STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Która apteka jest miła pacjentowi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pon, 02 Lis 2015 20:12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak więc miejsca pracy znikną w Brodnicy, a pojawią się w stosunku 100 : 1 gdzieś „w świecie” w internecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 02 Lis 2015 20:31:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda apteka stacjonarna może się powiększyć o obsługę klienta w internecie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pon, 02 Lis 2015 20:48:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
Każda apteka stacjonarna może się powiększyć o obsługę klienta w internecie
Czyli koszty własne jak dotychczas plus koszty wysyłki, tzn. jeszcze drożej :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 02 Lis 2015 23:43:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leki teraz zamawia się w hurtowni. Albo idą do apteki albo bezpośrednio do zamawiającego. Apteka dba o marketing. Może nawet zwiększy zatrudnienie. Poszerzy zakres artykułów np. o popularne dziś środki na potencję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miszorek




Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 286

PostWysłany: Wto, 03 Lis 2015 20:45:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam aptekę na skrzyżowaniu ul. Kamionki i Przykopu. Panie są miłe lekarstwa najtańsze. Jedyny minus to to, że nieraz zdarzy postać dość długo w kolejce. Panie pracują na pełnych obrotach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juliusz




Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 121

PostWysłany: Sro, 04 Lis 2015 13:20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miszorek napisał:
Ja polecam aptekę na skrzyżowaniu ul. Kamionki i Przykopu. Panie są miłe lekarstwa najtańsze. Jedyny minus to to, że nieraz zdarzy postać dość długo w kolejce. Panie pracują na pełnych obrotach.

też tam kupuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bertek




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Sro, 20 Sty 2016 13:43:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to kilka aptek w okolicy sprzedaje również w sieci. Poza tym sam patrzę się na cene a nie to gdzie kupuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaska876




Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 103

PostWysłany: Sro, 20 Sty 2016 15:19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasami kupuję w sieci, czasami stacjonarnie. Jak mam jakies leki na receptę to zwykle idę do stacjoarnej apteki bo chcę mieć je na już aby się doleczyć ale jeśli na przykład potrzebuję jakiegoś aptecznego kosmetyku czy suplementu to wolę zrobić zakupy w sieci .Aptek jest sporo, ostatnio zamawiałam tutaj;
http://www.nowafarmacja.pl/ - w dziale promocje mają wiele wyprzedaży. Swoją drogą ta apteka również ma swój stacjonarny punkt. Jestem pewna,ze wiele brodnickich również tak ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zaksy




Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 129

PostWysłany: Sro, 09 Mar 2016 13:33:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co mnie zdumiewa w niektórych aptekach, to fakt, że ceny tych samych medykamentów potrafią się tak znacznie od siebie różnić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 09 Mar 2016 14:00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to akurat nic nadzwyczajnego , handel jak każdy inny ...
lepsze są określenia typu ,, dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego '' ... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bertek




Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Sro, 09 Mar 2016 14:05:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny leków na receptę są takie same w każdej aptece. Sa ustalane odgórnie. Ale ceny suplementów oraz ceny kosmetyków mogą się znacznie pomiędzy sobą różnić. Dlatego też raz na jakiś czas robię sobie wieksze zamówienie tego typu środków w aptece internetowej. Nie płacę wtedy za przesyłkę a jednocześnie sporo oszczedzam bo apteki online nie narzucają sobie takich wysokich marży.

Kilka razy kupiłem suplementy tutaj:
http://www.aptekaotc.pl/ - możecie sobie zajrzeć, jest to jedna z większych sprawdzonych aptek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PETER




Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 398
Skąd: Jajkowo.

PostWysłany: Sro, 09 Mar 2016 15:15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile JA kupuje koło Baalbeka i jest git !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 09 Mar 2016 15:40:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suplement to nie lek , a jego działanie opiera sie na zasadzie ,,może pomorze a może nie....'' raczej uzupełni dietę a z drugiej strony jak 100 tabletek fantastycznego specyfiku ze skrzypu kosztuje 6 zł to musi mieć w sobie najnowsze odkrycia z dziedziny fizyki chemii farmacji i astronautyki ... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
berenik




Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 21 Cze 2016 10:15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję system mieszany - nadal zdarza mi się kupować w normalnych aptekach jakieś środki przeciwbólowe czy inne rzeczy do podręcznej apteczki, ale jak muszę zaopatrzyć się w rzadko spotykane leki, zwłaszcza takie, które trzeba by specjalnie zamawiać z kilkudniowym opóźnieniem ze względu na brak dostępności, robię to za pośrednictwem https://www.apteka-melissa.pl/ i z racji, że to apteka internetowa, zakupy wychodzą taniej niż jakbym je robiła w stacjonarnej aptece.
Wiem, że dużo ludzi nadal ma opory przed korzystaniem z takich form zakupów, ale wystarczy dokładnie przeczytać warunki składania zamówień i realizacji, aby uzyskać pewność, to nie jest wielka sztuka. A w razie czego można zwrócić towar bez większych problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Pon, 20 Mar 2017 14:30:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy to jak mili są farmaceuci raczej nie jest wyznacznikiem tego czy skorzystam z danej apteki czy nie. Zwracam uwagę na ceny. Jeśli robię zkaupy w aptece stacjonarnej to jeydnie wtedy kiedy mus ze kupić dane leki czy suplementy i nie mam czasu na to aby czekać na zrealizowanie zamówienia przez internet

Jeśli jednak te 2-3 dni róznicy mi nie robią to wolę złożyć zamówienie w sieci. Jest taniej. Przy większych zamówieniach jest również darmowa wysyłka. Wybieram zwykle te większe apteki.
https://www.doz.pl/leki

O ta na przykład.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018995 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski