STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Na Piwnej nadal chaos komunikacyjny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Pią, 15 Lut 2013 21:46:07    Temat postu: Na Piwnej nadal chaos komunikacyjny Odpowiedz z cytatem

Na Piwnej kierowcy jeżdżą jak im się podoba. Oczywiście wszystko dzięki wysokim kompetencjom drogowców. Chodzi o skręt w lewo tzn w ul. 3 maja zgodnie z oznakowaniem pionowym i poziomym do skrętu w lewo i jazdy w ulice K. Jadwigi służy pas prawy. Niestety kierowcy skręcają w lewo zarówno z pasa prawego jak i lewego. Wystarczy tylko postawić oznakowanie poziome i pionowe że lewy pas to pas postojowy i nie służy do jazdy. W chwili obecnej wymalowany jest pas prawy a na lewym nie ma żadnego oznakowania zapewne przejezdni głowią się do czego służy ten pas tym bardziej że prawy jest pięknie wymalowany. Nie wspomnę że na lewym jest jeszcze oznakowanie pamiętające czasy skrętu w prawo w ulice Mazurską.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szkło




Dołączył: 01 Maj 2009
Posty: 246

PostWysłany: Pią, 15 Lut 2013 22:38:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuszna uwaga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukas_




Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 16 Lut 2013 00:05:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to jest Piwna ruletka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Sob, 16 Lut 2013 09:01:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam ostatnio jechałem i skręcałem z lewego pasa na Piwnej, w lewo w ulice 3-go maja tak jak mówią przepisy ruchu drogowego, (skrajnie lewy pas do skrętu w lewo) niedogodne było obserwowanie sygnalizacji bo stoi tylko po prawej stronie. Uważałem że czeka to tylko na modernizację. Pojechałem źle???

Jaki byłby sens żeby lewy pas wyłączyć z ruchu i jednym prawym pasem puścić ruch w Królowej Jadwigi i w 3-go Maja mając do dyspozycji 2 pasy i nikt nikogo by nie blokował???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 16 Lut 2013 10:20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcą, lewy pas powinien służyć wyłącznie do jazdy w lewo. Natomiast prawy do jazdy na wprost, ewentualnie z możliwością również skrętu w lewo ale na ten dalszy pas 3 maja (ten przy hali i SP1) podobnie jak ma to miejsce wjeżdżając na 3 maja z ulicy Mostowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomeknowak




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200

PostWysłany: Sob, 16 Lut 2013 13:16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kam napisał:
Sam ostatnio jechałem i skręcałem z lewego pasa na Piwnej, w lewo w ulice 3-go maja tak jak mówią przepisy ruchu drogowego, (skrajnie lewy pas do skrętu w lewo) niedogodne było obserwowanie sygnalizacji bo stoi tylko po prawej stronie. Uważałem że czeka to tylko na modernizację. Pojechałem źle???

Jaki byłby sens żeby lewy pas wyłączyć z ruchu i jednym prawym pasem puścić ruch w Królowej Jadwigi i w 3-go Maja mając do dyspozycji 2 pasy i nikt nikogo by nie blokował???


Ulica nadal wymaga modernizacji. Nie wiem na co czekają władze chyba na zrobienie programu w tele pod tytułem " absurdy komunikacyjne" Jeżeli zdecydowano sie na wyłaczenie lewego pasa z ruchu to powinno wymalować sie odpowiednie linie poziome. Niestety pojechałeś źle bo zgodnie z oznakowaniem pionowym na piwnej jest tylko pas prawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Sob, 16 Lut 2013 13:41:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tym momencie powstanie chora sytuacja mając 2 pasy do dyspozycji jeden ma być wyłączony z ruchu. Buduje się dodatkowe pasy by usprawnić ruch a w Brodnicy będzie na odwrót?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k5




Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 83

PostWysłany: Sob, 16 Lut 2013 15:58:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idąc mazurską i przechodząc przez przejscie na ul.piwnej mając zielone światło muszę ustąpić pierwszeństwa samochodom skręcającym w lewo na piwną żeby uniknąć wypadku. Po co są tam te światła!!!! Koleżanka dała sobie wlepić mandat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017626 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski