STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
MIGDAŁY U 4 LATKA
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybson21




Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 7

PostWysłany: Wto, 17 Kwi 2012 08:38:28    Temat postu: MIGDAŁY U 4 LATKA Odpowiedz z cytatem

POMÓŻCIE GDZIE NAJLEPIEJ UDAĆ SIĘ NA WYCIĘCIE MIGDAŁKÓW U 4 LATKA, NAPOMNĘ ŻE NA NFZ CZEKA SIĘ LRKKO PONAD ROK W GRUDZIĄDZU LUB 1,5 ROKU W TORUNIU, A INNE KLINIKI LU SZPITALE GDZIE MOŻNA SZUKAĆ ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jankajaneczka@wp.pl




Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 85

PostWysłany: Wto, 17 Kwi 2012 08:58:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam lekarza : Lech Hejka z Torunia ul. Ptasia 6
tel 56 6623061
super laryngolog wycinał migdałki mojej córce gdy miała 4 lata(był niedosłuch). Niestety gabinet prywatny , ale pracuje także w szpitalu . Zadzwoń to pewnie wszystkiego się dowiesz. powodzenia , będzie ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emucha




Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 514

PostWysłany: Wto, 17 Kwi 2012 10:58:16    Temat postu: Re: MIGDAŁY U 4 LATKA Odpowiedz z cytatem

rybson21 napisał:
POMÓŻCIE GDZIE NAJLEPIEJ UDAĆ SIĘ NA WYCIĘCIE MIGDAŁKÓW U 4 LATKA, NAPOMNĘ ŻE NA NFZ CZEKA SIĘ LRKKO PONAD ROK W GRUDZIĄDZU LUB 1,5 ROKU W TORUNIU, A INNE KLINIKI LU SZPITALE GDZIE MOŻNA SZUKAĆ ??

nie ukrywam, że podane terminy są jak dla mnie dziwne..... moja córka od ręki to 4 lata temu miała zrobione w grudziądzu, podobny zabieg w toruniu też... od ręki czyli w ciągu max. 2 miesięcy..... dziwne rzeczy piszesz... czy dziecko zarejestrowane jest w poradni przyszpitalnej na rubinkowie? jeśli nie to ... czas to już dawno zrobić....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybson21




Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 7

PostWysłany: Wto, 17 Kwi 2012 13:13:11    Temat postu: Re: MIGDAŁY U 4 LATKA Odpowiedz z cytatem

emucha napisał:
rybson21 napisał:
POMÓŻCIE GDZIE NAJLEPIEJ UDAĆ SIĘ NA WYCIĘCIE MIGDAŁKÓW U 4 LATKA, NAPOMNĘ ŻE NA NFZ CZEKA SIĘ LRKKO PONAD ROK W GRUDZIĄDZU LUB 1,5 ROKU W TORUNIU, A INNE KLINIKI LU SZPITALE GDZIE MOŻNA SZUKAĆ ??

nie ukrywam, że podane terminy są jak dla mnie dziwne..... moja córka od ręki to 4 lata temu miała zrobione w grudziądzu, podobny zabieg w toruniu też... od ręki czyli w ciągu max. 2 miesięcy..... dziwne rzeczy piszesz... czy dziecko zarejestrowane jest w poradni przyszpitalnej na rubinkowie? jeśli nie to ... czas to już dawno zrobić....




PISZĘ REALNE RZECZY TAKIE SĄ TERAZ TERMINY W SZPITALACH W GRUDZIĄDZU I W TORUNIU DZIECIĘCYM ŻE ZWALAJĄ Z NÓG, A PRYWATNIE TEŻ NIE MOŻNA ZROBIĆ W TYCH JEDNOSTKACH PONIEWAŻ IM NIE WOLNO. PAN DOKTOR NA KWALIFIKACJI DO OPERACJI W GRUDZIĄDZU POWIEDZIAŁ ŻE NIC NIE PORADZI NA OKROJONE KONTRAKTY Z NFZ I MAM SZUKAĆ POMOCY JAK ZNAJDĘ SZYBCIEJ GDZIE INDZIEJ, TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ. NATOMIAST W TORUNIU NA RUBINKOWIE USŁUSZAŁEM ŻE SIERPIEN 2013 ROK I NIE WIADOMO CZY COŚ NA POCZĄTKU 2013 ROKU SIĘ JESZCZE NIE ZMIENI!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pinecha




Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 38

PostWysłany: Wto, 17 Kwi 2012 13:14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja 4 letnia corka miala usowanego trzeciaka w grudziadzu.od zarejestrowania do zabiegu minelo 2 miesiace.Dla mnie twoje dlugie terminy tez wydaja sie dosc dziwne.Szpital specjalistyczny w Grudziadzu dziala dosc sprawnie (takie jest moje zdanie)na wizyte u neurologa z dzieckiem tez nie czekalam zbyt dlugo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sandra




Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 226

PostWysłany: Wto, 17 Kwi 2012 17:24:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rejestrowałam się w styczniu tego roku w Grudziądzu i 22 marca miałam termin przyjęcia na oddział, także też się dziwie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybson21




Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sro, 18 Kwi 2012 07:22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sandra napisał:
Ja rejestrowałam się w styczniu tego roku w Grudziądzu i 22 marca miałam termin przyjęcia na oddział, także też się dziwie...



Ja byłem w poniedziałek 16 kwietnia w Szpitalu Biegański w Grudziądzu na konsultacji i kwalifikacji na zabieg i 22 I 2013 rok to był I wolny termin, jeżeli znacie możliwości przyspieszenia tego rodzaju zabiegu w szpitalu to proszę powiedzieć jak to zrobić, bo lekarz kwalifikujący był nieugięty. WOlałbym taki zabieg przeprowadzić w szpitalu niż wiadomo w prywatnej placówce gdzie po paru godzinach każą iść do domu.


Czy ktoś robił taki zabieg dziecku na Aleji Leśnej są tam dr.Pietrzak i SObczyk i wycinają migdał trzeci. Macie na ich temat jakieś opinie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 18 Kwi 2012 09:44:28    Temat postu: Re: MIGDAŁY U 4 LATKA Odpowiedz z cytatem

[quote="rybson21"
PISZĘ REALNE RZECZY[/quote]
To pisz zamiast KRZYCZEĆ!
Kłania się netykieta!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 12:34:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rybson21 napisał:
sandra napisał:
Ja rejestrowałam się w styczniu tego roku w Grudziądzu i 22 marca miałam termin przyjęcia na oddział, także też się dziwie...



Ja byłem w poniedziałek 16 kwietnia w Szpitalu Biegański w Grudziądzu na konsultacji i kwalifikacji na zabieg i 22 I 2013 rok to był I wolny termin, jeżeli znacie możliwości przyspieszenia tego rodzaju zabiegu w szpitalu to proszę powiedzieć jak to zrobić, bo lekarz kwalifikujący był nieugięty. WOlałbym taki zabieg przeprowadzić w szpitalu niż wiadomo w prywatnej placówce gdzie po paru godzinach każą iść do domu.


Czy ktoś robił taki zabieg dziecku na Aleji Leśnej są tam dr.Pietrzak i SObczyk i wycinają migdał trzeci. Macie na ich temat jakieś opinie?


musisz tego dzieciaka tak maltretować? - kiedyś jakoś tak nie wycinali tych migdałów na skalę masową - a podejrzewam,że większośc z nas miała ... i co? wyrosło sie z tego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
myszka1984




Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 11

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 17:25:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, polecam Przychodnię DIAG MED we Włocławku. Rejestrowałam córeczkę pod koniec stycznia, w połowie lutego byłyśmy na konsultacji u pani doktor w tejże przychodzni, a w połowie marca córcia miała zabieg w Szpitalu Wojewódzkim we Włocławku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pinecha




Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 38

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 18:44:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musisz tego dzieciaka tak maltretować? - kiedyś jakoś tak nie wycinali tych migdałów na skalę masową - a podejrzewam,że większośc z nas miała ... i co? wyrosło sie z tego Wink[/quote]

to nie maltretowanie tylko ulga dla niektorych.moja mloda z powodu migdalow miala ciagle zapalenie ucha,a to moze prowadzic do gluchoty,oprucz tego ciagle klopoty z gardlem a chrapala gorzej niz zgredzio:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wotu




Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 29

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 19:12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poleam bialystok, larygologia tylko dziecieca, czas oczekiwania chyba kolo miesiaca SmileSmile:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubusiek




Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 10

PostWysłany: Czw, 19 Kwi 2012 21:39:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam dr hejka z torunia, zabieg prywatny u gizinskich w bydgoszczy, full serwis, pełna kulturka i obsługa, profesjonalne podejście, za wyciecie wszystkich migdałków 2500 zł., za wyciecie trzeciego bodaj 1500 zł. Czas oczekiwania od umówienia miesiac, moja pociecha miała ten zabieg w sytczniu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybson21




Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 7

PostWysłany: Pią, 20 Kwi 2012 06:17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinecha napisał:
musisz tego dzieciaka tak maltretować? - kiedyś jakoś tak nie wycinali tych migdałów na skalę masową - a podejrzewam,że większośc z nas miała ... i co? wyrosło sie z tego Wink


to nie maltretowanie tylko ulga dla niektorych.moja mloda z powodu migdalow miala ciagle zapalenie ucha,a to moze prowadzic do gluchoty,oprucz tego ciagle klopoty z gardlem a chrapala gorzej niz zgredzio:)[/quote]



No dokładnie, nasz szkrab strasznie się męczy z tymi migdałami, chrapie w nocy jak stary zmęczony człowieczek, ma bezdechy i się dusi, dlatego nie wiem czy wycięcie migdałów to maltretowanie chyba raczej pomoc, skoro mam opinie dwóch niezależnych otolaryngologów i oboje mówią to samo.
dzięuję wszystkim za odpowiedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Sro, 21 Sty 2015 08:34:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie tutaj:
http://migdalki.net.pl/
Tutaj masz artykuł o tym czego mniej wiecej można się spodziewać. U mnie był to niestety ale bardzo duży ból. Ledwie to zniosłam.
Najgorsze było chyba to jedzenie przez słomkę. Dobrze,że juz mam to za sobą...
Niemniej zmniejszył się problem z anginami i to jest najważniejsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019749 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski