01 Sty 2017 16:46:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile oczywiście co miesiąc wpływają na konto Twoje zarobki. Bez tego to nie ma szans na żaden sensowny kredyt. Wiem poniewaz sam jakiś czas temu się starałem o kredyt w banku , w którym mam konto. Pomimo tego,że zarabiam i te zarobki nie sa takie złe to i tak poprosili mnie o zaświadczenie o dochodach.
Swoją drogą to takie pytania najlepiej jest zakladąć na forach kredytowych. Tutaj każdy może sobie napisać co mu ślina na język przyniesie. Na forach kredytowych jest więcej osób zorientowanych w temacie.
http://www.forum-kredytowe.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dżdżownica




Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 17

PostWysłany: Pon, 10 Kwi 2017 09:31:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, trzeba mierzyć siły na zamiary i nie zadłużać się kiedy nie ma się stabilności finansowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Puchatka




Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 38

PostWysłany: Pią, 14 Kwi 2017 06:45:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otóż to, do takich rzeczy trzeba podchodzić z dużą rozwagą i dobrze wszystko przemyśleć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kemka




Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 24 Maj 2017 18:25:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej najpierw sprawdzić coś w banku, niż pakować się w chwilówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chrupki




Dołączył: 07 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 12 Lip 2017 08:58:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A procent taki, że szok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boniek




Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 38

PostWysłany: Wto, 18 Lip 2017 10:07:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientowałem się kiedyś w temacie chwilówek ponieważ zastanawiałem się aby wziąc sobie taką chwilówkę ( ostatecznie zrezygnowałem). Jednak najwięcej osób polecało sobie Lendon. W sensie,że nie wymagaja żadnych zaświadczeń oraz udzielają całkiem wysokich kwot kredytów.

Zresztą tak jak pisali tutaj wczesniej najlepiej jest porównać sobie to wszystko w zestawieniu. Widać tam jak przedstawia sie oprocentowanie i jakie mają warunki.
http://www.kredyty-gotowkowe.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ameba




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 55

PostWysłany: Wto, 05 Wrz 2017 06:01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się wczytać w poszczególne oferty, to w wielu przypadkach są one niezwykle zbliżone do ofert bankowych.
Często RRSO pożyczek bankowych i pożyczek typu chwilówki są na bardzo podobnym poziomie. Pokusa zysku przez banki jest zbyt duża - a ustawa antylichwiarska mówi jasno, jakich pułapów kosztów pożyczki przekraczać nie mogą. Na https://chwillowki.pl/ proponuję jeszcze sprawdzić.


Ostatnio zmieniony przez ameba dnia Sro, 27 Wrz 2017 07:24:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.168747 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski