STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPARTA + FINISHPARKIET = SOJUSZ ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krasik
Gość






PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 11:16:10    Temat postu: SPARTA + FINISHPARKIET = SOJUSZ ?? Odpowiedz z cytatem

Co wy o tym myślicie żeby zawrzec z kibicami Drwęcy sojusz, przyjaźń??????????? Im przydałaby się nasza pomoc!! A tak wogule warto popatrzeć na II ligowe mecze, gdyż po wczorajszej wygranej widać że sezon zaczyna się interesująco!! i w naszej lidze dobrze by było gdyby inne kluby wiedziały że zawarliśmy przyjaźń z II-ligowcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piszcie co o tym sądzicie???????
Powrót do góry
kowal
Gość






PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 11:20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba ocipiałeś,facet jaki sojusz napewno ty internetowy chuliganie nie jesteś od tego,żeby sojusze zakładać jedyne nasze zgody to Rodło Kwidzyn i Legia Chełmża a także dobre układy mamy z Mks Mława,ale napewno nie z żadnym podłogami które kibiców nie mają(chodzi mi o wyjazdy)bez takich głupich tematów tu proszę
Powrót do góry
mysliciel
Gość






PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 12:46:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uwazam ze to nie jest taki zly pomysl, bysmy mogli miec zgode z drweca, a jak nie to chociaz miec z nimi dobre uklady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
tomas
Gość






PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 13:30:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też nie mamy wyjazdów (nie licze takich wyjątków jak jeden wyjazd w rundzie)
Powrót do góry
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 13:35:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że choć nie mamy żadnej zgody z Finishparkietem to i tak pełno ludzi z Brodnicy widuje sie na meczach w Nowym Mieście i wcale nie myśle tu o starych dziadkach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 15:28:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to już jechać nie można popatrzeć jak kopią w II - lidze?
nie chce mi się chodzić na stadion przy Królowej, za dużo to towarzystwo mi zdrowia zjadło!Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kowal
Gość






PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 16:38:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeździć możecie sobie ile chcecie ale nie wy będziecie decydowali o zgodach tym bardziej z takim zadupiem jak NML pamiętajcie ,że kiedyś byliśmy dobrą ekipą kibicowską i nie możemy sobie pozwalać na zgody z takim zaściankiem jak NML nawet jak by grali w ekstraklasie.Jak już tak cchecie i brakuje wam czegoś w Brodnicy to się przenieście do tego całego NML i chodźcie na mecze swych kochanych podłóg ale nie siejcie tu fermentu
Powrót do góry
martinez
Gość






PostWysłany: Pon, 01 Sie 2005 19:41:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgody nie ma i nie bedzie . oni sa obojetni dla nas. Sparta ma zgody stale i sie nie zmieniaja .Sparta i Legia i Rodło TO MY !!! Reszta sie nie liczy.
Powrót do góry
ja
Gość






PostWysłany: Pon, 08 Sie 2005 00:23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem jak najbardziej za FPNW lepiej trzymać sie z nimi ich wspierac bo maja cos czego u nas nigdy nie bedzie pozadna pilke II ligową a my żejemy jakimiś wspomnieniami o SPARCIE kocham ten klub ale badzmy szczerzy IV liga co to jest??? lache na antków i paru innych. teraz inna kwestia i rodło i legia chełmza to nie jest szczyt naszych mazen nic z sobą nie prezentuja tak jak i my. sorki ale taka jest prawda i takie nasze miejsce na dzień dzisiejszy,
Powrót do góry
robi
Gość






PostWysłany: Pon, 08 Sie 2005 10:42:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do sojuszu z Drwęcą to brednia. Kto chce jechać na II ligę to przecież nikogo nie musi się pytać o zgodę. Apstrachując od tego to kto niby miałby tą zgodę robić, przecież Sparta nie ma kibiców, którzy jeżdzili by na wyjazdy. Z tego co wiem to Drwęca też nie jeżdzi na wyjazdy, ale przynajmniej mają jakiś tam doping u siebie a u nas cicho, jesteśmy tylko mocni na czacie lub na forum, taka niestety jest prawda
Powrót do góry
(L)
Gość






PostWysłany: Pon, 08 Sie 2005 11:06:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej k***a co w wiecie jezweli chcecie sie pzrekonac ze kibice z brodnicy istnieja chodzcie na mecze Sparty napewn na jakies wyjazdy tez sie wybierzemy napewno nie bedzie to 1 ani 2 wyjazdy w sezonie przychodzcie na stadion i zapraszamy do dopiny POZDRO DLA ZIOMALI Z CHELMZY I KWIDZYNA!!! a takze dla MLAWY !!!!
Powrót do góry
(L)
Gość






PostWysłany: Pon, 08 Sie 2005 11:46:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spojrzcie tylko na to www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=50&f=108

www.legialive.pl/galeria/foto.php?id50&f=119 to sa nasi ziomale i co wy gadacie ze niegdzie sie nie pokazuja LEGIA&SPARTA&RODELKO do konca!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
ja
Gość






PostWysłany: Czw, 11 Sie 2005 13:13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prezentujecie sie marnie ale brawa za abicje. poza tym wole żyć w zgodzie z II ligą niz byc w sojuszu z takimi słabymi drużynami jak Rodło i Legia Chełmża, może kolesie są spoko nie watpie w to ale dla mnie sie liczy tylko poziom sportowy nie jacy są kibice
Powrót do góry
Mirek
Gość






PostWysłany: Pią, 12 Sie 2005 00:17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja palancie nie wchodź na te forum bo jesteś piknikiem p........ i nie wiesz co to znaczy mieć przyjaciół jeśli dla ciebie liczy się tylko poziom sportowy to zaproponuj może zgodę z Skisłą Kraków Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016279 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski