STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Galeria w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Wto, 11 Lut 2014 17:27:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
koneserzy ho!



bingo !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
już normalnie czytać tego nie mogę - to źle,to niedobrze,to nie ten smak ,nie ten wystrój ,nie ten asortyment .... kurde wygląda na to,że większość brodniczan to na zakupy lata do Rzymu,Paryża,Nowego Jorku no ewentualnie może Rypin albo galeria w Toruniu - bo tam większy procent rabatu na wyprzedaży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 11 Lut 2014 18:06:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zauważyłem Sisters, że forumowicze dużo czytają Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AnnaW




Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 64

PostWysłany: Wto, 11 Lut 2014 19:30:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siostra sisters napisał:
fg99 napisał:
koneserzy ho!



bingo !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
już normalnie czytać tego nie mogę - to źle,to niedobrze,to nie ten smak ,nie ten wystrój ,nie ten asortyment .... kurde wygląda na to,że większość brodniczan to na zakupy lata do Rzymu,Paryża,Nowego Jorku no ewentualnie może Rypin albo galeria w Toruniu - bo tam większy procent rabatu na wyprzedaży Smile



Nie zgadzam się. Sądzę, że jednak większość ziomków ubiera się na Oxford Street w Londynie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 11 Lut 2014 20:10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AnnaW napisał:
siostra sisters napisał:
fg99 napisał:
koneserzy ho!



bingo !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
już normalnie czytać tego nie mogę - to źle,to niedobrze,to nie ten smak ,nie ten wystrój ,nie ten asortyment .... kurde wygląda na to,że większość brodniczan to na zakupy lata do Rzymu,Paryża,Nowego Jorku no ewentualnie może Rypin albo galeria w Toruniu - bo tam większy procent rabatu na wyprzedaży Smile



Nie zgadzam się. Sądzę, że jednak większość ziomków ubiera się na Oxford Street w Londynie Wink


o nie! ja ubieram się w Mediolanie i Pradze Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Wto, 11 Lut 2014 20:16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99 napisał:
AnnaW napisał:
siostra sisters napisał:
fg99 napisał:
koneserzy ho!



bingo !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
już normalnie czytać tego nie mogę - to źle,to niedobrze,to nie ten smak ,nie ten wystrój ,nie ten asortyment .... kurde wygląda na to,że większość brodniczan to na zakupy lata do Rzymu,Paryża,Nowego Jorku no ewentualnie może Rypin albo galeria w Toruniu - bo tam większy procent rabatu na wyprzedaży Smile



Nie zgadzam się. Sądzę, że jednak większość ziomków ubiera się na Oxford Street w Londynie Wink


o nie! ja ubieram się w Mediolanie i Pradze Laughing




czyli też na bogato Laughing
a co do czytania - to forum jest jak namiastka Empiku Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 11 Lut 2014 20:44:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siostra sisters napisał:
fg99 napisał:
AnnaW napisał:
siostra sisters napisał:
fg99 napisał:
koneserzy ho!



bingo !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
już normalnie czytać tego nie mogę - to źle,to niedobrze,to nie ten smak ,nie ten wystrój ,nie ten asortyment .... kurde wygląda na to,że większość brodniczan to na zakupy lata do Rzymu,Paryża,Nowego Jorku no ewentualnie może Rypin albo galeria w Toruniu - bo tam większy procent rabatu na wyprzedaży Smile



Nie zgadzam się. Sądzę, że jednak większość ziomków ubiera się na Oxford Street w Londynie Wink


o nie! ja ubieram się w Mediolanie i Pradze Laughing




czyli też na bogato Laughing
a co do czytania - to forum jest jak namiastka Empiku Smile



Taak! Widzę same zalety Smile Wielu autorów, siedzisz w cieple, i papieru czyli drzew nie marnujemy! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 12 Lut 2014 07:48:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man napisał:
W weekend przechodziłem obok galerii a że miałem trochę czasu postanowiłem wejść. Moje wrażenia?.....nie potrafię znależć odpowiedniego słowa by nikogo nie urazić ale to co tam jest to jakiś żart a ten kto nazwał to galerią miał duże poczucie humoru...Kilka sklepików na krzyż nic ciekawego dokładnie nic ciekawego tam nie ma. Wchodząc myślałem że będzie coś dla dzieci...owszem było jakiś samochodzik na prąd postawiony w rogu na końcu korytarza. Wychodząc z galerii skusiłem się wejść na cukierni. Nie powiem przytulna ładna kupiłem kawałek sernika i pojechałem do domu. W domu przy kawce próbując sernika postanowiłem że moja noga tam więcej nie postanie..Jak ktoś lubi sernik to wie jak smakuje natomiast to co kupiłem nie nadawało się do spożycia bardzo bardzooo kruchy. Nie wiem jak inne ciasta ale sernik mają do du.yy. Tak dla nieznających tematu serniczek powinien być mokry lepić się rozpływać w ustach mieć smak...a nie jakieś bebło. Także dopóki nie będzie tam dużego empiku z prawdziwego zdarzenia taki jak np w Realu to omijam to miejsce z daleka
A to ciekawe co piszesz. Ma ślubna nabyła drogą kupna w tamtejszej cukierni (Staropolska - sieciówka znaczy się) kostkę wiśniową.
Wstyd i zdziwienie przyszło kiedy zjawili się goście i nastał czas podania owego ciasta. Ciasto okazało się nieświeże i coś jakby zjełczałe w środku.
Zdziwienie jest tym większe, że znamy tę sieciówkę z Torunia i Płocka i tam zastrzeżeń do niej nie mieliśmy... a tu taki zonk Confused
Na nieszczęście dla mnie (a szczęście dla sprzadawczyń) ciasto żona wyrzuciła... a miałem nieodpartą ochotę rozmazać je panikom sprzedawczyniom po ladzie... echhh
Generalnie ciasta już chyba stamtąd nie kupimy i zacznę zniechęcać do tego miejsca wszystkich moich znajomych Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sro, 12 Lut 2014 10:21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krotom zaraz prowincjuszka siostrzyczka sisters obrończyni galerii wyprzedaży i promocji "pojedzie"po Tobie za tą wypowiedż he

a tak do siostry
nie wiem co wspólnego ma moja wypowiedż na temat ciasta i twój wpis dodany w odpowiedzi na temat wyprzedaży promocji rypina itp..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 12 Lut 2014 10:36:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam Staropolską z innego miasta i byłem dość zadowolony z ich wyrobów. W Brodnicy kupiłem dwa ciasta - kostkę węgierską i drugie, którego nazwy nie pamiętam, biszkopt, owoce w (chyba) galaretce i śmietana (czyt. jakiś krem udający bita śmietanę). O ile kostka węgierska była bardzo smaczna o tyle już drugie ciasto nie było świeże i nie miało żadnego smaku. Mało tego, Pani zszokowała mnie informacją, ze kartonik do ciasta jest odpłatny, chyba 0,80zł Shocked W sowie np, bierzesz dwie babeczki za 6 zł i kartonik dają bez pytania i dopłaty, to samo w innych cukierniach.

Ostatnio kupuję trochę wyrobów z Rosario i muszę przyznać, że są na prawdę bardzo fajne. To samo z Remarco, natomiast omijam od dłuższego czasu Wrzos i teraz również Staropolska w "Galerii".

A najsmaczniejsze są zawsze i tak domowe wypieki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Sro, 12 Lut 2014 13:22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man napisał:
Krotom zaraz prowincjuszka siostrzyczka sisters obrończyni galerii wyprzedaży i promocji "pojedzie"po Tobie za tą wypowiedż he

a tak do siostry
nie wiem co wspólnego ma moja wypowiedż na temat ciasta i twój wpis dodany w odpowiedzi na temat wyprzedaży promocji rypina itp..


wypowieź byłam taka ogólna na hasło "koneserzy" Wink
a co do ciast to musze Ci powiedzieć,że ostatnio jadłam ciasta z cukierni w rypinie ( promocja miasta Very Happy wg.Ciebie) i były po prostu boskie w smaku Wink Wink Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 12 Lut 2014 13:32:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie pisałem kiedyś tam, że będzie to raczej wysyp podrzędnych butików Question
Na rynku się nie da, więc wybudowano stajnię Audiasza dla "koneserów", tylko kto tam zrobi porządek. Jeszcze trochę a otworzą tam Biedronkę i po ptakach...

man, empik w Bro, poszedł by z torbami po 2 tygodniach.

Jak ja lubię się tam usiąść na pufie i poczytać niszową prasę, ajajaj Very Happy Jest teraz opcja, że przy zakupie dowolnego produktu powyżej 5 zł, można skorzystać z ekspresu do kawy i napić się za friko Very Happy
Fajna promocja Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sro, 12 Lut 2014 14:13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept a dokładnie w jakim empiku bywasz?? Ja często w Toruniu bo kupuje też miesięczniki i wiem że jak coś wychodzi przykładowo 17 tego danego miesiąca to w empiku jest 17 - ego a nie jak w Brodnicy z tygodniowym opóżnieniem i dlatego chciałem empik w Brodnicy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 12 Lut 2014 14:27:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Kielcach, jest tego aż 4. Fajna sprawa Very Happy W Toruniu też bywam, przy okazji Very Happy

Ostatnio zmieniony przez qncept dnia Sro, 12 Lut 2014 14:28:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Sro, 12 Lut 2014 14:28:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
empik w Bro, poszedł by z torbami po 2 tygodniach.



no ale przez dwa tygodnie by był
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sro, 12 Lut 2014 14:29:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co z zawiedzionymi tym faktem, co QuestionRazz

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.027219 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski