STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
otwarcie galeri
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alibro




Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 10

PostWysłany: Sob, 16 Lut 2013 14:55:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas_ napisał:
Galeria OK niech będzie ale dlaczego w tym miejscu? Ten kloc wg mnie nie współgra wielkością i wyglądem z okolicą. Swoją drogą czy ktokolwiek zadał sobie pytanie czy taka inwestycja nie wpłynie niekorzystnie na rezerwat rzeki Drwęcy i jakość wody? przypominam że Drwęca jest rezerwatem na całej swojej długości. Czy w związku z tym jest możliwa inwestycja tego typu w bezpośrednim jego sąsiedztwie? Pomijam fakt że na moje oko (a mieszkam już tu trochę) fragment rzeki obok galerii został zasypany piachem. Czy takie rzeczy są możliwe?


Idź do urzędu miasta, poproś o raport o oddziaływaniu tego właśnie przedsięwzięcia na środowisko, poczytaj, na pewno znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania dot. środowiska. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sob, 16 Lut 2013 15:29:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas_ napisał:
Galeria OK niech będzie ale dlaczego w tym miejscu? Ten kloc wg mnie nie współgra wielkością i wyglądem z okolicą. Swoją drogą czy ktokolwiek zadał sobie pytanie czy taka inwestycja nie wpłynie niekorzystnie na rezerwat rzeki Drwęcy i jakość wody? przypominam że Drwęca jest rezerwatem na całej swojej długości. Czy w związku z tym jest możliwa inwestycja tego typu w bezpośrednim jego sąsiedztwie? Pomijam fakt że na moje oko (a mieszkam już tu trochę) fragment rzeki obok galerii został zasypany piachem. Czy takie rzeczy są możliwe?



obwodnice też zbudowali mimo protestów ekologów, mieszkańców itp.Nikt się tym nie przejął że rezerwat Natura itp itd. Samochody, tiry ważniejsze były od człowieka a obwodnice można było przeprowadzić inaczej omijając osiedle Grunwald.Ale to już inny temat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukas_




Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 16 Lut 2013 19:08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby było jasne nie zależy mi ani na blokowaniu inwestycji bo akurat w glebie żyje rzadki ślimak ani na zamykaniu cywilizacji bo mamy naokoło jakieś rezerwaty. Co do poszukania materiałów m in w UM słuszna uwaga, będę musiał poszukać. Chodzi mi raczej o trend budowy na hura, szybko i oczywiście najtaniej. Tak właśnie było z nie do końca chyba przemyślaną "obwodnicą". Taka z tego obwodnica jak ja Papież. Najwyżej droga miejska. Zasypali kawał jeziora jak budowali nowe bloki koło Niskiego Brodna to pewnie mogli zasypać też kawałek Drwęcy. OK to może wchodzi w ryzyko inwestycyjne. Może nie mamy tak jak w Rosji że wszystko się burzy i buduje jak leci (nawet zabytki się tam odnawia przez ich wyburzenie i stawianie od podstaw), no ale zawsze warto z perspektywy społeczeństwa obywatelskiego mieć sprawy na oku. Dzięki za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014957 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski