STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kod Leonarda da Vinci a radio m i tv trwam
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Pią, 05 Sie 2005 08:52:21    Temat postu: Kod Leonarda da Vinci a radio m i tv trwam Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze wiekszość z Was czytała tą książkę - jakie macie wrazenia ? Czy powinna być traktowana marginalnie przez kościół ? A radio m i moja "ulubiona" grzeczna tv trwam (pisownia celowa) to juz w ogóle ma swoje zdanie na ten temat, zresztą oni tam mają zdanie na kazdy temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kabek
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 13:47:02    Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

To po co oglądasz? Chyba nie w celach rozrywkowych? Mnie po prostu zgrzytają zęby gdy pstrykając po kanałach natknę się na jakąś "publicystykę" w radiu M jub tej, pożal się Boże, telewizji T.
Skwituję to krótko: broń nas Panie Boże przed katolikami od ojca R.
W głowie się nie mieści, jak pod szyldem chrześcijaństwa można siać tyle nienawiści i nietolerancji.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 14:11:39    Temat postu: Re: re: Odpowiedz z cytatem

kabek napisał:
W głowie się nie mieści, jak pod szyldem chrześcijaństwa można siać tyle nienawiści i nietolerancji.

zgadzam się.
jednak program np. o przystanku woodstock w tym roku przygotowali na poziomie. tzn bez żadnych komentarzy (w przeciwieństwie do lat poprzednich, gdzie nawet sondę urządzili i babina bez zęba na przedzie nie potrafiła odpowiedzić czy to źle, że odbywa się przystanek woodstock).
ps. djowi r grozi plajta Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 16:35:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem bardzo za Radiem Maryja super człowiek jest z Pana Księdza Tadeusza ****** i pozdrawiam rodzone Radia Maryja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kisieloi




Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 274
Skąd: _stond_

PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 18:06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tak januszku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lol
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 19:00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
a ja jestem bardzo za Radiem Maryja super człowiek jest z Pana Księdza Tadeusza ****** i pozdrawiam rodzone Radia Maryja.


Księdza DYREKTORA Tadeusza ******!!
Powrót do góry
Kij
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 22:16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RM i TV Trwam to współczesne okopy "świętej trójcy". Bronią się więc żąrliwie, odwołując do własnych histerycznych emocji, uświęconych kanonów prawdy i tradycji, przed każdym słowem, który mógłby zburzyć spoistość środowisk, dla jakich świat współczesny jest im wrogi oraz zgubny dla norm, w jakie wierzą.
Dla grup o charakterze zbliżónym do środowisk zrzeszających zwoleników o. Dyrektora, tli się syndrom totalitarny i obsesja wyszukiwania w sąsiectwie wrogów, którzy jednoczą, solidaryzują i dyscyplinują wszystkich dla zlikwidowania zagrożenia. Geniusz o. dyrektora polega na umiejętnym wyszukiwania wrogów i snucia przez zatrworzonymi słuchaczami kasandrucznych wizji poprzez wyrafinowaną grę na ludzkich uczuciach oraz manipulowania ich przekonaniami.
Najgoszymi dla śodowisk RM są więc te ruchy, osoby, organizacje itp., które są na tyle silne, że są wstanie wyartykułować alternatywny wobec katolickonarodowego model życia oraz wartości, kryteriów szczęścia oraz spełniania i udowodnić jeszcze, że ludzie niezgadzający się z naukami o. Dyrektora czują się dobrze. nIc bowiem tak nie rozbija grupy i osłabia zasadniczośc przekonań jej członków, niż jawne upajaniem się szcześciem tych, którzy zostali nazwani zwyrodniałymi oraz wrogami i z powodu swego nadanego statusu nie cierpią, choć powinni.
Wobec powyższego środowiska RM odczuwają potrzebę, odebrania głosu swym ideologicznym przeciwnikom, zdewaulowania ich przekonań i czynó, przyżeczenia im kary, jeśli nie na ziemi, to w niebie...
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 22:17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak oczywiście dziękuj za poprawienie ! i przepraszam jeśłi kogoś uraziłem Pozdrawiam ponownie rodzine radia maryja !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2005 14:42:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 słowa do Janusza:... Wink Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2005 18:43:24    Temat postu: Re: re: Odpowiedz z cytatem

kabek napisał:
W głowie się nie mieści, jak pod szyldem chrześcijaństwa można siać tyle nienawiści i nietolerancji.

Święta racja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 20 Sie 2005 12:17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MAJa może do ciebie skierujemy 3 złowa ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krytyk
Gość






PostWysłany: Nie, 21 Sie 2005 00:27:17    Temat postu: Re: Kod Leonarda da Vinci a radio m i tv trwam Odpowiedz z cytatem

Abstahując trochę od tematu ...
DOLARGAN napisał:
Mam nadzieje ze wiekszość z Was czytała tą książkę - jakie macie wrazenia ? ...

dlaczego wiekszośc z nas miałaby ją czytać? czy już naprawdę wszyscy mają interesować się tylko tym, co jest "trendy"? LUDZIE, TROCHE INDYWIDUALIZMU !!!
Powrót do góry
PROKURATOR - WETERAN
Gość






PostWysłany: Nie, 21 Sie 2005 00:41:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krytyk napisał:
Abstahując trochę od tematu ...
DOLARGAN napisał:
Mam nadzieje ze wiekszość z Was czytała tą książkę - jakie macie wrazenia ? ...

dlaczego wiekszośc z nas miałaby ją czytać? czy już naprawdę wszyscy mają interesować się tylko tym, co jest "trendy"? LUDZIE, TROCHE INDYWIDUALIZMU !!!

"Yyyy... Każdy może prawda krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie."
Powrót do góry
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Wto, 23 Sie 2005 06:03:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o tym że TVN robi film o tej całej bandzie głupców? Widział ktoś jak dziennikarze zostali potraktowani przez tych oszołomów od ****** ? (pisownia celowa)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 24 Sie 2005 17:29:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no troszke szacunku ! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024795 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski