STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
linia kolejowa Brodnica - Działdowo
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sQosH




Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 45

PostWysłany: Sro, 13 Lut 2013 10:49:24    Temat postu: linia kolejowa Brodnica - Działdowo Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Zapewne mieszkańcy miejscowości, przez które przebiega w/w linia kolejowa (Nowy Dwór, Bartniczka, Radoszki, Gutowo itd.) zauważyli w ostatnich dniach 'wzmożony' ruch kolejowy na tym odcinku. Co prawda nie jest to ruch pasażerski, lecz z tego co widziałem firma Freightliner (http://www.freightliner.pl) widocznie przewozi kruszywo tą linią. Wiecie coś więcej na ten temat ? Jednocześnie apeluję o zachowanie bezpieczeństwa w okolicach przejazdów kolejowych na wyznaczonej trasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 01:30:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd takie info posiadasz a większość torów jest po kradziona wraz z podkładami kolejowymi a potem na e-komis tylko ogłoszenia pojawiają się sprzedam podkłady kolejowe .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 08:58:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
Skąd takie info posiadasz a większość torów jest po kradziona wraz z podkładami kolejowymi a potem na e-komis tylko ogłoszenia pojawiają się sprzedam podkłady kolejowe .

Skąd ty masz natomiast takie informacje?! Ty serio mówisz, masz jakieś fotki tych rozebranych w czynie społecznym torów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spinnaker




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 222
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 10:35:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OMG...Freightliner!!! A mniej więcej w jakich godzinach ?? O stałej porze, czy tak po prostu! Trzeba by to pofocić, bo może to ostatnie pociągi jeżdżące po tych torach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 13:39:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
Brod.pl napisał:
Skąd takie info posiadasz a większość torów jest po kradziona wraz z podkładami kolejowymi a potem na e-komis tylko ogłoszenia pojawiają się sprzedam podkłady kolejowe .

Skąd ty masz natomiast takie informacje?! Ty serio mówisz, masz jakieś fotki tych rozebranych w czynie społecznym torów?



Wiem z stąd iż latem spacerowało się i tory są gdzie nie gdzie nawet tak podmyte że nawet drezyną ledwo co się przejechało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 13:40:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Brod.pl"]
iwan napisał:
Wiem z stąd iż latem spacerowało się i tory są gdzie nie gdzie nawet tak podmyte że nawet drezyną ledwo co się przejechało.

A możesz zapodać na którym odcinku taki smutek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 13:50:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kierunek Ostrowite .zaraz od dworca pkp drużyny.powalone konary drzew ,stare spróchniałe słupy kolei .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 13:54:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
kierunek Ostrowite .zaraz od dworca pkp drużyny.powalone konary drzew ,stare spróchniałe słupy kolei .

O matko, zdjęcia tej linii w stanie rozkładu to ja mam takie dziesięcioletnie chyba.

sQosH pisał o http://www.bazakolejowa.pl/index.php?dzial=linie&id=469&okno=przebieg, a nie http://www.bazakolejowa.pl/index.php?dzial=linie&id=470&okno=przebieg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 13:58:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
kierunek Ostrowite .zaraz od dworca pkp drużyny.powalone konary drzew ,stare spróchniałe słupy kolei .


Drużyny to nie jest linia Działdowo-Brodnica.

Tory na przejeździe w Gutowie Pomorskim są zasypane śniegiem i nic nie wskazuje, żeby tamtędy cokolwiek prze ostatni miesiąc jeździło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 14:06:50    Temat postu: Re: linia kolejowa Brodnica - Działdowo Odpowiedz z cytatem

sQosH napisał:
Witajcie. Zapewne mieszkańcy miejscowości, przez które przebiega w/w linia kolejowa (Nowy Dwór, Bartniczka, Radoszki, Gutowo itd.) zauważyli w ostatnich dniach 'wzmożony' ruch kolejowy na tym odcinku. Co prawda nie jest to ruch pasażerski, lecz z tego co widziałem firma Freightliner (http://www.freightliner.pl) widocznie przewozi kruszywo tą linią. Wiecie coś więcej na ten temat ? Jednocześnie apeluję o zachowanie bezpieczeństwa w okolicach przejazdów kolejowych na wyznaczonej trasie.



zasugerowałem się tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 14:18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do meritum - ciekawe co to było, dokąd jechało i czy będzie tego więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukas_




Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 22:25:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tylko jednorazowo jakieś odpady z reaktora atomowego gdzieś z UE po cichaczu przewozili a tu taki raban Smile Tą linię próbowano kiedyś wskrzesić co się nawet częściowo udało. Sam się w to po części zaangażowałem. Niestety zabrakło kasy i chęci żeby utrzymywać. Szkoda by było rozebrać jak inne odcinki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2013 23:28:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas_ napisał:
Może tylko jednorazowo jakieś odpady z reaktora atomowego gdzieś z UE po cichaczu przewozili a tu taki raban Smile Tą linię próbowano kiedyś wskrzesić co się nawet częściowo udało. Sam się w to po części zaangażowałem. Niestety zabrakło kasy i chęci żeby utrzymywać. Szkoda by było rozebrać jak inne odcinki.

Z tego co wiem, to Arriva chciała jeździć do Działdowa, ale warmińsko-mazurskie nie chciało się dorzucić, więc wielka lipa z tego wyszła. A szkoda - po zakończeniu modernizacji E65 mielibyśmy dość dobry dojazd do "kolei dużych prędkości" (specjalnie z małych liter i w cudzysłowiu:P)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sQosH




Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 45

PostWysłany: Pią, 15 Lut 2013 00:06:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj jadąc na trasie Bartniczka - Brodnica miałem włączone cb radio i jeden z kierowców ostrzegał aby zatrzymywać się na przejazdach wzdłuż tej trasy, bo podobno pociągi towarowe mają tutaj jeździć 3 razy dziennie i żeby ktoś na pamięć nie pojechał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sQosH




Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 45

PostWysłany: Pią, 15 Lut 2013 00:25:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinnaker napisał:
OMG...Freightliner!!! A mniej więcej w jakich godzinach ?? O stałej porze, czy tak po prostu! Trzeba by to pofocić, bo może to ostatnie pociągi jeżdżące po tych torach.
w środę widziałem bardzo długi skład Freightlinera około 8:00 w Gutowie, później coś koło 15:00 widziałem jak sama lokomotywa typu Class 66 (http://www.therailwaycentre.com/Main%20photo%20file/66-6) jechała od strony Działdowa w kierunku Brodnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02709 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski