STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ile według was mógłby kosztować taki komp??
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
altermou5e




Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 4

PostWysłany: Sro, 01 Sie 2012 22:00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry jeśli kogoś uraziłem tą wsią i ćwokiem. Ale widzicie jaką macie mentalność.
Po pierwsze - nie mam takiego kompa.
Małe doświadczenie na tle społecznym. Człowiek zadaje wam normalne, w miarę inteligentne pytanie. Co ma do rzeczy czy w google można znaleźć na nie odpowiedź- Fora są po to aby zadawać pytania. Ale żaden z Was nie pofatygował się aby odpisać. Wystarczy jedno obraźliwe słowo a znajdzie się Was pięciu wielce obrażonych i od razu błyszczących na różne tematy. Jak to jest?? Na zwykle normalne pytanie nie potraficie odpowiedzieć?? To po co jesteście na tym forum?? Szukacie rozrywki?? Żeby komuś ubliżać?? Podśmiewać się z kogoś?? Z jego nie wiedzy??

W każdym razie dzięki. "Eksperyment" udany i moje założenia się sprawdziły.

Jeszcze raz sorry, jeżeli komukolwiek ubliżyłem.

Pozdrawiam

"panicz z jukej" ,"pseudo obcokrajowiec" :: altermou5e.

Specjalne pozdrowienia dla kolegi "hwdp"- przykro mi, że miałeś takie złe doświadczenia z pracy na zmywakach i musiałeś chodzić po wystawkach żeby potem sprzedawać to w Cashconverterach. Wystarczy trochę chęci i można w UK znaleźć normalną pracę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lenovo1990




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 109
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 01 Sie 2012 23:57:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

altermou5e napisał:
Sorry jeśli kogoś uraziłem tą wsią i ćwokiem. Ale widzicie jaką macie mentalność.
Po pierwsze - nie mam takiego kompa.
Małe doświadczenie na tle społecznym. Człowiek zadaje wam normalne, w miarę inteligentne pytanie. Co ma do rzeczy czy w google można znaleźć na nie odpowiedź- Fora są po to aby zadawać pytania. Ale żaden z Was nie pofatygował się aby odpisać. Wystarczy jedno obraźliwe słowo a znajdzie się Was pięciu wielce obrażonych i od razu błyszczących na różne tematy. Jak to jest?? Na zwykle normalne pytanie nie potraficie odpowiedzieć?? To po co jesteście na tym forum?? Szukacie rozrywki?? Żeby komuś ubliżać?? Podśmiewać się z kogoś?? Z jego nie wiedzy??

W każdym razie dzięki. "Eksperyment" udany i moje założenia się sprawdziły.

Jeszcze raz sorry, jeżeli komukolwiek ubliżyłem.

Pozdrawiam

"panicz z jukej" ,"pseudo obcokrajowiec" :: altermou5e.

Specjalne pozdrowienia dla kolegi "hwdp"- przykro mi, że miałeś takie złe doświadczenia z pracy na zmywakach i musiałeś chodzić po wystawkach żeby potem sprzedawać to w Cashconverterach. Wystarczy trochę chęci i można w UK znaleźć normalną pracę.


Hehe teraz dopiero zbierzesz pociski za to, po co pytasz w ogóle i zmyślasz itd. itd.

Masz rację niestety z tym jacy tutaj są ludzie na Forum Smile ... Szkoda, że każdy poczuje się teraz urażony i wjedzie na Ciebie z podwójną siłą..

Nie trzeba tego typu doświadczeń, aby to stwierdzić, że 80% nie zna własnego języka na tyle, by poprawnie się nim posługiwać, 60% jest tu po to by dopieprzać innym na każdym kroku, 20% jest inteligentnych i milczą wtedy kiedy inni się śmieją no i wreszcie 90% matematyków ... powie teraz, że 80+60+20+90 to 250%, a przecież jest 100% max ludzi hehe.

Pozdrawiam Pana Doktora od eksperymentów na królikach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Czw, 02 Sie 2012 01:14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lenovo1990




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 109
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 02 Sie 2012 06:22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAstuch napisał:
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem


Dokładnie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 02 Sie 2012 14:59:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

altermou5e napisał:
Człowiek zadaje wam normalne, w miarę inteligentne pytanie



Sorry , nie odniosłem się do twojego pytania tylko głupiej odpowiedzi... być może interesowałby mnie komputer z taką konfiguracją ale zwyczajnie mnie zniechęciło to co napisałeś w drugim poście...

Odnośnie twoich socjologicznych eksperymentów to nie mam pewności czy aby to nie jest sposób na oczyszczenie się po głupiej wypowiedzi - może rozwiń trochę ten temat... piszesz jakąś pracę czy jesteś tylko internetowym wqurwiaczem amatorem ? Twisted Evil

p.s Lenovo , do swojego wyliczenia dopisz jeszcze 15 % - osoby które zmieniają swoje negatywne nastawienie pod wpływem objawu chwilowej dobroci u negatywnego bohatera. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altermou5e




Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 02 Sie 2012 16:16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
altermou5e napisał:
Człowiek zadaje wam normalne, w miarę inteligentne pytanie



Sorry , nie odniosłem się do twojego pytania tylko głupiej odpowiedzi... być może interesowałby mnie komputer z taką konfiguracją ale zwyczajnie mnie zniechęciło to co napisałeś w drugim poście...

;]


Dobra dobra. Minęły dwa lub trzy dni od pierwszego postu zanim napisałem drugi. I co, przez te dwa dni nie miałeś ochoty odpisać mimo, iż twierdzisz, że komp by Cię nawet zainteresował?? Teraz zaczniecie się usprawiedliwiać mówiąc , że może i nawet coś tam coś tam jednakże Twój drugi post mnie zdenerwował. Prawda jest taka, że nikt by nie odpisał na pierwszy post bo nie było okazji żeby czymś zabłysnąć.

Przykra prawda i ciśnijcie mi ile wam się podoba ale fakty są faktami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Czw, 02 Sie 2012 18:52:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach... no tak wchodzę tu codziennie , czytam posty domorosłych socjologów i
w ukryciu przygotowuję się do dyskusji z nimi. Laughing

szkoda mojego czasu...


[b] ''Dzieci nie powinny korzystać z internetu , od dzieci internet głupieje.'' [/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PAstuch




Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 556

PostWysłany: Czw, 02 Sie 2012 19:32:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat by Twoja babcia ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hwdp




Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 884
Skąd: BUTTHURT GENERATOR

PostWysłany: Czw, 02 Sie 2012 21:15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAstuch napisał:
Cytat by Twoja babcia ?
Laughing Laughing Laughing Dobre, największe cymbały zawsze próbują zgrywać mendrcuff.
ps. ja się nie nabijam z tych na zmywaku o 4 kończynach górnych, tylko właśnie z polaczkowatej mentalności. Gość poprostu zadał question a tu potok nic nie znaczących wypocin, nie na temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szooku




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 245

PostWysłany: Czw, 02 Sie 2012 21:22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenrir napisał:
ach... no tak wchodzę tu codziennie , czytam posty domorosłych socjologów i
w ukryciu przygotowuję się do dyskusji z nimi. Laughing

szkoda mojego czasu...


''Dzieci nie powinny korzystać z internetu , od dzieci internet głupieje.''


zostań lepiej w ukryciu, dobrze ci to zrobi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Czw, 02 Sie 2012 21:43:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hwdp napisał:
ps. ja się nie nabijam z tych na zmywaku o 4 kończynach górnych, tylko właśnie z polaczkowatej mentalności. Gość poprostu zadał question a tu potok nic nie znaczących wypocin, nie na temat.


Cześć "polaczku". Jeżeli wstydzisz się napisać Polak, to może po prostu wyjedź stąd? Ciekawe co na to Twój (pra)dziadek, gdybyś powiedział do kogokolwiek z tych walczących o wolną Polskę "polaczek".

Ps. "poprostu", "question"? W Polsce jesteśmy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Czw, 02 Sie 2012 22:16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, dosyć. Kończcie Waszmościowie, wstydu oszczędźcie.

Zamykam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020801 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski