STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Na forum brodnica nie lubią niewygodnych tematów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 21:13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logos stary powiedz mi od kiedy pracujesz w UM badz w ktorejs spolce miejskiej. Czyzby utworzono nowy etat w urzedzie do spraw obrony dobrego imienia lokalnych wladz na brodnica.net. Sad uniewinnil no tak powiedzmy ze byl czysty ale sprawa byla dosc blacha bo wartosc mala i czy oplacalo robic sie ferment za pare groszy na najwyzszym tnowisku w miescie. Co by bylo gdyby zostal uznany za winnego nowe wybory prawdopodobnie, a to uczynilo by podatnika znacznie wiecej niz te zekome pare marek z przed lat. Logos dla czego ublizasz monkowi czyzbys na swojej urzedniczej posadzie czul sie az tak pewnie i az tak stal nad nami zwyklymi szrakami,. Uwazasz sie nadobywatelem?Zastanawiajaca jest twoja data logowania na forum?? Ja rozumiem obawy administratora i nawet rozumiem po czesci burmistrza ktory nie ma ochoty byc bezczelnie pomawiany. Ale drodzy forumowicze ja sobie nieprzypominam aby ktokolwiek zarzucil w tym lub tamtym usunietym temacie burmistrzowi jawne przestepstwo, kradziez, oszustwo itd. Byly to tylko opinie i dyskusje brodniczan, byc moze ludzi ktorzy na pana burmistrza glosowali. A tutaj od razu takie ostre pismo do admina forum ktory jakas znaczaca postacia w miescie niejest, ostrzezenia o kierowaniu spraw o rzekome pomowienia do sadu, czego nasza wladza sie az tak boi.Jak niewinny to o co taka obawa, niepowinno sie w UM zwracac uwag na takie posty w koncu i tak wszyscy wiedza ze niewinny, uniewiniony itd. Dodam ze prawdziwa cnota krytyki sie nie boi, a tutaj jednak padly ostrzezenia. Wiadomo ze Brodnica to miasto prywatne i raczka raczke kryje a czyja czyja niebede pisal bo jeszcze sie na sprawe naraze bo jak widac logos cenzor naszych wladz czuwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Logos




Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 21:17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
Logos napisał:

monk, choć brzmi podobnie, to nie to samo, co małpa - nie można więc powiedzieć że monk ma małpi rozum. Nie można też powiedzieć że monk robi z siebie małpę. Tak jak nie można powiedzieć, że kogoś małpuje albo małpio powtarza czyjeś słowa.
No, ale wiadomo, jak ktoś ma ksywę „monk” to wcale nie musi być małpą…

Wszystko się zgadza. Nie mam zastrzeżeń.
Gdybyś mnie widział na drzewie z bananem to mógłbyś powiedzieć, ze jestem małpą.
Ja widziałem skan nieudolnie podrobionego dokumentu.
Każdy kto z niskich pobudek FAŁSZUJE DOKUMENTY jest OSZUSTEM - nie zgadzasz się z tym zdaniem?
Czekam na pozew.

Mógłbym powiedzieć, że jesteś małpą nie widząc cię nawet siedzącego na drzewie i wcinącego banana. Ale tak nie powiem, ponieważ, po pierwsze, biorę odpowiedzialność za swoje słowa, po drugie, wymagałoby to ode mnie wejścia na drzewo, by znaleźć się na twoim poziomie, niezbędnym do kontynuowania tej dyskusji.
A jakoś mi nie drodze.
Pozdrów banany!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 21:26:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logos napisał:

Mógłbym powiedzieć, że jesteś małpą nie widząc cię nawet siedzącego na drzewie i wcinącego banana. Ale tak nie powiem, ponieważ, po pierwsze, biorę odpowiedzialność za swoje słowa, po drugie, wymagałoby to ode mnie wejścia na drzewo, by znaleźć się na twoim poziomie, niezbędnym do kontynuowania tej dyskusji.
A jakoś mi nie drodze.
Pozdrów banany!

Cechą charakterystyczną dla niektórych "dyskutantów" - kiedy tylko zabraknie merytorycznych argumentów - jest zarzucanie adwersarzowi głupoty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ciotkaklotka




Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 22:18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zionek84 napisał:
Logos stary powiedz mi od kiedy pracujesz w UM badz w ktorejs spolce miejskiej. Czyzby utworzono nowy etat w urzedzie do spraw obrony dobrego imienia lokalnych wladz na brodnica.net. Sad uniewinnil no tak powiedzmy ze byl czysty ale sprawa byla dosc blacha bo wartosc mala i czy oplacalo robic sie ferment za pare groszy na najwyzszym tnowisku w miescie. Co by bylo gdyby zostal uznany za winnego nowe wybory prawdopodobnie, a to uczynilo by podatnika znacznie wiecej niz te zekome pare marek z przed lat. Logos dla czego ublizasz monkowi czyzbys na swojej urzedniczej posadzie czul sie az tak pewnie i az tak stal nad nami zwyklymi szrakami,. Uwazasz sie nadobywatelem?Zastanawiajaca jest twoja data logowania na forum?? Ja rozumiem obawy administratora i nawet rozumiem po czesci burmistrza ktory nie ma ochoty byc bezczelnie pomawiany. Ale drodzy forumowicze ja sobie nieprzypominam aby ktokolwiek zarzucil w tym lub tamtym usunietym temacie burmistrzowi jawne przestepstwo, kradziez, oszustwo itd. Byly to tylko opinie i dyskusje brodniczan, byc moze ludzi ktorzy na pana burmistrza glosowali. A tutaj od razu takie ostre pismo do admina forum ktory jakas znaczaca postacia w miescie niejest, ostrzezenia o kierowaniu spraw o rzekome pomowienia do sadu, czego nasza wladza sie az tak boi.Jak niewinny to o co taka obawa, niepowinno sie w UM zwracac uwag na takie posty w koncu i tak wszyscy wiedza ze niewinny, uniewiniony itd. Dodam ze prawdziwa cnota krytyki sie nie boi, a tutaj jednak padly ostrzezenia. Wiadomo ze Brodnica to miasto prywatne i raczka raczke kryje a czyja czyja niebede pisal bo jeszcze sie na sprawe naraze bo jak widac logos cenzor naszych wladz czuwa.


ja też jestem pracownikiem urzedu bo zgadzam sie z tym ze najwyższy czas skonczyć z anonimowym chamstwem i bezkarnym pisaniem tego co na mózg padnie a date logowania też mam dzisiejszą?jutro będę mieć jutrzejszą.wrzuć na luz człowieku i przestań wszędzie węszyc spisek bo niedługo bedziesz sie bał lodówke otworzyc.
a ty jestes kim? pomagierem byłego burmistrza, poplecznikiem starosty czy pomocnikiem swiętego mikołaja? bądź se kim chcesz, ale daj innym pisac co myślą, skoro sam tez to robisz.
A, i jeszcze jedno -co znaczy prywatne? znaczy czyje konkretnie? czyja ręka czyją kryje? pisz jasno albo nie pisz wcale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kortus




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 22

PostWysłany: Pią, 15 Mar 2013 00:37:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sąd sądem ale brodniczanie mają już swoje zdanie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pią, 15 Mar 2013 07:04:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zionek84 napisał:
[...]Sad uniewinnil no tak powiedzmy ze byl czysty ale sprawa byla dosc blacha bo wartosc mala i czy oplacalo robic sie ferment za pare groszy na najwyzszym tnowisku w miescie. Co by bylo gdyby zostal uznany za winnego nowe wybory prawdopodobnie, a to uczynilo by podatnika znacznie wiecej niz te zekome pare marek z przed lat. [...]
Ty na prawdę wierzysz w to co piszesz ? Jeśli tak to masz zdeczko nikłe pojęcie o zasadach sądownictwa Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Logos




Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 7

PostWysłany: Pią, 15 Mar 2013 09:11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kortus napisał:
Sąd sądem ale brodniczanie mają już swoje zdanie Smile

jacy brodniczanie? ja jestem brodniczaninem. Nie wypowiadaj się za mnie. Ani za nikogo kto cie do tego nie upowaznił. a jak upowaznił to pisz konkretnie w czyim imieniu sie wypowiadasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Pią, 15 Mar 2013 10:03:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem ani zwolennikiem bylego burmistrza, ani poplecznikiem starosty a rudolfa to ty mikolajowi zapszegasz co swieta do sanek moze.. Jestem zwyklym przecietnym Brodniczaninem pracujacym w sektorze prywatnym i chce poprostu znac'prawde na ten temat jak i wiele innych, mp dlaczego rada podwyzszyla sobie diety. No coz wiadomo ze pracownicy zawsze beda bronic swego chlebodawcy tak jest w sektorze panstwowym. Hehe wietrze spisek dobrze wiesz jakie nazwiska rzadza Brodnica i nieudawaj pajaca.Podac nazwiska, chlopie chyba niewiesz o czym piszesz. Popytaj sie znajomych jak robisz w urzedzie kto ma wiekszosc nieruchomosci w miescie, kto z kim baluje i wczasuje a sie dowiesz, tez mam wielu znajoych w budzetowce, oni wiedza a ty nie? Hmm jak sie tam dostales i co tam robisz z tak mala wiedza na tematy lokalne chyba niejestes urzednikiem jezeli niekojazysz najwazniejszych ludzi lokalnego biznesu i polityki. Krotomna temat prawa i sadownictwa mam spora wiedze i dziwi mnie dlaczego niebyla przekazana po za Brodnice jak to ma miejsce w podobnych sprawach? Stary nie takie akcje przechodzily ale ok niewinny i jest git i pasi.Zreszta ja nigdy tego niekwestionowalem tylko pytalem. A to nie pomowienie. Co do dat logowania jakis dziwny zbieg okolicznosci zwiazany akorat z tematem i dzielna obrony naszego palacu na Kamionce. No tak ale najlepiej zrobic z kogos Macierewicza jak napisze cos niewygodnego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Pią, 15 Mar 2013 10:33:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że to urzędasy są dla obywatela a nie odwrotnie, w końcu to z hajsu z naszych podatków są opłacani, więc społeczeństwo ma prawo wiedzieć komu i za co płaci. Tak samo ma prawo wiedzieć czy na stołkach są osoby o nieposzlakowanej opinii oraz ma prawo patrzeć im na ręce. To tyle na temat prawa Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
greg25




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 46

PostWysłany: Pią, 15 Mar 2013 10:35:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wałkujecie te te tematy kto z kim i dlaczego, że aż mnie zemdliło...wy nie macie własnych problemów....ludzie spożytkujmy energię na dyskusję co zrobić, żeby obronić nasz szpital... żebyśmy my czuli się bezpiecznie w naszym mieście...żeby się nie okazało, że takie pipidówy jak Nowe Miasto czy Rypin mają szpitale, a Brodnica zostanie na lodzie...co robią władze w tym kierunku? bo ja nie wiem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Pią, 15 Mar 2013 12:38:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiles w dyche hwdp. Greg no wlasnie trzeba mowic i pytac o to co robi nasza lokalna wladza czy miasto czy powiat aby pomoc szpitalowi. Zwykly szarak nic niemoze jedynie patrzec na dzialania osob wybranych w wyborach, patrzec, pytac i oczekiwac konkretnych pozytywnych decyzji i dzialan tak jak pisal hwdp czy swego czasu szramol w innym temacie. Nie obchodzi mnie czy rzadzi R czy D ma byc dobrze i uczciwie a obywatel ma prawo pytac, oczekiwac wyjasnien rowniez na forum , oczywiscie nie pomawiac i oczerniac. Ale wystarczy mala krytyka niewygodne pytanie i pojawiaja sie ludzie z urzedu niby calkiem przypadkowo w tym temacie co albo obrazaja dziwnymi tekstami jak monka albo probuja zrobic z ciebie niewiadomo kogo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nadziak




Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 4
Skąd: Michałowo

PostWysłany: Pią, 15 Mar 2013 13:12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

greg25 napisał:
wałkujecie te te tematy kto z kim i dlaczego, że aż mnie zemdliło...wy nie macie własnych problemów....ludzie spożytkujmy energię na dyskusję co zrobić, żeby obronić nasz szpital... żebyśmy my czuli się bezpiecznie w naszym mieście...żeby się nie okazało, że takie pipidówy jak Nowe Miasto czy Rypin mają szpitale, a Brodnica zostanie na lodzie...co robią władze w tym kierunku? bo ja nie wiem?


Niepotrzebnie się martwisz! Wink Przecież nasz "szpital" funkcjonuje bardzo dobrze! Twisted Evil Wink

http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrIssue=2299&NrSection=500&NrArticle=239855&IdTag=25
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Nie, 24 Mar 2013 15:01:05    Temat postu: ksiądz-pedofil Odpowiedz z cytatem

Jakby się ktoś pieklił o usuwanie tematów o księdzu z Mszana - zostawiłem JEDEN wątek, w którym możecie sobie dyskutować, a znajduje się on tu:
http://www.forum.brodnica.net/viewtopic.php?t=7632

Wszystkie nowo tworzone tematy będą natychmiastowo usuwane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Nie, 24 Mar 2013 18:49:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sąsiad, czyżby odcięto Cię od jajek, drobiu, warzyw i owoców z Mszana?
Bo jak tak to Cię pomszczę RazzVery Happy

Pozdrowaśki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Nie, 24 Mar 2013 19:01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Sąsiad, czyżby odcięto Cię od jajek, drobiu, warzyw i owoców z Mszana?
Bo jak tak to Cię pomszczę RazzVery Happy

Nieee, ale w***wia mnie to zakładanie pierdyliarda nowych wątków. Ja rozumiem, że sprawa jest kontrowersyjna, ale to nie powód, żeby zasrywać forum. Jeden wątek do dyskusji w zupełności wystarczy.
Dzięki za wsparcie, tak czy siak Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026372 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski