STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
perfect dom
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
horsesandlove30@gmail.com




Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2012 09:29:17    Temat postu: perfect dom Odpowiedz z cytatem

czy ktoś moze coś napisać na temat tej Firmy ???? na temat mieszkań które sprzedają jakieś opinie ludzi zamieszkujących w tych mieszkaniach bardzo proszę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka24




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 233
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2012 11:38:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czynsze stosunkowo niskie-latem płacę za 2 osoby ok 250 zł miesięcznie, w sezonie grzewczym dużo więcej, czynsz przekracza wtedy 500 zł. Na terenie mojego osiedla (Świętokrzyska) jest plac zabaw dla dzieci, dużo zieleni. Okolice bloków bardzo zadbane i czyste, zajmuje się tym dozorca. Klatki schodowe codziennie sprzątane. O ceny mieszkań i terminy oddania do użytku dowiesz się w biurze na ul. Ogrodowej. Co jeszcze chcesz wiedzieć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
horsesandlove30@gmail.com




Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2012 13:06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem że metraż mieszkania tez jest uzależniony od ceny za ciepło Smile. Czym was ogrzewają gazem, olejem czy czymś innym chciałabym co nieco wiedzieć ponieważ z męzem chcemy kupić mieszkanko takie z 70 m2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka24




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 233
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2012 14:49:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje mieszkanie ma 55 m2. Opłata za ciepło jest naliczana od m2-jest to opłata stała comiesięczna, natomiast zużycie licznika rozpoczyna się wtedy, kiedy zaczniecie ogrzewać mieszkanie. Ogrzewanie jest gazowe z możliwością przełącza na ekogroszek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2012 17:10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkania ładne - niestety pęknięcia ścian są na porządku dziennym. Pani sprzątająca - wielki + bo naprawdę się przykłada. Pan dozorca - wścibskiego bardziej w Brodnicy to nie ma. Wystarczy się przyjrzeć dokładnie temu Panu. Ostatnio podsłuchiwał rozmowę 2 matek jak rozmawiały na placu zabaw (żenada) - tak uporczywie grabił trawę że skończył dopiero jak one się rozeszły. Miejsca parkingowe - jak wykupisz to masz jak nie to ... wolna amerykanka (ostatnio dzieci grające w piłkę obstukały mi piłką auto, a jak zwróciłem uwagę to usłyszałem - "a gdzie mają grac"). Oczekiwać można czegoś więcej no ale cóż ...życie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pawel2012




Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 7

PostWysłany: Czw, 16 Sie 2012 18:13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest więcej zadowolonych ludzi, którzy mogli by się wypowiedzieć na temat osiedla przy ulicy Świętokrzyskiej, oraz jak posuwają się prace z budową dwóch nowych bloków przy ulicy Sudeckiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Pią, 17 Sie 2012 16:35:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ty kolego szukasz obiektywnych opinii czy tylko pozytywnych??? bo jak tylko pozytywnych to nie rozumiem o co ten temat???. wydaje mi sie ze przy zakupie mieszkania powinno sie kierowac nie tylko pozytywnymi opiniami ale tez tymi negatywnymi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pawel2012




Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 7

PostWysłany: Pią, 17 Sie 2012 17:27:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może źle się wyraziłem, więc przepraszam. Chciałbym usłyszeć więc wszelkie opinie na ten temat. pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 17 Sie 2012 22:12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawel2012 napisał:
..........jak posuwają się prace z budową dwóch nowych bloków przy ulicy Sudeckiej.


Może warto wstać od monitora i pofatygować się samemu sprawdzić? Porozmawiać z pracownikami budowy, mieszkańcami.... ?? Ludzkie lenistwo mnie przeraża.

PS - gdzie w Brodnicy jest ul. Sudecka? Pierwsze słyszę taką nazwę a i wujek Google ani ciocia Wikipedia też nie są w temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anka24




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 233
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 18 Sie 2012 08:36:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sudecka jest "rozpoczęciem" ul. Świętokrzyskiej i ma może z 50 m. Rozpoczyna się na skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej a kończy na zakręcie przy placu budowy nowego bloku. Tam też zaczyna się Świętokrzyska.
A dozorca faktycznie jest nieco wścibski, no cóż, taka jego natura.....ale da się z nim żyć. Jeśli chodzi o biegające i bawiące się dzieci-na innych osiedlach ich nie ma????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel2012




Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sob, 18 Sie 2012 10:05:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Może warto wstać od monitora i pofatygować się samemu sprawdzić? Porozmawiać z pracownikami budowy, mieszkańcami.... ?? Ludzkie lenistwo mnie przeraża."

Do winnetu:
Niestety kolego nie mam fizycznej możliwości żeby sam to sprawdzić ale dziękuje za zaangażowanie. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Sob, 18 Sie 2012 12:32:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czepiajcie się Pana Krzysia, bo chłop ma kupe roboty tu na osiedlu i moim zdaniem ciężko pracuje. Ale fakt - jest trochę ciekawski. Taki nasz Stanisław Anioł. "Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu, zawsze pomorze o każdej porze..." Jednak pilnuje porządku choćby po dzieciakach, które nie szanują jego pracy i np. rozrzucają kamienie - w tym również i pewnie moja mała - które leżą przy klatkach. Ba. Dzieci. Otóż osobiście widziałem mojego sąsiada, który nie jest moim zdaniem spełna rozumu, bo z każdym g... ma problem, leci kablować i pierwszy krzyczy kiedy dzieciaki szaleją. Osobiście widziałem z balkonu jak wyjął z za wycieraczki swojego samochodu ulotkę i po prostu rzucił na parking. A niech sprzątają.
Tacy to ludzie mieszkają na tym niestety snobistycznym, pokręconym osiedlu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrzej20




Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 28 Sie 2012 07:23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na dzisiejsze czasy, to bloki stoją według mnie zbyt blisko siebie. Teraz widzę, że budują nowy blok przy samym osiedlu domków jednorodzinnych, tuż za płotami. Brak jakiejś logicznej przestrzeni (pasa zieleni itp.) oddzielającej oba osiedla. Nie będzie to zapewne "komfort" dla jednych jak i drugich. Widać, że firma deweloperska idzie na ilość a nie na jakość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryszard




Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 17

PostWysłany: Wto, 28 Sie 2012 13:08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety ale większość firm deweloperski idzie na ilość a nie na jakość ! Osiedle piękne, kiedyś marzenie żeby tu mieszkać, obecnie już mieszkam. Blok jak blok, wykonany z najtańszych materiałów, tynki to fale Dunaju, jak podłączysz światło i skierujesz na ścianę to tragedia !!! i to chyba jeszcze mało powiedziane, oknami wieje i ciężko się zamykają !! Na balkonach barierki wykonane poziomo tak żeby dziecko mogło łatwo wejść i spaść !! Ludzie zasłaniają się jakąś słomą czy coś na podobę, ale słyszłałem że jest to nie legalne !! Pewnie bym znalazł jeszcze dużo minusów ale i tak bym tam kupił mieszkanie ponownie - może dlatego że te minusy to w Polsce norma, może dlatego, że innego wyboru to nie ma - ul. Polna odpada, za daleko i kolejne blokowisko !
Ale faktycznie nowe bloki na ul. Sudeckiej są budowane praktycznie na płocie, wychodząc na balkon będziemy na działce sąsiada Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Wto, 28 Sie 2012 14:38:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryszard napisał:
Pewnie bym znalazł jeszcze dużo minusów ale i tak bym tam kupił mieszkanie ponownie - może dlatego że te minusy to w Polsce norma


Jak powiedział prezes Ochódzki: ...może to i ma tam jakieś plusy, rozchodzi się o to żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów ... Laughing Laughing Laughing
Ja tam jestem zadowolony i jest mi tu dobrze, tylko niektórzy sąsiedzi co najmniej dziwni. Ale to już na osobny temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021769 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski