STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Nowe prywatne przedszkole ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 23 Wrz 2012 09:06:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QbaBrodnicki napisał:
Jack 254 napisał:
mam 30 lat ale tak fantastycznie zareklamowałaś to miejsce że chyba sam się zapisze ........... Laughing

Urodziłeś się 29 lutego?

reklama jest tak zajeb....a że szkoda byłoby nie skorzystać jeszcze raz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaraaa




Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 5

PostWysłany: Sro, 03 Paź 2012 21:09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przedszkole to jedna wielka sciema! Mialy byc dodatkowe zajecia typu rytmika, zajecia ceramiczne, plastyka, zajecia muzyczne, mialy byc przedstawienia co miesiac dla rodzicow a tu nawet o tym nie slychac. a angielski??? smieszna sprawa. Panie owszem sa mile ale tylko w obecnosci nas- rodzicow. Catering byc moze jest od bosmana, ale sniadania sa okropne z tego co moje dziecko opowiada, ciagle tylko kanapki i herbata albo jakies slodkie bulki. porazka. Sniadan Bosman nie dowozi to wiem napewno. kilka razy widzialam jak wlascicielka przywiozla. Bog wie czy czasami sama tych kanapek nie robi. No i za to "nic" placilam jej 460 zl, szok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
87-3000




Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 87

PostWysłany: Czw, 04 Paź 2012 06:21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Klaraaa
PostWysłany: Sro, 03 Paź 2012 22:09:49 Temat postu:
To przedszkole to jedna wielka sciema! Mialy byc dodatkowe zajecia typu rytmika, zajecia ceramiczne, plastyka, zajecia muzyczne, mialy byc przedstawienia co miesiac dla rodzicow a tu nawet o tym nie slychac. a angielski??? smieszna sprawa. Panie owszem sa mile ale tylko w obecnosci nas- rodzicow. Catering byc moze jest od bosmana, ale sniadania sa okropne z tego co moje dziecko opowiada, ciagle tylko kanapki i herbata albo jakies slodkie bulki. porazka. Sniadan Bosman nie dowozi to wiem napewno. kilka razy widzialam jak wlascicielka przywiozla. Bog wie czy czasami sama tych kanapek nie robi. No i za to "nic" placilam jej 460 zl, szok


oj! chyba zycie lekko zwerifikowalo opinie o tej placowce..

Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw, 04 Paź 2012 21:00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładna reklama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaraaa




Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 06 Paź 2012 03:09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety to niefajne ale prawdziwe. Nic zgodnego z sanepidem. podejrzewam ze jak sanepid ma wpasc to generalnie wszystko sprzata i chowa by sier nie doczepili
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 06 Paź 2012 09:02:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw google , potem CBA ABW FBI SANEPID PIP RMF TRWAM I CO TAM JESZCZE WYMYŚLISZ ........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaraaa




Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 06 Paź 2012 13:22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bywam tam codziennie i widze co jest grane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela11




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 106

PostWysłany: Sob, 06 Paź 2012 19:29:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz w jednym poscie że nie wiesz za co płaciłaś 460 zł a w kolejnym, że bywasz tam codziennie...... więc pytam... dziecko nadal chodzi do tego punktu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nueva




Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 14

PostWysłany: Sob, 06 Paź 2012 21:13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu rodzice na siłę wysyłają dzieci do przedszkoli, chyba tylko dlatego że te miejsca nazywają się PRZEDSZKOLE. Obecnie na naszym rynku, w samej Brodnicy, jest tyle równich miejsc i punków opieki, gdzie dzieci naprawdę mają doskonałą opiekę. Wystarczy tylko zasięgnąć opinii znajomych. Osobiscie moje dziecko chodzi do jednego z brodnickich klubów malucha i na chwile obecna nie mam zamiaru zamienic go na zadne inne przedszkole, a juz na pewno na żadne z nowo powstajacych, jak już to tylko przedszkole znane od dawna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaraaa




Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 06 Paź 2012 23:50:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NUEVA masz racje w 100% a tym bardziej to przedszkole. <nie jest za wesolo> Juz w pierwszyc tygodniach wypisalo sie kilka dzieciaczkow.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 07 Paź 2012 09:23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może problem tkwi w rodzicach a nie przedszkolu czy ,,przedszkolankach ''
Koleżanka której dziecko chodzi do jednego z przedszkoli opowiadała że dzieci nie potrafią samodzielnie ubrać kurtki ,o samodzielnym skorzystaniu z toalety czy zawiązaniu buta nie mówiąc .Nadopiekuńczość rodziców niszczy samodzielność dzieci Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nueva




Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 14

PostWysłany: Nie, 07 Paź 2012 11:21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o samodzielność dzieci to na pewno zależy to w dużej mierze od rodziców. To ich rola żeby przygotować dziecko do pójścia do przedszkola. Mówiąc o przedszkolu to miejsce, od którego wymaga się przygotowania dzieci do pójścia do szkoły. Żadno jednak z dziecka nie uczyni geniusza, i żadna przedszkolanka nie zmusi dziecka do nauki jesli ono nie chce. Dlatego też rodzice sami powinni wiedzieć, czy dziecko jest gotowe pójśc do przedszkola, nic na siłę tylko dlatego żeby pochwalić się że moje dziecko chodzi do przedszkola.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaraaa




Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 13 Paź 2012 16:19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nueva napisał:
Jeśli chodzi o samodzielność dzieci to na pewno zależy to w dużej mierze od rodziców. To ich rola żeby przygotować dziecko do pójścia do przedszkola. Mówiąc o przedszkolu to miejsce, od którego wymaga się przygotowania dzieci do pójścia do szkoły. Żadno jednak z dziecka nie uczyni geniusza, i żadna przedszkolanka nie zmusi dziecka do nauki jesli ono nie chce. Dlatego też rodzice sami powinni wiedzieć, czy dziecko jest gotowe pójśc do przedszkola, nic na siłę tylko dlatego żeby pochwalić się że moje dziecko chodzi do przedszkola.


Ale tu nie chodzi o to czy dziecko jest samodzielne czy nie. przeciez w rozmowie chodzi o jedno konkretne przedszkole - "BASNIOWA KRAINA" w ktorym nie jest fajnie. No i to chodzi nie o nauczycielki tylko o sama wlascicielke. dziewczyny same narzekaja ze wymaga Bog wie czego a sama nic nie wnosi. o cokolwiek ja poprosza o jakiekolwiek pooce dla dzieci to tak jakby nie slyszala. Odtwarzacze CD kupila dopiero niedawno. Ale itak dzieci nie maja takich zajec ktore deklarowala ze beda P. BARBARA -wlascicielka. Dupa nie przedszkole
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
funface




Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 3

PostWysłany: Sob, 13 Paź 2012 20:35:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego tak czepiacie się Baśniowej Krainy. Bzdury wyssane z palca. Ciekawe co Wy jadacie na śniadanie jak nie kanapki? Jezeli chodzi o zajęcia to dzieci mają rytmikę, gimnastykę, uczą się piosenek, wierszyków, poznają kształty, smaki, robią sałatki, uczą się angielskiego. Mała śpiewa po angielsku, liczy, zna kolory itp. czego można więcej oczekiwać od 3-4 latków. Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i mała jest bardzo zadowolona. Jest na tyle duża że wszystko mi opowiada ze szczegółami. Niechętnie wraca do domu bo tak dużo ciekawych zajęc tam ma. A jeżeli chodzi o właścicielke to wydaje mi sie, że ważniejsze są Panie wychowawczynie bo to one spędzają czas z dziećmi. Moje dziecko uwielbia Panią Dorotkę i Monikę. Cieszymy się że powstało to przedszkole, a jak komuś się nie podoba to są inne przedszkola. Po co sie na siłe unieszczęśliwiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika1982




Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 3

PostWysłany: Nie, 11 Lis 2012 11:23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5 lat bylam w Irlandii i tam tez urodzily sie moje dzieci...
Gdy wrocilismy do polski w marcu tego roku starszy syn mial ogromne problemy z mowa.... Strasznie mu sie mieszal jezyk angielski z polskim i wychodzil z tego jeden wielki bełkot:(
Nie mowiac o tym ze sprawial problemy wychowawcze...
Nie wiedzialam jak mam do niego dotrzec.
Posłałam go do tego przedszkola na ostatnia chwile.
Mieszkamy 15km od Brodnicy wiec byl problem z tym zeby zapisac go gdziekolwiek...
W Basniowej Krainie nie wazne jest to czy dziecko mieszka na terenie miasta czy jest ze wsi
Na dzien obecny syn uczeszcza do przedszkola 3 razy w tygodniu.
Musze powiedziec ze budzi sie codziennie rano i pyta czy dzisiaj tez zawioze go do Pani Moniki ( Przedszkolanka w Bsniowej Krainie )
Zaczoł poprawnie mowic po polsku , normalnie jesc posilki no i przedewszystkim ma kontakt z innymi dziecmi.
Przedszkole jest nowo otwarte wiec nie spodziewajmy sie drogie mamy niewiadomo czego .... Na wszystko potrzeba czasu!!
Najwazniejsze jest to ze dzieci sa pod dobra opieka i ze panie przedszkolanki wkladaja serce w swoja prace.
Moj mlodszy syn ma dopiero 18 miesiecy i jest jeszcze troszecze za maly na przedszkole. Mam zamiar go zapisac do przedszkola we wrzesniu 2013
i z cała pewnoscia bedzie to Przedszkole Basniowa Kraina!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022115 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski