STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Koncert HUNTERA w Brodniy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BIROFIL




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2005 01:06:48    Temat postu: Koncert HUNTERA w Brodniy Odpowiedz z cytatem

Jakis czas temu napisałem maila do wokalisty zespoły HUNTER ze Szczytna(którym jest Paweł "Drak" Grzegorczyk)i zadałem mu pytanie- Czy nie przyjechali by na jakis koncert do Brodnicy????,ku mojemu zdziwieniu otrzymałem odpowiedz ze bardzo chętnie-Tylko ze musiał by sie znależc ktoś miejscowy jakis klub,jedyne co przychodzi mi teraz do głowy to reaktywowane Piano Very Happy ,pozatym trzeba by było zorganizować jakaś grupkę ludzi ktora zajeła by sie roznoszeniem ulotek itp itd,Warto zorganizować koncert tej grupy ponieważ sa one zawsze niezapomnianym przezyciem,wiem cos tym,bo to co zaprezentowali na supporcie przed koncertem Soulfly w Warszawskiej Stodole to mistrzostwo swiata Very Happy Very Happy Co wy o tym sądzicie ??? Miejsce jest tylko trzeba pogadać z wlascicielami Piano w sprawie tego koncertu,No to piszcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2005 07:06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim, to jestem ciekawy ile zaśpiewają za występ. warunki mogą być zaporowe. tym bardziej, że w piano nie mieści się za dużo ludzi.
Cytat:
pozatym trzeba by było zorganizować jakaś grupkę ludzi ktora zajeła by sie roznoszeniem ulotek itp itd,Warto zorganizować koncert tej grupy ponieważ sa one zawsze niezapomnianym przezyciem

to organizuj! to TWÓJ pomysł! cóż to za spychomania? idź do jarasa i zagadaj o klub, idź do drukarni i wydrukuj ulotki (albo u siebie na drukarce domowej) i zorganizuj ludzi do ich roznoszenia.
skoro tak się zapaliłeś, to działaj "żniwiarzu umysłów".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paulina
Gość






PostWysłany: Pon, 18 Lip 2005 11:53:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a Ty tylko pojdziesz na gotowe... Confused

tak najwygodniej, co? chlopak ma propozycje , ale nie musi sie od razu cala organizacja zajmowac. bo to i kosztuje...

i niby z jakiej racji mial by to robic... grabek powinein sie tym zajac.

ale tak wlasnie jest w brodnicy... lenistwo i brak checi dzialania... i to TY Satan?! nie spodziewalam sie.
Powrót do góry
BIROFIL




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2005 14:06:45    Temat postu: Koncert Huntera W Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Myśle ze bilety nie były by aż tak drogie,gdy grali w Toruniu bilety staly po 20 zł w przedsprzedazy i 25zł z dniu koncertu grały tam zespoly takie jak Ametria>None>Hedfirst .Z drugiej strony skoro w Brodnicy graly juz takie zespoly jak Kult.Hey czy Acid Drinkers(ktore jakos sie pomiescily) to można sprobować zorganizować HUntera,jesli nie wypali to trudno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2005 14:24:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulina napisał:
grabek powinein sie tym zajac

przecież to pomysł birofila. piano obecnie nieźle się kręci. najłatwiej jest rzucić pomysł.
np. dwa lata temu to w dużym stopniu rosin załatwił okazyjne farben lehre.
BIROFIL napisał:
po 20 zł w przedsprzedazy i 25zł z dniu koncertu

a co do imprez biletowanych, to najpierw polecam dowiedzieć się jak wygląda sprawa. porozmawiać z organizatorami różnych wielu imprez. ludziom dychę ciężko wyłożyć. nie mówię, że 2- zeta to cena zaporowa, bo warto tyle wyłożyć. z drugiej strony zespołu nie interesuje jak sprzedały się bilety. organizator buli niezależnie od tego ile wejściówek zostało mu na ręku.
dlatego idź do grabka, pogadaj o sprawie. dowiedz się kosztów.
mówię do BIROFILA, bo to jego pomysł. jak pisał w innym wątku siewca: jeśli chcesz coś zrobić, to rusz się samemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kisieloi




Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 274
Skąd: _stond_

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2005 23:37:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulina napisał:
no a Ty tylko pojdziesz na gotowe... Confused

tak najwygodniej, co? chlopak ma propozycje , ale nie musi sie od razu cala organizacja zajmowac. bo to i kosztuje...

i niby z jakiej racji mial by to robic... grabek powinein sie tym zajac.

ale tak wlasnie jest w brodnicy... lenistwo i brak checi dzialania... i to TY Satan?! nie spodziewalam sie.


dlaczego Jaras ma to organizowac, to pomysl Birofila i to jemu zalezy wiec niech sie postara...Kilka razy sam organizowalem koncert bo chcialem uslyszec jakas kapele , nie mowiac o wspomnianym juz Rosinie i koncercie Farben Lehre

Trzeba by sie dowiedziec BIROFILu jak to by wygladalo w Brodnicy, skad wziac naglosnienie ile by to kosztowalo, ilu ludzi by przyszlo, w Toruniu bilety byly po 20 zlotych ale zauwaz ze na pewno bylo 5 razy wiecej ludzi niz przyszlo by w Brodnicy
pozdrawiam i powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2005 23:55:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kisieloi napisał:

dlaczego Jaras ma to organizowac, to pomysl Birofila i to jemu zalezy wiec niech sie postara...Kilka razy sam organizowalem koncert bo chcialem uslyszec jakas kapele , nie mowiac o wspomnianym juz Rosinie i koncercie Farben Lehre

Trzeba by sie dowiedziec BIROFILu jak to by wygladalo w Brodnicy, skad wziac naglosnienie ile by to kosztowalo, ilu ludzi by przyszlo, w Toruniu bilety byly po 20 zlotych ale zauwaz ze na pewno bylo 5 razy wiecej ludzi niz przyszlo by w Brodnicy
pozdrawiam i powodzenia


D O K Ł A D N I E zgadzam się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mucha
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Lip 2005 08:41:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jeny .... satan, coz za emocje przez to wyraziles...
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 20 Lip 2005 22:53:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to że wlalnąłem pomysł i tu zaraz koncert Huntera ktos ma mi organizować-jeśli chcesz coś zrobić, to rusz się samemu,rusze sie jak najbardziej,Pomysł z mojej strony,wieć musze isc poprostu pogadać z wlascicielami Piano,powiedziec co i jak dać wszystkie namiary na zespoł,pogadać czy taki koncert moze wogole wypalic itd.Wole sprobować,nawet jesli zakonczy sie to kleską Very Happy ,
Powrót do góry
Markusz
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 00:06:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za! mysle ze piano mogłoby zorganizowac wystep, ale nie w srodku tylko gdzies na powietrzu jak to kiedys było. Co do roznoszenia ulotek moge sie tym zajac ja i moze kogos bym skombinował. Grabek (Michael Grabowski?) napewno by pomógł- juz mu pisze na gg o co chodzi. Tylko zeby bilet był w miare tani bo przeciez ludzie na Bajm płacili ok. 25 zeta a to zespół szerzej znany i bardziej lubiany (tylko dlatego ze pop jest bardziej dostepny bo go wszedzie graja) wiec szary obywatel Brodnicy raczej z ciekawosci nie zabulilby dwóch dych za koncert.
Powrót do góry
Evelajna
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 00:09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym koncertem to super sprawa. Co prawda będzie trochę zamieszania z organizacją i w ogóle, ale to da się jakoś załatwić. Wystarczy więcej osób zainteresowanych i nie powinno być tak źle. Ja z miłą chęcią pomogę i co najlepsze nawet wezmę się za ulotki Very Happy Z właścicielem Piano myślę, ze też nie będzie większego problemu, bo to w końcu też zysk dla Niego. Jestem dobrej myśli
Powrót do góry
Markusz
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 00:10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dobrze by było zafascynowac wieksza grupe osób Hunterem
Powrót do góry
kisieloi




Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 274
Skąd: _stond_

PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 04:07:40    Temat postu: no! Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Nie chodzi o to że wlalnąłem pomysł i tu zaraz koncert Huntera ktos ma mi organizować-jeśli chcesz coś zrobić, to rusz się samemu,rusze sie jak najbardziej,Pomysł z mojej strony,wieć musze isc poprostu pogadać z wlascicielami Piano,powiedziec co i jak dać wszystkie namiary na zespoł,pogadać czy taki koncert moze wogole wypalic itd.Wole sprobować,nawet jesli zakonczy sie to kleską Very Happy ,


no i tak trzymac stary! widze ze juz znajduja sie ludzie ktorzy chca pomoc ;] luzik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
muzzle
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 11:51:54    Temat postu: HUNTER Odpowiedz z cytatem

Op bez problemu można znaleść ludzi do roznoszenia ulotek itp.
A jeśli Brofil zaproponował to czemu ma sam to robić . Przeciesz oczekuje na nazą pomoc ja z chęcią mu pomoge bo przeciesz Brofil nie będze wwszystkiego sam robił, a moge się założyć że Masa ludzi będze chciał przyjść. Bilety moge się założyc że też nie będą tak droge .

A co do zespołu BAJM:roll: yyy pierwsze słysze ...
Powrót do góry
hucu
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Lip 2005 14:57:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozwólcie mi sie wypowiedziec na ten temat ok, sprawa zrobienia czego kolwiek zalezy tylko i wyłącznie od pieniedzy jakie beda chciały zespoły do tego zelezy cena biletu, jezeli jeda po trasie jest taniej jednorazowo jest drogo
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021382 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski