STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wódka na wesele jakie hurtownie i sklepy polecacie ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spajder




Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 14

PostWysłany: Pon, 17 Gru 2012 21:04:29    Temat postu: Wódka na wesele jakie hurtownie i sklepy polecacie ? Odpowiedz z cytatem

Witam

mam pytanie jaką polecacie wódkę na wesele i gdzie kupić najlepiej w Brodnicy lub okolicy ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bagin87




Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 12

PostWysłany: Pon, 17 Gru 2012 21:36:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SCHŁODZONĄ Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
silence




Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 17 Gru 2012 23:35:55    Temat postu: Re: Wódka na wesele jakie hurtownie i sklepy polecacie ? Odpowiedz z cytatem

spajder napisał:
Witam

mam pytanie jaką polecacie wódkę na wesele i gdzie kupić najlepiej w Brodnicy lub okolicy ?


Właśnie jest promocja świąteczna na wódkę Palace w hurtowni Cah&Carry. Dopiero co z tydzień temu ją zakupiliśmy na własne wesele. Ta wódka raczej cieszy się dobrą opinią konsumentówSmile Nikt nam nie odradzał wyboru. Najlepiej jak znajdziesz kogoś z zarejestrowaną firmą (chyba branża nie ma znaczenia) i możesz uzyskać jakiś wtedy rabat. Aczkolwiek nie mam pojęcia czy osoby prywatne mogę zakupić taką większą ilość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inez




Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 79
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 18 Gru 2012 08:20:09    Temat postu: Re: Wódka na wesele jakie hurtownie i sklepy polecacie ? Odpowiedz z cytatem

silence napisał:
spajder napisał:
Witam

mam pytanie jaką polecacie wódkę na wesele i gdzie kupić najlepiej w Brodnicy lub okolicy ?


Właśnie jest promocja świąteczna na wódkę Palace w hurtowni Cah&Carry. Dopiero co z tydzień temu ją zakupiliśmy na własne wesele. Ta wódka raczej cieszy się dobrą opinią konsumentówSmile Nikt nam nie odradzał wyboru. Najlepiej jak znajdziesz kogoś z zarejestrowaną firmą (chyba branża nie ma znaczenia) i możesz uzyskać jakiś wtedy rabat. Aczkolwiek nie mam pojęcia czy osoby prywatne mogę zakupić taką większą ilość.

Osoba prywatna nie kupi w tej hurtowni nic. Musi być ktoś z działalnościa. a rabat na wodkę, to tylko jeśli ktoś posiada koncesję i bierze na fakturę. Bardzo często w marketach typu Kaufland są promocje i wódka jest nawet tańsza niż w hurtowniach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spajder




Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 14

PostWysłany: Wto, 18 Gru 2012 15:55:31    Temat postu: RE Odpowiedz z cytatem

w cash & carry po ile udało wam się załatwić za 0,5l?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajto




Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 50

PostWysłany: Wto, 18 Gru 2012 20:46:48    Temat postu: wodka Odpowiedz z cytatem

Chcac miec pewnosc co do jakosci wodki zakupionej w sklepach lub hurtowni proponuje schowac ja na 24 godziny do zamrazarki.Jesli nie zamarznie masz pewnosc ze jest dobra.Mialem taki przypadek z kauflandu na 5 butelek 0.7 l. 3 nadawaly sie do spozycia a 2 zamarzly.Ja taki sposob probowalem na wlasnym weselu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Wto, 18 Gru 2012 22:37:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę chamsko to zabrzmi ale jestem PH hurtowni alkoholowej więc smiało można pisać na pw. na pewno sie dogadamy i ustalimy jakieś promocje. Jakby co to zapraszam na stronę www.janussa.pl figuruje tam zakładka weselna.
PS. dowozimy do wskazanego miejsca,z dowodem zakupu, płatne u kierowcy przy odbiorze,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
silence




Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 19 Gru 2012 10:56:47    Temat postu: Re: RE Odpowiedz z cytatem

spajder napisał:
w cash & carry po ile udało wam się załatwić za 0,5l?


Napisałam Ci na privie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spajder




Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 14

PostWysłany: Sro, 19 Gru 2012 22:11:04    Temat postu: ok Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzieki !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LRX




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 62

PostWysłany: Czw, 20 Gru 2012 16:02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy temat tez obecnie poszukuje wodki na wesele i na stronie janussa sa fajne oferty dla firm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Czw, 20 Gru 2012 21:09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla firm ale i dla indywidualnych klientów tez.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Liska




Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 29 Gru 2012 19:13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy posiadacie też w swojej hurtowni Żubrówkę? interesowałaby mnie biała i bizon grass do drinków Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sampras




Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 12

PostWysłany: Nie, 30 Gru 2012 12:03:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jestem na podobnym etapie rozważania wódki na wesele, do naszej brodnickiej hurtowni skoczę sprawdzić temat, natomiast prośba do kolegi z Janusa o kontakt na priv, na stronie są "promocje" weselne - nie ma żadnych cen...
Pytanie natomiast jaką tę wódkę kupić? Akurat wódki nie piję i mam teraz zagadkę jaką kupić i ile...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Nie, 30 Gru 2012 14:41:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna jeszcze taka sugestia, przed zakupami w supermarketach, sklepach sieciowych. Uważajcie jeśli nie chcecie uraczyć gości niesmakiem, i złym wspomnieniem po waszym weselu. Wódka która trafia do sieci odbiega od normalnych wódek. Żeby to opowiedzieć co jest nalewane do butelek trochę by to zajęło, a różnica czasami 0,50gr nie warta jest świeczki... Jeśli ktoś ma bystrzejsze oko zauważy nawet różnice w kształcie, wykonaniu butelki. Niby to samo co w sklepie monopolowym , ta sama butelka, ta sama naklejka czy grawerowanie a jednak coś innego.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sampras




Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 12

PostWysłany: Nie, 30 Gru 2012 19:37:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś w tym jest co piszesz, zauważyłem ostatnio po zakupie tańszej trochę whiskey z najpopularniej polskiej sieci... od razu po otworzeniu butelki mi zaleciało znawca nie jestem, ale ufff... no i po posmakowaniu też stwierdziłem, że jednak to prawdziwy jasiek nie jest...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017869 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski