STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy warto kupować meble na wymiar?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grajek




Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 17
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw, 06 Paź 2016 12:23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nietypowych wnętrzach, to tylko takie meble często się sprawdzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
greemcy




Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 5

PostWysłany: Czw, 13 Paź 2016 12:54:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kuchnia na wymiar to bardzo fajna sprawa. Sama mam kuchnię na wymiar, gdyż mam bardzo nietypowe pomieszczenie, więc typowe meble kuchenne nie byłyby w porządku. Drugim aspektem jest też to, że podczas takiego rozwiązania sama sobie projektujesz jak chcesz, a nie ustawiasz to co masz. Więcej na temat aranżacji kuchni poczytać sobie możesz na stronie https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/aranzacje/ . Myślę, że znajdziesz tam wiele porad, które przydadzą Ci się podczas aranżacji kuchni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kurczak23




Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 27 Paź 2016 12:32:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble w kuchni to zakup na wiele lat, więc warto się zastanowić nad kupnem mebli solidnych z dobrego drewna . W internecie jest wiele sklepów z meblami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spinser




Dołączył: 05 Paź 2016
Posty: 43

PostWysłany: Pon, 13 Lut 2017 13:15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile takie meble do kuchni kosztują?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 13 Lut 2017 13:29:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakbyś zapytał ,, ile kosztuje samochód ?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bunnybax




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pon, 13 Lut 2017 15:14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spinser napisał:
A ile takie meble do kuchni kosztują?



pytasz o cenę mebli dobrej jakości czy po prostu meble ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Wto, 14 Lut 2017 09:55:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy na jaki konkretnie projekt się decydujesz. Oraz w jakiej firmie zamawiasz. Jakie materiały chcesz zastosować. O wiele taniej będzie kosztował komplet podstawowych mebli z mdf . A o wiele drożej meble z prawdziwego drewna z kamiennym blatem.

Możesz zorientować się w Black Red White. W sklepie zamawialiśmy kiedyś meble do kuchni. Nie ma tam jedynie gotowych zestawów. Black red White ma również studia mebli na wymiar.
https://www.brw.com.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirka576




Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pon, 17 Lip 2017 08:58:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto mieć meble robione na wymiar. Ja mam kilka takich w łazience, bo normalne sklepowe nie pasowały mi. Największy problem miałam z prysznicem. Może nie mam takiej małej łazienki, ale mam tam dużo skosów. Ciężko mi było to rozsądnie porozmieszczać, dlatego łazienkowe meble i prysznic musiały być robione na wymiar. Miałam zamiar wstawić sobie jeszcze bidet, ale był problem z podłączeniem wody. Zdecydowałam się na założenie biobidetu bo tak było prościej. Oszczędziłam też trochę miejsca i dzięki temu zmieściła mi się w łazience jeszcze jedna szafka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krysian12




Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 3
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 26 Lip 2017 12:33:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej kupić meble gotowe, cena dużo niższa a jakość bardzo często podobna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eni




Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 05 Wrz 2017 16:37:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotowe moduły to dobre rozwiązanie, jeśli nie ma się pewności co do tego jak ma być urządzone to można posiłkować się zdjęciami i poradami ekspertów zajmujących się urządzaniem wnętrz. Nowy Katalog Rodzinnych Wnętrz Black Red White jest bardzo obszerny, znalazły się w nim zupełnie nowe działy i porady jak odpowiednio rozmieszczać meble i dobierać kolory. https://www.brw.com.pl/katalogi/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gwiazdka13




Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 06 Wrz 2017 09:53:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sa piekne ale bardzo drogie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zevran




Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 79

PostWysłany: Pią, 27 Paź 2017 07:54:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No drogie, ale jeśli kuchnia jest niewymiarowa to pewnie,że warto jest się na coś takiego zdecydowac Dzięki temu mozna sensownie wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu.
https://www.obi.pl/lazienka-i-kuchnia/meble-kuchenne/c/1083
Jeśli jednak kuchnia jest kwadratowa i prostokątna to polecam wybrać sie do takiego OBI. Zerknać sobie jakie mają tam szafki gotowe, wszystko sobie dokładnie wyimerzyć i kupić właśnie takie szafki ( do któych możecie w sklepie zamówić oczywiście blat cięty na wymiar)
Niektóre wzory kuchni mają naprawdę fajne:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sabina888




Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 14 Lis 2017 11:48:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy od twojego pomieszczenia, czy się zmieszczą i czy będą pasować Smile bo u nas było cięzko z gotowymi meblami w kuchni, więc musieliśmy się zdecydować na te na wymiar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stolmar Wiśniewski




Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 14 Lis 2017 17:18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domik1977 napisał:
laura napisał:
Jack 254 napisał:
Meble napisał:
Czy ktoś zamawiał meble w firmie Stolmar z Konopnickiej w Brodnicy? Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

Tak, znajomym tak zrobili meble że poszli z tym do sądu


Ooo. To co takiego zrobili? I czy wygrali tę sprawę?


Tak firma wygrała w sądzie , a państwo ,którzy założyli sprawę przegrali, nie mieli żadnych podstaw do swoich roszczeń. Prosiłbym o nie zamieszczanie opinii przez osoby ,które nie mają pełnej wiedzy o sprawie ich nie dotyczącej.

Dołączę się do postu, my z żoną zamawialiśmy w tej firmie meble kuchenne a dostaliśmy kontakt do tej firmy z polecenia od znajomych dla których ta firma wykonała świetnie meble, ci także dostali namiar na tą firmę i wszyscy jesteśmy zadowoleni i dalej ich polecamy. W odróżnieniu do innych firm robią profesjonalny projekt ,który otrzymaliśmy na maila za darmo, nigdzie nie musieliśmy chodzić , mieliśmy w domu czas na zastanowienie się nad układem. Pani ,która zajmuje się projektem zrobiła nam kilka układów i mogliśmy zdecydować ,który chcemy. Od samego początku aż do montażu mieliśmy z nimi świetny kontakt. Wszystkie wskazówki co do płytek i instalacji dostaliśmy również od nich. Pani ,która projektowała nam meble zawsze była pomocna i dawała bardzo dobre wskazówki. Meble zamontowali i jesteśmy zadowoleni bardzo. Polecamy bardzo gorąco .
Cytat:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
moniczqa




Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sro, 15 Lis 2017 12:50:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto zdecydować się na meble na wymiar, zwłaszcza jeśli ma się sprawdzoną ekipę (najlepiej z polecenia). To jedyny sensowny sposób, żeby najlepiej zagospodarować całe pomieszczenie. I żeby było ono nie tylko ładne, ale także funkcjonalne. Ja musiałam z ten sposób urządzać kuchnię, bo to, co zastałam w kupionym mieszkaniu nie do końca mi odpowiadało, a sama kuchnia też nie zachwycała wielkością. Ale teraz dzięki projektom i dobremu wykonaniu mam mieszkanie, w którym da się mieszkać. Warto wziąć pod uwagę właśnie takie rozwiązanie, tym bardziej, że wcale nie musi być ono droższe niż gotowe zestawy mebli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019749 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski