STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
w Kurzętniku zginął brodnicki motocyklista
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cruiser




Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 445
Skąd: Karben

PostWysłany: Nie, 15 Kwi 2012 11:09:25    Temat postu: w Kurzętniku zginął brodnicki motocyklista Odpowiedz z cytatem

Smutne rozpoczęcie sezonu mamy w tym roku ... niestety rzecz dotyczy znanego i lubianego przez wszystkich Dziadka (Kazka) Crying or Very sad

link Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Motobca
Gość






PostWysłany: Nie, 15 Kwi 2012 13:04:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to "kolega" z klubu BSM BROBIKERS? Sad
Pokłony dla Niego..
Powrót do góry
liomka




Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 8

PostWysłany: Nie, 15 Kwi 2012 19:53:26    Temat postu: W Odpowiedz z cytatem

Jest mi bardzo przykro. Był taki fajny. Ciągle z uśmiechem na twarzy. Rano widziałam z okna jak przygotowywał się do tej trasy.
Gdy się o tym dowiedziałam, nie mogłam w to uwierzyć. Przez myśl nie przeszło mi, że mógłby to być On..., ten fajny Pan...
Wyrazy współczucia dla p. Krysi i dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie, 15 Kwi 2012 20:20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[*]
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie, 15 Kwi 2012 20:43:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy można więcej informacji bo mam przypuszczenia kto to ale nie jestem pewien czy to ta osoba ? .Bardzo smutne (*)
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2012 06:20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podwójna ciągła linia...
Szkoda tylko tego Peugeota, nic więcej.
Powrót do góry
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2012 06:41:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieka szkoda przede wszystkim, ale sam sobie zawinił. Dobrze że nikomu innemu krzywdy nie zrobił. Nie generalizuję, ale 90% motocyklistów przecenia swoje umiejętności kierowania tym pojazdem i możliwości pojazdu. No i myślą, że są ponad obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Inaczej to ujmując - głupota nimi rządzi.
Wyrazy współczucia dla najbliższych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2012 07:04:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co siedzi w człowieku, że decyduje się na manewr wyprzedzania na podwójnej linii?! Facet był właściwie miejscowy, znał tę drogę a nawet jakby nie, to taka linia - dla mnie przynajmniej - jest jak mur na drodze.
Przebieg zdarzenia, był prawdopodobnie taki, że facet gnał z Brodnicy, asfalt tam jest dobry, droga prosta, tylko w Kurzętniku ten zakręt i coś przed nim, co próbował wyprzedzić... Skrajny brak wyobraźni, który nie dotyczy - jak widać - tylko młodych.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2012 07:10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wam oceniać zmarłego człowieka.Internetowi "fachowcy" od wszystkiego... Sad
Powrót do góry
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2012 07:17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od winy zawsze żal człowieka Sad
[*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2012 07:22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech gościu, tu nie trzeba oceniać, bo sprawa jest klarowna - podwójna linia ciągła mówi wszystko za siebie. Tak oczywiście, może winnym był kierowca jadący z przeciwka, bo powinien wybrać inną drogę?
Jak już wcześniej napisałem, szkoda że zginął człowiek, tym bardziej że jak wyczytałem był osobą bardzo lubianą, jednakże to nie zmienia faktu, że sam sobie zawinił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2012 07:52:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że żal człowieka.... Miał pasję, cieszył się, że po zimie wreszcie może
"pośmigać", ale praw fizyki nie przeskoczysz. W jesienne, zimowe wieczory zapewne pieczołowicie dbał o swoją "maszynkę" i dumał dokąd pojedzie latem... A mógł przecież "odpuścić" na pięć sekund, poczekać, aż skończy się ciągła linia! Kilka sekund za całe życie!
Też mam pasję, jak wielu, ale rower. Rocznie robię więcej kilometrów niz niejeden samochodem; przejechałem Polskę o Bałtyku do Tatr i od Świnoujścia do Bieszczad. I coraz więcej takich rozpędzonych motocyklistów!
Dwa lata temu, latem, na krajowej 9 za Radomiem, ledwo świtało, minął mnie właśnie taki jeden. Dogoniłem go po kilkunastu minutach. Jeszcze nie zdążyli zapakować go do worka. Ludzie z karetek, policjanci chodzili po poboczach i szukali ...głowy!
Po co tak gnać? Dokąd?
Powrót do góry
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2012 08:00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Po co tak gnać? Dokąd?

Dotyczy to nie tylko motocyklistów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyborg




Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 487

PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2012 08:23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacekkk napisał:
Ech gościu, tu nie trzeba oceniać, bo sprawa jest klarowna - podwójna linia ciągła mówi wszystko za siebie.


Dlaczego jestes pewien ze K. przekroczyl linie ciagla z wlasnej woli, w domysle wyprzedzal?? Moze byl piasek na asfalcie na zakrecie, moze plama oleju i go po prostu "wyrzucilo", nie wlozyl sie w zakret tak jak powinien? Nie generalizuj, poza tym to nie byl nieopierzony nastolatek na pierwszym w zyciu motocyklu..



Czesc jego pamieci..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kober
Gość






PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2012 08:36:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

praktycznie 100% motocyklistów no co dzień jest kierowcą samochodu...
więc ku... nie piszcie że motocyklistami rządzi głupota..
trójką motocyklistów pod Bydgoszczą, którym 60-letnia kobieta zajechała drogę, też rządziła głupota ??

nie bedę mówił że kierowcy samochodów jeżdżą jak wariaci,
skoro sam na drugi dzień wsiadam w auto ?

kretyni oraz ludzie nieodpowiedzialni są w każdej grupie ludzi.. nie ważne czym kierują...

o zmarłych mówi się dobrze albo wcale..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> BrodniCCymotonicII Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016383 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski