STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Koncert Sławka Uniatowskiego w "Piano" 23 lipca
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 16:34:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
(...) nie wiem czy heavy metal był kiedyś, ale może będzie Wink


oby byl! Smile
Powrót do góry
alias




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 1988

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 16:55:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gęsta;] napisał:
Hejka?? wie ktos moze czy bilety można kupic wcześniej ?? a i na plakatach jest napisane ze koncert jest o 20 nie 21

Nie ma potrzeby nabywać biletu prędzej.!!!
Gdy napisane jest na plakacie 20 oznacza że początek 21..zawsze odkąd pamietam tak było..Smile
Nie oznacza to że źle czy jakoś tak..Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anka76
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 21:09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to znowu ja! dzięki iwan, trochę mam rozjaśnione jak to wygląda. Drążę temat, bo jade do Was aż z Łodzi i jeszcze męża ze sobą ciągnę...
Rysuje mi się więc obraz takiej spokojnej, nastrojowej atmosfery w tym Piano, czy tak? Nie ma czegos takiego jak ściśnięty tłum pod sceną - mam nadzieję.
I chyba już ostatnia wątpliwość - jeśli sie ta impra rozpoczyna o 21, to znaczy że klub jest właśnie wtedy otwierany, czy mozna byc wcześniej , wejść i czekać sobie w środku na koncert?
Wiem, że Was już nudzę tymi chorymi pytaniami, ale ważne są dla mnie te szczegóły. Licze na wyrozumiałość!
Pozdro, A.
Powrót do góry
kisieloi




Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 274
Skąd: _stond_

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 21:47:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anka76 napisał:
to znowu ja! dzięki iwan, trochę mam rozjaśnione jak to wygląda. Drążę temat, bo jade do Was aż z Łodzi i jeszcze męża ze sobą ciągnę...
Rysuje mi się więc obraz takiej spokojnej, nastrojowej atmosfery w tym Piano, czy tak? Nie ma czegos takiego jak ściśnięty tłum pod sceną - mam nadzieję.
I chyba już ostatnia wątpliwość - jeśli sie ta impra rozpoczyna o 21, to znaczy że klub jest właśnie wtedy otwierany, czy mozna byc wcześniej , wejść i czekać sobie w środku na koncert?
Wiem, że Was już nudzę tymi chorymi pytaniami, ale ważne są dla mnie te szczegóły. Licze na wyrozumiałość!
Pozdro, A.


piano jest otwarte wczesniej ,mozna sobei zajac miejsce zasiasc spokojnie,wypic piwko i sie zrelaxowac nie ma problemu..az z Lodzi jedziesz? kawalek drogi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anka76
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 22:06:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie, gnam z Łodzi... Mam nadzieję, ze dojadę cala i zdrowa, a jeszcze droga powrotna mnie czeka tej samej nocy. I to ja będe prowadzić, bo mąż już zapowiedział miłe chwile przy piwku, skoro ja chcę sie delektować głosem Pana U.
chyba przez Toruń najlepiej do Was dojechać, co?
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 22 Lip 2005 07:26:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anka76 napisał:
[...]chyba przez Toruń najlepiej do Was dojechać, co?

niby tak ale nie do końca - od strony Łodzi jest obwodnica Torunia, radzę z niej skorzystać - wyjedziecie w Grębocinie a stamtąd to już "z górki" Wink

P.S. Radzę zwolnić w Kowalewie Pomorskim i we Wrockach (że o Brodnicy nie wspomnę) bo lubią tam stać chłopcy radarowcy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 22 Lip 2005 08:28:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anka76 napisał:

Rysuje mi się więc obraz takiej spokojnej, nastrojowej atmosfery w tym Piano, czy tak? Nie ma czegos takiego jak ściśnięty tłum pod sceną - mam nadzieję.

tak też bywało Wink ale chyba nie na takich koncertach. to znaczy na pewno nie na takich Wink

anka76 napisał:
chyba przez Toruń najlepiej do Was dojechać, co?

skręć we włocławku z jedynki na drogę do lipna (nie pamiętem numeru). z lipna do rypina i stamtąd do brodnicy. tak jest najszybciej z twoich chaszczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anka76
Gość






PostWysłany: Pią, 22 Lip 2005 09:32:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajni ludzie mieszkaja w tej Brodnicy! dzięki za podpowiedzi i wskazówki. jakos dojadę.... no to do zobaczenia jutro Laughing moze zaproszę Was na piwko za tą pomoc?
Powrót do góry
karolina
Gość






PostWysłany: Sob, 23 Lip 2005 18:32:23    Temat postu: DO KROTOMA Odpowiedz z cytatem

skąd znasz Sławomira U?
Jakie masz zdanie na jego temat?
Powrót do góry
kisieloi




Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 274
Skąd: _stond_

PostWysłany: Nie, 24 Lip 2005 03:48:51    Temat postu: i jak ? Odpowiedz z cytatem

i jak koncert ? fajnie bylo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anka76
Gość






PostWysłany: Nie, 24 Lip 2005 10:37:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam, wróciłam i stwierdzam, że było warto! Co prawda, 3h w jedną stronę...- to zakrawa na głupotę, ale i tak nie żałuję.
Szkoda tylko, że do Brodnicy zajechalismy tuż przed 21, więc od razu poszlismy do Piano, a nie jak planowalismy żeby pokręcic sie po okolicy i zobaczyć co to za miasto. Tak więc turystycznie się nie rozwinełam Wink
Sam klub całkiem w porządku, chociaz faktycznie mało miejsca, ale mnie i tak udalo się klapnać przy barze; potem juz stałam, żeby ...lepiej widziec i słyszeć...
muszę przyznać, że macie przemiłych barmanów! Jak ktoś ich zna, to pozdrowienia od tej pary, która zamawiała pizze!
A koncert bardzo przyjemny, klimatyczny, z klasą. Może nie jestem obiektywna, bo mnie S. już dawno przypadł muzycznie do gustu, ale nawet mój mąż stwierdził, że jest pod wrażeniem Very Happy
Wkurzajace były tylko te "wedrówki ludów" do toalety i spowrotem - miałam ochote gryźć, jak co chwilę ktos sie obok mnie przeciskał.
Ciekawa jestem tylko jak się wszystko skończyło i o której. my musielismy wyjść ok. 23, więc niestety dość wcześnie, ale takie zycie młodych rodziców...
A do dziś dźwięczy mi w uszach Roxanne i plącze sie po głowie obraz tego fajnego faceta przy pianinie ...
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Nie, 24 Lip 2005 11:46:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak miło, że znowu się nasza wieś przecudnej wprost urody komuś spodobała Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hala
Gość






PostWysłany: Nie, 24 Lip 2005 12:17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było super zdobyłam autograf podoba mi sie jak on spiewa Very Happy
Ma fajny głos i wogule jest spoko talent ma niezły a do tego grał na kiełbordzierdzie naprawde było fajnie pozdrowienia dla Jarka i Piurka Exclamation Smile
Powrót do góry
karolina
Gość






PostWysłany: Pon, 25 Lip 2005 10:51:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
a ja się nie wybiorę na ten koncert nawet gdybym mógł.
Znam Sławka w zasadzie od jego wczesnej młodości i mam o nim takie zdanie, że to straszny dziwak i oszołom Confused

Mam nadzieje jednak, że nikogo moim powyższym wywodem nie zraziłem do jego muzyki a tym bardziej jego samego Exclamation



Skad znasz sławka i dlaczego masz o nim takie zdanie?
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 25 Lip 2005 11:34:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
[...]Skad znasz sławka i dlaczego masz o nim takie zdanie?

na Twoje pytanie odpowiedziałem tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026427 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski