STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
restauracja Biały Kot
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mada




Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 38

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 13:23:58    Temat postu: restauracja Biały Kot Odpowiedz z cytatem

Cchciałam podzielić się wrażeniami z pobytu w nowej restauracji Biały Kot, która znajduje się na trasie Olsztyn, ul. Sikorskiego- info dla Brodniczaków - w miejscu gdzie był Happy End.
Byłam wczoraj z 2 dzieci i mężulem, lokal ma miły wystrój - nienachalny, miłe obrazki z kociakiami na ścianach, ale najważniejsze dla mnie- w lokalu znajduje się kącik zabaw dla dzieci- jest dywanik na którym jest stolik z krzesełkami - są kredki, kolorowanki, znikopisy, puzzle, są też zabawki- klocki, lalki, samochodziki. Rodzice mogą w spokoju zjeść obiad.
Jedzenie dobre- wzieliśmy grillowaną pierś z frytkami i surówką- danie 18 zł, zupka pomidorowa 6 zł (brakowało mi kleksa gęstej kwaśnej śmietanki na talerzu- ale to drobiazg), są dania dla dzieci, ceny nie są wygórowane, na deser wzieliśmy pyszną szarlotkę na ciepło z gałką śmietankowych lodów bitą śmietaną +kawa- zestaw 10 zł.
Obsługa przyjemna, polecam, my na pewno jeszcze tam wrócimy.
Magdalena D. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
87-3000




Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 87

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 16:27:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cchciałam podzielić się wrażeniami z pobytu w nowej restauracji Biały Kot, która znajduje się na trasie Olsztyn, ul. Sikorskiego- info dla Brodniczaków - w miejscu gdzie był Happy End.
Byłam wczoraj z 2 dzieci i mężulem, lokal ma miły wystrój - nienachalny, miłe obrazki z kociakiami na ścianach, ale najważniejsze dla mnie- w lokalu znajduje się kącik zabaw dla dzieci- jest dywanik na którym jest stolik z krzesełkami - są kredki, kolorowanki, znikopisy, puzzle, są też zabawki- klocki, lalki, samochodziki. Rodzice mogą w spokoju zjeść obiad.
Jedzenie dobre- wzieliśmy grillowaną pierś z frytkami i surówką- danie 18 zł, zupka pomidorowa 6 zł (brakowało mi kleksa gęstej kwaśnej śmietanki na talerzu- ale to drobiazg), są dania dla dzieci, ceny nie są wygórowane, na deser wzieliśmy pyszną szarlotkę na ciepło z gałką śmietankowych lodów bitą śmietaną +kawa- zestaw 10 zł.
Obsługa przyjemna, polecam, my na pewno jeszcze tam wrócimy.
Magdalena D. Very Happy

zapomialam tylko dodać iż jestem właścicielką.., bądż spokrewniona z właścicielami
Very Happy
a piwo po ile..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 16:35:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuu, na Sikorskiego, kawal drogi...

Ostatnio zmieniony przez qncept dnia Nie, 04 Lis 2012 20:43:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mada




Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 38

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 17:26:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem po ile piwo, bo nie piłam, a do Twojej wiadomości, żadna ze mnie rodzina ani znajoma właścicieli. Zobaczyłam w Czasie Brodnicy info o otwarciu więc się pojawiłam. W tym kraju należy tylko krytykować, tak? a ja uważam że jak coś jest warte polecenia to polecam. To tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dafit




Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 55

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 17:52:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwo po 5 zeta. Powiem wam ze elegancko tylko kawałek od miasta jest. Zawsze trzeba mieć trzeźwego kierowce:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystof




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 25

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 18:36:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dziś na obiadku w tej restauracji,obiad był bardzo dobry danie podane w 15 minut (placek po węgiersku+piwko=20zł) obsługa bardzo miła
polecam ten lokal.
Warto do niego zajrzeć i samemu ocenić a nie pisać głupoty.

do wiadomości"wścipskiego" 87-300 nie jestem ani szefem ani rodziną kielnerek ,pozdrawiam:evil: Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aadalbert1




Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 63

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 19:26:03    Temat postu: restauracja biały kot Odpowiedz z cytatem

Ul. Sikorskiego w Brodnicy, to chyba nie jest poza miastem. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sabina8




Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 4

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 21:10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez komentarza

Ostatnio zmieniony przez sabina8 dnia Pon, 05 Lis 2012 12:39:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sorg




Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 43

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 21:30:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest dobrze, ale ciekawe jak długo Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 21:41:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sabina8 napisał:
Witam wszystkich ! Restauracja 'biały kot' hmm...
Nazwa mówi bardziej o jakimś schronisku czy czegoś w tym stylu lecz co się okazuje po wejściu do środka ->
Bardzo miły lokal, wystrój w dobrym stylu przytulny,nie przegięty (jak to w niektórych restauracjach) kociaki na ścianach : D
Ceny są przestępne (za 8sztuk pierogów płacimy 12zł, gdzie na rynku za taką samą cenę zjemy tylko 6) ! zestawy obiadowe DO 20złotych!!!
Miałam okazję zjeść "placka po cygańsku' duża porcja ,nie wszędzie dają do niego surówki a tu tak, super! =15zł
Obsługa-> uprzejma. podchodzą do klientów , dbają o porządek , nie narzucają się , uśmiechnięte!
Kącik dla dzieci fajny pomysł. dzieciaki są zajęte zabawą kiedy rodzice mogą zjeść obiad spokojnie -frajda dla każdego.
Jeśli są zalety to i wady więc :
muzyka miejscami dziwna (nie mój gust)
stroje kelnerek ciemne bordo narzuty możliwe że bez nich wyglądałyby lepiej ,jaśniejsze bluzki zdecydowanie lepiej by się komponowały ale plus że wszystkie są ubranę jednakowo -> logo na koszulce , wisiory z białym kotkiem

Very Happy

Reasumując wszystko polecam , kuchnia super, lokal ok, wi-fi (kod dostępny u barmanki) .
Na pewno tam wrócę.


Śmiać mi się chce, zwykły Kowalski nie rejestruje się zaraz na forum aby podzielić się informacją, że w jednym lokalu za taką samą cenę zje 6 a w drugim 8 pierogów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sabina8




Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 4

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 22:00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik ->jedź zobacz i dopiero się wypowiedz.Post scr. Nie jest złem zalogowanie się na forum;)))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 22:17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sabina8 napisał:
Jadzik ->jedź zobacz i dopiero się wypowiedz.

Nie zamierzam jeździć, a tym bardziej się wypowiadać za ile złotych ile pierogów dostanę.

sabina8 napisał:
Post scr. Nie jest złem zalogowanie się na forum;)))

A ktoś tak twierdzi? Drażni mnie tylko nieudolna kryptoreklama, tym bardziej że opinia o danym lokalu jest zarazem pierwszym wpisem na forum danego usera...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
suvitech




Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 5

PostWysłany: Nie, 04 Lis 2012 23:29:45    Temat postu: restauracja Biały Kot Odpowiedz z cytatem

Hej kurcze ja liczyłem na coś więcej szczerze mówiąc nie chciałbym ostro krytykowac bo jeśli chodzi o mnie to niech się rozwija itd. byle szybko bo karta lipa totalna 4 zupy i to jakie czernina ,żurek , pomidorowa i coś jeszcze chyba jak dla mnie restauracja bez dobrego niedzielnego rosołu niema po co istnieć. To odnośnie zup reszta dań taka sobie jedliśmy z rodziną pierś z kurczaka z grila , dla dzieci i w panierce odpowiednio z frytkami ziemniakami itd. Dobre surówki to fakt reszta nie powala niczym specjalnym . Lokal skromnie ale ładnie urządzony . Niestety w naszym mieście słabo z dobrym tanim jedzeniem . Poza tematem w tym roku miałem okazję zwiedzic kilka lokali w kraju i nie bedę pisal co w zakopanem ale dla naszych restauratorów kochani jedzcie do Kwidzyna ul. Chelmińska Bar mleczny to co kobietki tam robią z kuchnia polską i za jaką kasę to poezja dosłownie i warmia Bar w Gietrzwałdzie rosół z domowym makaronem micha mnicha itd poezja tu trochę drożej ale jakośc super . Jak bedzie choc odrobinę takiej kuchni w BIAŁYM KOCIE czy gdzie indziej będę pierwszy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikser111




Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 7

PostWysłany: Pon, 05 Lis 2012 18:38:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze jak chcę zjeść tanio, dużo i dobrze to wybieram Magnolię w Małkach. Może trzeba kawałek wyjechać poza Brodnicę ale na prawdę warto.
Polecam wszystkim co chcą zjeść dobrze i zdrowo, a nie jakieś śmieci na mieście Smile Smile Smile Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec111




Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 39

PostWysłany: Sro, 07 Lis 2012 14:11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt słyszałem dobre opinie o Małkach trzeba jechać i zobaczyć . Dzięki za podpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025944 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski