STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
rolletix-pytanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
komglomerap




Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 46

PostWysłany: Nie, 20 Maj 2012 13:45:31    Temat postu: rolletix-pytanie Odpowiedz z cytatem

http://www.rolletix.brodnica.net/stoly.php czy ktoś tam już był i korzystał z tego, pytam z ciekawości czy widzi jakieś efekty:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neska




Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 27 Maj 2012 12:45:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam kilka razy czuje się coraz lepiej :). byłam nastawiona sceptycznie, ale już po pierwszej wizycie ze zdziwieniem stwierdziłam, ze faktycznie czuję swoje mięśnie, a skoro je czuję to znaczy, ze pracują! Moja mama chodzi dłużej ode mnie i efekty są widoczne. U niej zwłaszcza w ramionach: rękaw bluzki, która była przyciasna przestał opinać zostawiając po sobie brzydki czerwony ślad i znacznie się poluźnił. OBIE POLECAMY!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
komglomerap




Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 46

PostWysłany: Sro, 06 Cze 2012 09:41:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z czego dokładnie korzystałaś?? trzeba brać strój na zmianę??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lenovo1990




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 109
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 06 Cze 2012 09:56:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam teksty typu "Maszyna robi za nas brzuszki" to mnie krew zalewa Very Happy ... Te niby cuda kosztują kupę kasy, a brzuch można zrobić w domu, ćwicząc po 8-15 min dziennie w zależności od stopnia zaawansowania treningu. Google "abs" "6 weider" ...

Jak maszyna może robić coś za nas? Tym bardziej mięśnie, Ty je musisz napiąć i zmusić do wysiłku siebie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monikak




Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2012 11:41:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie zalezy mi tylko na brzuchu...bo i na udach i ramionach..a żeby wszystko to wymodelować nie wystarczy 9-15 minut dziennie. Po całym dniu pracy nie potrafię zmobilizować się do wysiłku..za szybki bieg, za mało czasu na wszystko. Tu łączę przyjemne (leżę) z pożytecznym. W ciagu godziny nikt nie wykona tylu ruchów...poza tym akurat ja oszczędzam tu mój kręgosłup..chce się na starość jakość trzymać. Nie wiem o co chodzi z tym, że maszyna nie może zmusić człowieka, mnie zmusza skutecznie Razz jestem leniem wiem..ale zmieniaja się czasy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 09 Cze 2012 16:45:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla ludzi, którzy mają problem z kręgosłupem, może faktycznie jest to jakieś rozwiązanie. Jednak zgadzam się w sporej części z lenovo1990, jeśli chcesz mieć efekty to nie ma drogi na skróty i jednak troszkę tego potu po pleckach (czy też brzuszku) musi spłynąć by osiągnąć jakieś rezultaty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monikak




Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 11 Cze 2012 00:11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"jesli chcesz mieć efekty...", u mnie już są ...każdy ma prawo do swojego zdania i wyboru Smile Wasze ćwiczenia popieram, pochwalam itd Smile ale te stoły to też świetna sprawa. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016643 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski