STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
psycholog
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elaka




Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 5

PostWysłany: Sro, 22 Maj 2013 10:31:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to pilne to na nfz nie ma co liczyć. Ja bynajmniej miałam problem żeby się dostać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iola77




Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 21 Maj 2014 08:13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o psychoterapię, to nie ma co liczyć na NFZ. Kolejki są pewnie jak po chleb za komuny, a osoba potrzebująca pomocy, nie może czekać z kolejnymi wizytami jak będzie miejsce, tylko musi spotykać się z lekarzem systematycznie. Prywatnie zawsze znajdzie się dla chorego czas. Tylko trzeba przygotowac się na spory wydatek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PsychologBMW




Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon, 01 Wrz 2014 13:52:09    Temat postu: psycholog Odpowiedz z cytatem

Jeśli nigdzie nie ma informacji o psychologu, zawsze można w poradni dopytać, czy dany specjalista jest w trakcie szkolenia terapeutycznego lub czy ma certyfikat, w jakim nurcie (w jaki sposób) pracuje, w czym się specjalizuje, od jak dawna zajmuje się terapią oraz czy poddaje swoją prace superwizji - to są najważniejsze informacje, które pacjenci maja prawo wiedzieć. Poza tym, terapeuci (jak wszyscy inni ludzie) są różni, nie każdy będzie odpowiadał każdemu pacjentowi - o tym też warto pamiętać.
Barbara Michno-Wiecheć, psycholog psychoterapeuta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlody91




Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 26 Mar 2018 10:00:09    Temat postu: Psycholog / psychoterapeuta w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was był ostatnio (2017/18 ) u psychologa lub psychoterapeuty w Brodnicy?
Możecie kogoś polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arboreto




Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 69

PostWysłany: Sro, 22 Sie 2018 07:12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku wielu problemów faktycznie o wiele lepiej jest wybrać się do psychologa. Nadal wiele osób obawia sie takich wizyt ale moim zdaniem nie ma się czego wstydzić. Obecnie takie wizyty nie są już problemem tabu.

Szczególnie w problemach takich jak:
schizofrenia
depresja
nerwice

Które w obecnym zapracowanym świecie nie są wcale rzadkie

http://czytelnia.cefarm24.pl/zdrowie/jestem-kobieta/psychologia-pozytywna-na-2018/attachment/psychologia-pozytywna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlody91




Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 26 Lut 2019 10:59:58    Temat postu: Psychoterapia w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Po małych poszukiwaniach wygląda to następująco:
- Dużo łatwiej w Brodnicy o psychologa niż o psychoterapeutę.
- Jest kilku psychologów prywatnie, plus na NFZ w szpitalu (nie czeka się długo)
- Jeśli chodzi o psychoterapię to już tylko prywatnie i znalazłem jedynie Katarzynę Kozłowską (bardzo polecam).
- Ceny wszędzie podobne (80-150, najczęściej 100)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Borka




Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro, 15 Maj 2019 14:14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam do tej pory tylko z pomocy psychologa online.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016628 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski