STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Optyk-nie polecam
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
halab55




Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 23 Wrz 2012 21:29:06    Temat postu: Optyk-nie polecam Odpowiedz z cytatem

Z szacunkiem do Pani"Czesi"Czy Pani rozumie co to jest prawo wolności?pomijając wszystko,ale bezprawne pozbawienie wolności!czy Pani zastanowiła się jak się czułam,jeżeli mnie powiedziano,że nie wypuszczą z zakładu ! a co Pani zrobiłaby w tej sytuacji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CBR




Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 45

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 01:12:46    Temat postu: Re: Optyk-nie polecam Odpowiedz z cytatem

halab55 napisał:
Z szacunkiem do Pani"Czesi"Czy Pani rozumie co to jest prawo wolności?pomijając wszystko,ale bezprawne pozbawienie wolności!czy Pani zastanowiła się jak się czułam,jeżeli mnie powiedziano,że nie wypuszczą z zakładu ! a co Pani zrobiłaby w tej sytuacji?

Jakby Pani zapłaciła, to by wypuścili. To samo w restauracji, jak nie zapłacę, to nie wypuszczą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 12:48:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up masz dziwne pojęcie prawa Smile

To samo robi bandyta, przystawia Ci nóż do gardła i jak mu nie zapłacisz to Cie nie puści z tym ze jego wsadza się za to do więzienia a "firmy" mogą robić to normalnie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
black




Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 204

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 13:06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w interesie klienta jest zapoznac sie z regulaminem oferty, a firmy nie podkladaja noza do gardla tylko wysylaja windykacje (zasadnicza roznica)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 13:23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sensie co windykacja Cie w zatrzymuje w lokalu i nie pozwala wyjść.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CBR




Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 45

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 13:36:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAstuch napisał:
@up masz dziwne pojęcie prawa Smile

To samo robi bandyta, przystawia Ci nóż do gardła i jak mu nie zapłacisz to Cie nie puści z tym ze jego wsadza się za to do więzienia a "firmy" mogą robić to normalnie ?


Może nie to samo. Tam powstało jakieś zobowiązanie, mamy do czynienia z długiem. Nikt nie groził, nie było to aresztowanie, tylko chęć polubownego załatwienia sprawy, co zresztą poszkodowana wyjaśniła, że syn policjant zapłacił.
Myślisz, że zapłaciłby, gdyby miał choć nikłą szansę wykazać się, nie zrobiłby jeszcze aferę.
A tak, to mu się mamuśka przysłużyła, a na posterunku koledzy mają niezły ubaw Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 14:27:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up Czyli teoretycznie jak pożyczyłem sąsiadce szklankę cukru to mogę ją zamknąć u siebie w domu i czekać aż jej syn przyjdzie i odda mi cukier ( bo "powstało jakieś zobowiązanie, mamy do czynienia z długiem")
F*ck logic Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CBR




Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 45

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 14:37:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAstuch napisał:

F*ck logic Razz

Sąsiadka wyłudziła, czy dałeś dobrowolnie?
Pewnie dałeś dobrowolnie, bo ma syna w (policji, prokuraturze, sądzie, itd...) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 15:04:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochani jak się idzie na spacer to nie załatwiać interesy...jeśli pani zamówi sobie wizytę i okularki to zaliczka wskazana skąd te panie maja wiedzieć ze pani się nie wycofa ..przecież to nie kosztuje 1gr...tylko teraz grube pieniądze...a na spacerze mogła pani sobie jedynie wizytę na termin umówić...czy te dziewczyny miały z własnej kieszeni pokryć straty później gdyby pani się odwidziała bez zaliczki tak ludzie robią trzech oszuka to czwarty nie dostanie...taka jest teraz rzeczywistość ...a dwa sklepie tez na kreskę nie dostanie pani towaru...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Osoba




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 344

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 15:22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401....poczytaj sobie co ja pisałem wcześniej...po drugie, na spacerze można wszystko robić dosłownie i w przenośni. Przestańcie już kombinować jak koń pod górę....salon optyczny dał za przeproszeniem d**y, klientka nie ma tu żadnej winy. Wcześniej wyjaśniłem jak to powinno wyglądać. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czesia




Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 113

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 17:15:19    Temat postu: Re: Optyk-nie polecam Odpowiedz z cytatem

halab55 napisał:
Z szacunkiem do Pani"Czesi"Czy Pani rozumie co to jest prawo wolności?pomijając wszystko,ale bezprawne pozbawienie wolności!czy Pani zastanowiła się jak się czułam,jeżeli mnie powiedziano,że nie wypuszczą z zakładu ! a co Pani zrobiłaby w tej sytuacji?


Chyba jednak prawo wolności nie było tu zbyt bardzo naruszone, skoro syn policjant nie zareagował tylko grzecznie zapłacił za Panią.

Proszę również zastanowić się nad tym jak czuł się personel jak Pani odmówiła zapłacenia zaliczki.
Po prostu trzeba było wyjść i nie zamawiać okularów.
Proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 18:12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brodnica malownicze miasto, pełne zabytków, dawne siedlisko Krzyżaków i miejsce gdzie mogą Cie bezkarnie pozbawić wolności i za to zlinczować -.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 18:53:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie informują o zaliczce po badaniu, po przymiarkach. Prawdopodobnie pracują pod zbytnią presją .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
advocate




Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 313

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 18:54:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe wywody można w tym wątku przeczytać. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
------




Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 357

PostWysłany: Pon, 24 Wrz 2012 18:55:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba napisał:
salon optyczny dał za przeproszeniem d**y, klientka nie ma tu żadnej winy.

hm, moim zdaniem - idąc coś kupić - muszę mieć przy sobie pieniądze, a jeśli pieniędzy nie mam to nie kupuję
pani pieniędzy nie miała a chciała kupić ( za co ? )
trzeba zrozumieć osoby sprzedające ( bo nie był to chyba właściciel ? ) - jeśli pani nie zapłaciłaby to może one byłyby obciążone tą kwotą, a okulary 5 zł nie kosztują
w dzisiejszych czasach świat pełen jest cwaniaków, kombinatorów ( nie mówię tu o tej pani ) - ale trzeba zrozumieć sprzedawczynię ( kokosów pewnie nie zarabia - a gdyby jej za te nie wykupione nie daj Boże okulary jeszcze właściciel odjął to ile by dostała na rękę ? )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019398 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski