STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Nauka gry na gitarze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minka




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 41

PostWysłany: Pon, 03 Wrz 2012 15:13:28    Temat postu: Nauka gry na gitarze Odpowiedz z cytatem

Czy znacie kogoś kto spróbowałby czy moje dziecko się nadaje do podjęcia gry na gitarze i jakie obowiązują stawki? Gitarę mam, a córka ma chęć spróbować. Nie chodzi mi o szkołę muzyczną z wykładami lecz o takie "zwykłe granie przy ognisku".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Wto, 04 Wrz 2012 22:01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ze "gitare masz" to nie wszystko, gitare moze miec kazdy ale sluchu muzycznego juz kazdy nie posiada.. Jesli corka chcialaby naprawde sie nauczyc i miala ku temu predyspozycje to sama by sie nauczyla podstaw przy pierwszej lepszej "Szkole na gitare" z biblioteki.. A dopiero potem powinna sie doksztalcac od kogos lepszego. Jak nie ma sluchu i checi to ani gitara ani wytrawny gitarzysta jej nie pomoze..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaasia




Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 7

PostWysłany: Wto, 02 Paź 2012 14:55:38    Temat postu: nauka Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do przedmówcy. Ja nauczyłam sie grać na gitarze z lekcji internetowych na youtube i książek o nauce gitary, potem zaczełam sama taby i jakoś mi wychodzi. Córka musi zacząć sama próbować coś w domu i zobaczyć czy coś jej wyjdzie. Jeśli ma słuch muzyczny to szybko załapie. A schematy akordów można znaleźć na chords.pl albo ultimateguitar.com Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Suri33




Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 03 Wrz 2014 19:49:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś wie gdzie w ogóle w Brodnicy można zapisać dziecko na naukę gry na gitarze szukałam w BDK-u ale nie ma. Jeśli ktoś wie proszę o namiary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Suri33




Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 6
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 03 Wrz 2014 19:51:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat stary ale podbijam szukam nauki gry na gitarze lub nauczyciela prywatnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
star




Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sro, 03 Gru 2014 10:21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekażę Koledze, bo wiem, że on dobrze gra na gitarze. Może byłby zainteresowany uczeniem innych Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konrad66




Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro, 10 Kwi 2019 11:58:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz sprawdzić jeszcze ofertę szkoły gitarowej Guitar Underground - http://guitarunderground.pl/ . Szkoła została założona przez gitarzystę Pana Mirka, który chce się podzielić swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Pan Mirek był gitarzystą i współzałożycielem kilku zespołów min: Lord, Lizard czy Bridge Club. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie - każdego nauczy gry na gitarze Smile[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sro, 10 Kwi 2019 12:54:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już widzę jak ktoś zapierdala do Bielsko Białej ....
W dupę wsadź sobie swój spam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anna27




Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 48

PostWysłany: Sro, 10 Kwi 2019 13:02:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na olx ogłasza sie wiele osob, które uczą na gitarze tak więc wystarczy podzwonić oraz dopytać się jakie są ceny takich lekcji. Warto jest jednak dopytać się jakie mają doświadczenie,poza tym czasami trzeba również zmienić nauczyciela, bo nie każdy ma doświadczenie z nauczaniem innych no i dobrego nauczyciela trudno jest jednak znaleźć Smile http://wypozyczinstrument.pl
A i z góry polecam granie na dobrym instrumencie. Jesli kupicie sobie gitarę za jakieś 100 zł z allegro, to będzie Wam bardzo trudno bo taka gitara nie będzie wydawała dobrych dźwieków.


Ostatnio zmieniony przez anna27 dnia Wto, 30 Kwi 2019 11:37:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Termalna




Dołączył: 13 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob, 13 Kwi 2019 11:42:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najszybciej znajdziesz ogłoszenia na olx.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vis Maior




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 13 Kwi 2019 12:41:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety na OLX nikt w obrębie 30km nie oferuje się z nauką gry na gitarze. Śledzę już od kilku miesięcy.

Czy znacie i polecacie kogoś z Brodnicy lub okolic kto uczy grać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017368 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski