STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
miss internautów 2004 !!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~Harry_Mason
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:47:27    Temat postu: miss internautów 2004 !!! Odpowiedz z cytatem

na początku chce od razu przeprosić wszystkich jesli kogos uraże ale ja na miejscu adminów tego portalu nie dawał bym publicznie zdjęć takich dziewczyn.Przecież te dziewczyny nie nadają się na miss(jestem jeszcze miły) Na przyszłosc jezeli drodzy adminowe będzie jakis konkurs tego typu, to nie dawajcie zdjęc pierwszej lepszej panienki.Bo jest poprostu wstyd!!!!

sorki jesli ktoś mysli inaczej niech sie wypowie , jesli nie to ten topic może być juz zamkniety.
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:48:18    Temat postu: Re: miss internautów!!! Odpowiedz z cytatem

~Harry_Mason napisał:
na początku chce od razu przeprosić wszystkich jesli kogos uraże ale ja na miejscu adminów tego portalu nie dawał bym publicznie zdjęć takich dziewczyn.Przecież te dziewczyny nie nadają się na miss(jestem jeszcze miły) Na przyszłosc jezeli drodzy adminowe będzie jakis konkurs tego typu, to nie dawajcie zdjęc pierwszej lepszej panienki.Bo jest poprostu wstyd!!!!

sorki jesli ktoś mysli inaczej niech sie wypowie , jesli nie to ten topic może być juz zamkniety.

o gustach sie nie dyskutuje Harry!
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
Harry_Mason
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:48:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok Też sie zgadzam ze o gustach sie nie dyskutuje. Ale tak sobie pomyślałem ze ten konkurs był na siłe...mogli sobie odpuscic.Zreszta co ja sie tym przejmuje , mnie nie ma na tych zdjęciach) ja sie nie musze wstydzić.
--------------------------------------------------------------------------------
Nie wierz trzem rzeczom-winu,nocy i miłości
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:51:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harry_Mason napisał:
Zreszta co ja sie tym przejmuje , mnie nie ma na tych zdjęciach) ja sie nie musze wstydzić.

nic dodać nic ująć...no jedynie dodam podpis hrabiego i jego rodową pieczeć
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
Harry_Mason
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:52:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hrabio moge Cie zapewnić że póki co piersi mi jeszcze nie urosły wię napisał to on Harry)
--------------------------------------------------------------------------------
Nie wierz trzem rzeczom-winu,nocy i miłości
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:54:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylbys co najwyzej misterem
a tak powiedz Hrabiemu szczerze jak ojcu...
niemozliwe aby te dziewuszyska byly az tak malo interesujace?
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
~HarrY_Masoin
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:54:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hrabio ostatnio nie mam czasu byc na forum ale na to pytanie odp Ci jak ojcu) jezeli chodzi o naszą miss to lepiej tylko popatrzec na zdjęcia) tzn.nie jest az tak zle ale nie jest też dobrze, sam nie wiem jak to wyrazić.Ona może jest wporządku ale jeśli chodzi o jej chłopaka to olaboga !!!! żałosny jest)
Powrót do góry
~Harry_Masion
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:55:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha musze tez Ci sie przyznać z reką na sercu ze ja na mistera sie nadaję
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:57:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje i rozumiem doskonale i mam nadzieje iz uczucie zwane zazdroscia Toba nie wlada...

a na koniec taka myśl
"w milosci tylko kompletne zero moze dla kogos cos znaczyc"

wracaj szybko na forum aby pisac

z hrabiowskim pozdrowieniem

--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
~Harry_Masion
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:57:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he hrabia znowu dał czadu, tak jak mówisz tylko ze to kompletne zero nazywa sie pieniądzepozdrawiam
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 23:58:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem...i pytam sie Ciebie Harry...czy chcialbys miec taka dziewczyne ktorej tylko forsa w glowie...??...na pewno nie! (kurcze odpowiedzialem za Harrego)

...zwiazek z moja Pania oparł sie na wzajemnym zrozumieniu, porozumieniu...i uczuciu niczym ale to niczym ziemskim niezmacony...

wojeja ale sie rozczulilem...czy ktoś to zrozumie?


--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Czw, 12 Lut 2004 00:36:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Hrabio po przerwie !!!!!!!!!Smile)))) też sie ciesze:PP To Ty jestes zakochany?? hehe no to mi nie pozostaje nic tylko zyczyc powodzenia....cos Ci zdradze, Harry tez chyba ostatnio cos buja w obłokach:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Czw, 12 Lut 2004 18:34:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harry_Mason napisał:
Witam Hrabio po przerwie !!!!!!!!!Smile)))) też sie ciesze:PP To Ty jestes zakochany?? hehe no to mi nie pozostaje nic tylko zyczyc powodzenia....cos Ci zdradze, Harry tez chyba ostatnio cos buja w obłokach:P


fajnie, fajnie, fajnie
Powrót do góry
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Czw, 12 Lut 2004 23:31:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko fajnie fajnie fajnie,,,, zawodłem sie myslałem ze bedą jakies famfary:(((( a tu nic.......pozdrawiam i buziaki zostawiam:))))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 03 Mar 2005 10:35:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harry, to jak to jest w końcu... startowałeś w tym roku na mistera Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017335 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski