STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gigantyczne korki w mieście !!!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Gość






PostWysłany: Wto, 02 Sie 2005 20:47:06    Temat postu: Gigantyczne korki w mieście !!! Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo ciekawy co za osobnik wymyslil te swiatla przez nie tworza sie wieksze korki a dotarcie z jednego konca brodnicy na drugi zajmuje ponad 1 godzine i to w dni od poniedzialku do piatku w godzinach 10,11,17 nie mowiac juz o godzinach szczytu.Zamiast utrudniac ruch powinno sie te pieniadze przeznaczyc na obwodnice i ja jak najszybciej wykonac.Te swiatla tylko jeszcze bardziej spowolnily ruch gratulacje dla pomyslodawcy chyba wlasnie chodzilo wam zeby utrudnic jazde.{Przeciez kazdy wiedzial ze te swiatla ja utrudnia .Mam nadzieje ze szybko ktos wyciagnie wnioski i postanowi wrocic do starej komunikacji ktora byla o wiele lepsza od tej ktora mamy obecnie.Mam nadzieje ze ktos to przeczyta i zrobi cos w tej sprawie .Korki sa wieksze niz w Warszawie.
Powrót do góry
k
Gość






PostWysłany: Wto, 02 Sie 2005 22:00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Te światła to jakiś nieprzemyślany i chory pomysł :/
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 02 Sie 2005 23:04:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli ktoś liczy, że zostanie przywrócona stara komunikacja to, niestety, jest debilem. skasowano stare znaki, stanęła sygnalizacja. ta zabawa kosztowała 4,5 bańki i pomysłodawca - nawet jeśli uzna, że to kaszana - to wątpię, żeby się wycofał.
o projektach pisała prasa, sprawa stawała wiele razy na sesji. wtedy trzeba było protestować, monitować. teraz, to jest musztarda po obiedzie. tak jest ze wszystkim, a wystarczy śledzić to co dzieje się w NASZYM mieście i za wczasu reagować.

ps. proponuję te posty przenieść do sąsiedniego działu, gdzie toczy się już dyskusja również o nowym układzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darekl
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 09:49:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest kretynizm z tymi swiatlami .Utrudniaja ruch a korki sa olbrzymie.
Powrót do góry
fred
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 10:54:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Satan a ty sledziles i reagowales
Powrót do góry
mariusz




Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 10
Skąd: Morskie Oko

PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 12:01:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy w Brodnicy wybudują mosty na Drwęcy? kiedy burmistrz zostanie prezesem firmy mostowo-budowlanej...........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iks
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 12:27:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I burmistrz zostanie mianowany członkiem rady nadzorczej tej firmy!
Powrót do góry
igrek
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 13:40:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam sie mianuje Razz
Powrót do góry
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 13:52:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wracając do tematu korków: a czy ktoś pomyślał o tym, że od czasu do czasu tymi ulicami będzie przejeżdżała karetka, bądź inne służby??!! i niby jak inni kierowcy będą mieli zjechać na bok skoro są tam te głupie słupki?? mamy wysiąść z auta, wziąć je w rączke i przenieść na chodnik?? to jest paranoja!!! chyba, że władze naszego miasta zakupiły helikoptery i nikt o nich nie wie. jakie jest wasze zdanie na ten temat??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 18:23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już sie tu lepiej nie odezwe bo założyłem taki sam post obok - po prostu brak mi słów zgadzam sie z którymś z przedmówców często jeżdżę do warszawy i uwierzcie mi na słowo korki u nas są prawie takie same!!!!!! miasto nasze liczy ok 38 tys mieszkanców a tu takie porównanie - paranoja jakaś na mieście powstała dajmy sie przejechac burmistrzowi tym nowym wynalazkiem ze dwa razy niech sie wypowie... szlak już mnie co rano trafia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martinez
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Sie 2005 20:46:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tych słupkach metalowych jakas firma zarobila ogromna kase. Napewno jest to jakas firma rodzinna z naszym szanownym burmistrzem lub innym madrym ktory wymyslil te slupki i ta komunikacje.Chodniki sie zweżyly przejscia sa co 200 metrow,korki itp.To jest po prostu debilizm
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 04 Sie 2005 12:49:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korki ? a ile korków widzieliście ? wielkie to pewnie z siłowni Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elka
Gość






PostWysłany: Czw, 04 Sie 2005 13:08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty janusz wez sie nie udzielaj jak jestes ... caly czas sa wielkie dlugie kolejki samochodow jak nie rozumiesz co to sa korki.
Powrót do góry
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Czw, 04 Sie 2005 23:08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś chyba był rekord o godzinie 13:30 stałem w korku na ulicy lidzbarskiej koło głównej bramy Polmo!!! ze złosci zawróciłem na skrzyżowaniu z Nową Kolonią a z tyłu samochody stały juz prawie na całej długości POLMO!!!! dosłownie kawałek od tego tartaku na lidzbarskiej!!! co tu zrobić??? jak sie zbuntować, żeby te wielkie mądrale zareagowały!!! tosz to jest juz P A R A N O J A!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emi
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Sie 2005 00:06:05    Temat postu: Paranoja Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie jeżdże samochodem bo nie mam jeszcze prawo jazdy ale widze co się dzieje na ulicach,cały czas korki a nie mówiąc już o tym że dojśćie do szkoły zajmowało mi ok. 10 min. natomiast dziś specjalnie spojżałam na zegarek ile czasu zajeła by mi ta sama droga do szkoły i zajeła mi 24 min. ta różnica daje do myślenia.Dosyć że na ulicy korki to jeszcze nawet wąskie chodniki i nei ma jak się poruszać, ta osoba która wymyśliła taką "fajną" sygnalizację ma naprawdę nie tak z główką albo nie jest z tąd i ma to co się teraz w naszym mieście dzieje gdzieś.Jestem poprostu wściekła na te przeklęte światła niech ten pomysłowy człowieczek który je wymyślił trafiał zawsze na czerwone świtało.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016302 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski