STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
nc+
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
parek64




Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 140

PostWysłany: Czw, 28 Mar 2013 21:24:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
a co perek z odbiornikiem TV?


proszę czytać uważnie... dvb-t

a informacje o nC+ są już praktycznie na każdym portalu, oczywiście oprócz tych co są powiązane z iTi.
Gdyby sprawa dotyczyła kogoś innego to już dawno w TVN24 na żółtym pasku byłaby stosowna informacja, a Fakty TVN w zapowiedziach informowałyby o tej akcji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Czw, 28 Mar 2013 21:47:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatem może zluzują trochę, a jak nie, to dekoder w karton i odwrót !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kalwii




Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 14

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 09:10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam teraz N i jeszcze pisma nie dostałem, wszyscy już otrzymali ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mistrz_Piotr




Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 58
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 09:25:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam Cyfrę i też jeszcze pisma nie mam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 10:43:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś na Wirtualnej Polsce o tym piszą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
parek64




Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 140

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 10:45:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

List miłosny od nc+ otrzymałem...

Wszędzie już piszą. Marketingowa klapa.
http://blogi.satkurier.pl/84204-jak-powinna-wygladac-oferta-nc.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 10:53:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parek64 napisał:
List miłosny od nc+ otrzymałem...

Wszędzie już piszą. Marketingowa klapa.
http://blogi.satkurier.pl/84204-jak-powinna-wygladac-oferta-nc.html


fakt, aż byłem wczoraj zdziwiony, jak w kauflandzie w cp kolejka się zrobiła...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
saiint




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 11:24:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zadowolony...do tej pory płaciłem za cyfrę 137 zł, normalne że chciałem płacić mniej! Po negocjacjach otrzymałem pakiet za 119 w cenie 99 i MR ten za 20 złotych za 10. Więc jestem do przodu. Jedyną rzeczą która mi się nie podoba to rozdzielenie kanałów c+. Żal maja ci co płacą 50 zzłotych i chcieli by mieć full wypas, w c+ sama opcjac+ kosztowała 30 więc nie kumam waszych żalów. Nie pasuje oferta to rozwiazywac umowy i do polsatu na 200% będziecie zadowoleni...hahah
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
parek64




Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 140

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 11:48:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

saiint napisał:
Ja jestem zadowolony...do tej pory płaciłem za cyfrę 137 zł, normalne że chciałem płacić mniej! Po negocjacjach otrzymałem pakiet za 119 w cenie 99 i MR ten za 20 złotych za 10. Więc jestem do przodu. Jedyną rzeczą która mi się nie podoba to rozdzielenie kanałów c+. Żal maja ci co płacą 50 zzłotych i chcieli by mieć full wypas, w c+ sama opcjac+ kosztowała 30 więc nie kumam waszych żalów. Nie pasuje oferta to rozwiazywac umowy i do polsatu na 200% będziecie zadowoleni...hahah


Cudownie
To jest Twoja indywidualna sprawa. A że stać Cię na takie wysokie opłaty to się ciesz, Tylko ostrożnie, bo może przyjść nagle taki dzień, że będziesz zastanawiał się czy kupić 2 a może 6 bułek, bo zaczyna brakować...

Także naśmiewanie się z tych co biorą polsat, bo jest dużo tańszy jest niestosowne, a i wręcz obrzydliwe.

Pomimo tego Wesołych Świąt Ci życzę i abyś w niedalekiej przyszłości nie miał problemu z wyborem czy mnie stać na wysoki abonament, czy jednak trzeba odpuścić bo garnek pusty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 12:19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

saiint napisał:
Ja jestem zadowolony...do tej pory płaciłem za cyfrę 137 zł, normalne że chciałem płacić mniej! Po negocjacjach otrzymałem pakiet za 119 w cenie 99 i MR ten za 20 złotych za 10. Więc jestem do przodu. Jedyną rzeczą która mi się nie podoba to rozdzielenie kanałów c+. Żal maja ci co płacą 50 zzłotych i chcieli by mieć full wypas, w c+ sama opcjac+ kosztowała 30 więc nie kumam waszych żalów. Nie pasuje oferta to rozwiazywac umowy i do polsatu na 200% będziecie zadowoleni...hahah


bardzo ciekawa wypowiedź; czy wiesz, że nc+ nie gwarantuje utrzymania/dostepu do dużej części kanałów w ofercie? może je w każdym momencie zmienić. http://satkurier.pl/news/83998/po-usunieciu-tych-kanalow-z-nc-nie-zerwiesz-umowy.html

ale widocznie nie stanowi to problemu dla Ciebie, więc niech Ci tak będzie. Spokojnych świąt życzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
saiint




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 12:22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emucha napisał:
saiint napisał:
Ja jestem zadowolony...do tej pory płaciłem za cyfrę 137 zł, normalne że chciałem płacić mniej! Po negocjacjach otrzymałem pakiet za 119 w cenie 99 i MR ten za 20 złotych za 10. Więc jestem do przodu. Jedyną rzeczą która mi się nie podoba to rozdzielenie kanałów c+. Żal maja ci co płacą 50 zzłotych i chcieli by mieć full wypas, w c+ sama opcjac+ kosztowała 30 więc nie kumam waszych żalów. Nie pasuje oferta to rozwiazywac umowy i do polsatu na 200% będziecie zadowoleni...hahah


bardzo ciekawa wypowiedź; czy wiesz, że nc+ nie gwarantuje utrzymania/dostepu do dużej części kanałów w ofercie? może je w każdym momencie zmienić. http://satkurier.pl/news/83998/po-usunieciu-tych-kanalow-z-nc-nie-zerwiesz-umowy.html

ale widocznie nie stanowi to problemu dla Ciebie, więc niech Ci tak będzie. Spokojnych świąt życzę.


...a kto gwarantuje???? polsat nie , tvk eltronik też nie
poza tym dotyczy to pakietów które mnie nie interesowały
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
saiint




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 12:27:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="parek64"]
saiint napisał:
Ja jestem zadowolony...do tej pory płaciłem za cyfrę 137 zł, normalne że chciałem płacić mniej! Po negocjacjach otrzymałem pakiet za 119 w cenie 99 i MR ten za 20 złotych za 10. Więc jestem do przodu. Jedyną rzeczą która mi się nie podoba to rozdzielenie kanałów c+. Żal maja ci co płacą 50 zzłotych i chcieli by mieć full wypas, w c+ sama opcjac+ kosztowała 30 więc nie kumam waszych żalów. Nie pasuje oferta to rozwiazywac umowy i do polsatu na 200% będziecie zadowoleni...hahah


Cudownie
To jest Twoja indywidualna sprawa. A że stać Cię na takie wysokie opłaty to się ciesz, Tylko ostrożnie, bo może przyjść nagle taki dzień, że będziesz zastanawiał się czy kupić 2 a może 6 bułek, bo zaczyna brakować...

Także naśmiewanie się z tych co biorą polsat, bo jest dużo tańszy jest niestosowne, a i wręcz obrzydliwe.

Pomimo tego Wesołych Świąt Ci życzę i abyś w niedalekiej przyszłości nie miał problemu z wyborem czy mnie stać na wysoki abonament, czy jednak trzeba odpuścić bo garnek pusty...[/quote

śmieje się z polsatu nie dla tego że jest tani, tylko dlatego że nie oferuje nic ciekawego a poza tym strasznie oszukują począwszy od punktów sprzedaży do infolinii miałem tam umowę i bardzo szybko ją zerwałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
saiint




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 12:29:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktoś chce płacić 40-50 złotych za tv to najlepszą opcją jest eltonik, nie oczekujmy że za takie pieniądze dostaniemy cyfrową tv premium z wszystkimi jej bogactwami bo to jest naiwne....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 12:34:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcę być naiwny,

tyle lat bycia z telewizją "n" i dostać prztyczka w nos????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
saiint




Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 29 Mar 2013 12:36:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święty powszedni napisał:
chcę być naiwny,

tyle lat bycia z telewizją "n" i dostać prztyczka w nos????


powodzenia...

popatrz co dają stałym klientom banki, firmy komórkowe itp. wszedzie jest to samo...chcesz coś ugrać napisz wypowiedzenie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023634 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski