STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Na forum brodnica nie lubią niewygodnych tematów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 08:38:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego temat o Burmistrzu został ukryty/usunięty Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napster




Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 97
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 10:52:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krotom napisał:
Dlaczego temat o Burmistrzu został ukryty/usunięty Question


O ile dobrze pamiętam, nie było tam nic, co kwalifikowałoby się na jego usunięcie. Mam nadzieję, że admin odpowiednio wyjaśni całą sytuację...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 11:27:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie czy lepiej jak na forum dominuja tematy o tzw pierdolach czy o tym jak postepuje nasza lokalna wladza. Moderatorzy pewnie dostaki przykaz od wladz aby bylo cicho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 11:51:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zionek84 napisał:
No wlasnie czy lepiej jak na forum dominuja tematy o tzw pierdolach czy o tym jak postepuje nasza lokalna wladza. Moderatorzy pewnie dostaki przykaz od wladz aby bylo cicho
Bezpieczniej jak się pisze o pierdołach, zawsze tak było, jest i bedzie Wink Dlatego znikają te ciekawsze choć kontrowersyjne tematy a zostaja takie typu: codziennie niższe ceny Very Happy witamy, otwarto nowy sklep STONKA, dla biedoty polskiej, pracującej za 1500 pln w firmach z obcym kapitałem, jest dobrze a będzie jeszcze dobrzej Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napster




Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 97
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 13:34:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zionek84 napisał:
No wlasnie czy lepiej jak na forum dominuja tematy o tzw pierdolach czy o tym jak postepuje nasza lokalna wladza. Moderatorzy pewnie dostaki przykaz od wladz aby bylo cicho

Tylko na te pierdoły też jest "popyt" i to niestety głównie za sprawą ludzi. Oni są czynnikiem decydującym o upadku bądź rozwinięciu danego tematu. Rzecz w tym, że sporej liczbie ludzi niewygodnie jest udzielać się w tematy polityczne dotyczące naszej Małej Ojczyzny. Zapomina się o sprawach naprawdę ważnych, w których trzeba reagować, zabierać głos i przede wszystkim dyskutować! Inaczej zostawia się otwartą i bezpieczną już drogę prosto do przekrętów, układzików no i podwyżek (aktualna sytuacja z burmistrzem). W tym samym czasie jednak, pozostali zajęci są opowiadaniem swoich przygód z wiejskich dyskotek. "Jedzenia i igrzysk" ot, tyle potrzeba jest teraz przeciętnemu Polakowi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 14:05:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj otrzymałem oficjalne pismo od Jarosława Radacza, burmistrza Brodnicy.
Poinformował mnie, że sprawa zakończyła się prawomocnym postanowieniem Sądu Rejonowego w Brodnicy 6 września 2012.
Zarzucane czyny sfałszowania dokumentu oraz wyrządzenia szkody Urzędowi Miejskiemu w Brodnicy na kwotę 169,08 zł nie znalazły potwierdzenia w wyroku sądowym.
Burmistrz podtrzymuje, że zarzuty te były bezpodstawne oraz że żadna szkoda w związku z tą sprawą nie została poniesiona przez Urząd.

Zarówno autorzy wpisów jak i administrator mogą odpowiadać przed sądem w przypadku bezpodstawnych oskarżeń, a szczególnie nazywania Pana Radacza "oszustem" w tej spawie. Trzeba uszanować wyrok i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Logos




Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 14:37:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zionek84 napisał:
No wlasnie czy lepiej jak na forum dominuja tematy o tzw pierdolach czy o tym jak postepuje nasza lokalna wladza. Moderatorzy pewnie dostaki przykaz od wladz aby bylo cicho


każdy ma prawo do ochrony swoich dóbr osobistych. Ty również. Komentując rzeczywistość zacznij najpierw przestrzegać kilku zasad, choćby zasady rzetelności, prawdy i uczciwości, która oznacza m.in. działanie zgodne ze swoim sumieniem i dobrem odbiorcy, szacunku i tolerancji (co oznacza poszanowanie ludzkiej godności, praw, dóbr osobistych, prywatności i dobrego imienia) oraz odpowiedzialność za treść i formę przekazu. A o jakiej odpowiedzialności chce mówić ktoś, kto pozostaje anonimowy?
Wyjdz zza tego parawanu jakim jest twój nikc i napisz coś ODPOWIEDZIALNIE - czyli ze świadomością tego jakie konsekwencje możesz ponieść pisząc nieprawdę.
Witaj w świecie ludzi dorosłych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 15:58:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klon napisał:

Burmistrz podtrzymuje, że zarzuty te były bezpodstawne oraz że żadna szkoda w związku z tą sprawą nie została poniesiona przez Urząd..

Sąd nie odniósł się do zarzutów więc nie można mówić, że były bezpodstawne.
Sąd oddalił wniosek ze względu na przedawnienie.
No ale wiadomo, ze jak coś było dawno to musi być nieprawda...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Logos




Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 16:20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
Klon napisał:

Burmistrz podtrzymuje, że zarzuty te były bezpodstawne oraz że żadna szkoda w związku z tą sprawą nie została poniesiona przez Urząd..

Sąd nie odniósł się do zarzutów więc nie można mówić, że były bezpodstawne.
Sąd oddalił wniosek ze względu na przedawnienie.
No ale wiadomo, ze jak coś było dawno to musi być nieprawda...


monk, choć brzmi podobnie, to nie to samo, co małpa - nie można więc powiedzieć że monk ma małpi rozum. Nie można też powiedzieć że monk robi z siebie małpę. Tak jak nie można powiedzieć, że kogoś małpuje albo małpio powtarza czyjeś słowa.
No, ale wiadomo, jak ktoś ma ksywę „monk” to wcale nie musi być małpą…
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 16:36:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a przepraszam, co ma piernik do wiatraka? bo zdaje się monk ma akurat tutaj rację i sprawa zwyczajnie uległa przedawnieniu, też taką wersję znam z przekazów ludowych, więc skoro już ktoś z UM tu pisze, to może niech poda do wiadomości maluczkich, jak też to naprawdę było: innocent, czy przedawnienie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Logos




Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 19:35:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
a przepraszam, co ma piernik do wiatraka? bo zdaje się monk ma akurat tutaj rację i sprawa zwyczajnie uległa przedawnieniu, też taką wersję znam z przekazów ludowych, więc skoro już ktoś z UM tu pisze, to może niech poda do wiadomości maluczkich, jak też to naprawdę było: innocent, czy przedawnienie Wink


Zapytaj o to kogoś kto jest z UM.
naprawdę uważasz, że jesteś tu jedyną samodzielnie myślącą jednostką, a każdy kto odważy się mieć inne zdanie, niż ty musi być pracownikiem urzędu? Z takim nastawieniem nie powinieneś brać w ogóle udziału w dyskusji, bo stygmatyzujesz tych, którzy chcą merytorycznie rozmawiać.
Z drugiej strony, schlebia mi,że awansowałem na urzędnika tylko dlatego, że podjąłem dialog bez agresji i opluwania innych. Schlebiasz też w ten sposób pracownikom UM- to znaczy że masz o nich dobre zdanie.
p.s. jeśli ktoś twierdzi że ukradłeś kurze jajo, a ty twierdzisz że tego nie zrobiłeś, to jesteś innocent czy nie innocent? Jeśli sąd oddali sprawę z braku niewystarczających dowodów to jesteś innocent czy nieudowodniony?
Dla mnie jesteś innocent. A każdy kto twierdzi inaczej musi liczyć się z tym, że możesz go pozwać o naruszenie dóbr osobistych.
Więc nawet tak nie pomyślę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 20:05:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sofistyka pierwsza klasa Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 20:50:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logos napisał:

Jeśli sąd oddali sprawę z braku niewystarczających dowodów to jesteś innocent czy nieudowodniony?

Oczywiście, ze niewinny.
Przedawnienie to jednak coś innego.
Tutaj sąd się dowodami nie zajmuje.
Jak dziadkowi po wojnie krowę i rower Ruscy zapieprzyli, to też przedawnili.
Ale rozbój był - po krowie i rowerze ani śladu.
Widzisz teraz róznicę?
Logos napisał:

Więc nawet tak nie pomyślę.

...a ja pomyślę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 20:55:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logos napisał:

monk, choć brzmi podobnie, to nie to samo, co małpa - nie można więc powiedzieć że monk ma małpi rozum. Nie można też powiedzieć że monk robi z siebie małpę. Tak jak nie można powiedzieć, że kogoś małpuje albo małpio powtarza czyjeś słowa.
No, ale wiadomo, jak ktoś ma ksywę „monk” to wcale nie musi być małpą…

Wszystko się zgadza. Nie mam zastrzeżeń.
Gdybyś mnie widział na drzewie z bananem to mógłbyś powiedzieć, ze jestem małpą.
Ja widziałem skan nieudolnie podrobionego dokumentu.
Każdy kto z niskich pobudek FAŁSZUJE DOKUMENTY jest OSZUSTEM - nie zgadzasz się z tym zdaniem?
Czekam na pozew.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Logos




Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 14 Mar 2013 21:05:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monk napisał:
Logos napisał:

Jeśli sąd oddali sprawę z braku niewystarczających dowodów to jesteś innocent czy nieudowodniony?

Oczywiście, ze niewinny.
Przedawnienie to jednak coś innego.
Tutaj sąd się dowodami nie zajmuje.
Jak dziadkowi po wojnie krowę i rower Ruscy zapieprzyli, to też przedawnili.
Ale rozbój był - po krowie i rowerze ani śladu.
Widzisz teraz róznicę?
Logos napisał:

Więc nawet tak nie pomyślę.

...a ja pomyślę.

Wolno ci, myśl. Używaj mózgu do woli. Nawet, kiedy używasz go niewłaściwie, to wciąż nie jest karalne.
W przeciwieństwie do niewłaściwego użycia słów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025971 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski