STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
sklepy markowe w brodnicy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mopsik




Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 26 Mar 2012 12:31:54    Temat postu: sklepy markowe w brodnicy Odpowiedz z cytatem

co myślicie o sklepach markowych w naszym mieście typu reserved, diverse, adidas itp.?? czy spełniają oczekiwania klientów??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jankajaneczka@wp.pl




Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 85

PostWysłany: Pon, 26 Mar 2012 12:47:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bywam w nich Laughing nic tam po mnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 26 Mar 2012 13:17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno słabsze przeceny i mniej korzystne ceny niż w dużych miastach. Ale w końcu to tylko Brodnica Smile
BTW: w brodnickim Re jeszcze nie byłem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
advocate




Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 313

PostWysłany: Pon, 26 Mar 2012 19:17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fomicz napisał:
Na pewno słabsze przeceny i mniej korzystne ceny niż w dużych miastach. Ale w końcu to tylko Brodnica Smile
BTW: w brodnickim Re jeszcze nie byłem Smile


Na pewno?

Jeśli mówimy o sklepach, czyli salonach firmy LPP (w przypadku Brodnicy jest to reserved) to ceny są takie same jak w innych salonach reserverd. Dla bardziej zoorientowanych widoczny jest ten sam merchandising salonów. W przypadku franczyzy (salonu nie należącego do firmy LPP a korzystającego ze znaku towarowych i produktów tej firmy) ceny mogą odbiegać od tych z salonów.



W Brodnicy jest salon LPP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mopsik




Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 26 Mar 2012 20:18:46    Temat postu: Re: sklepy markowe w brodnicy Odpowiedz z cytatem

a jesli chodzi o obslugę jaka jest wasza opinia:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuza1




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pon, 26 Mar 2012 20:51:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te sklepy jak dla mnie sa beznadziejne. maja bardzo maly wybor w towarze. a obsluga tez taka sobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mopsik




Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 26 Mar 2012 21:27:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktyczne mogłyby się troszkę postarać, dziewczyny fakt nie są nachalne ale czasami ma się wrażenie jakby ciągle były zmęczone-dvrs, reserved- przykład znajoma miała ubrane kozaki przy których była przymocowana "spinka" metalowa personel kazał rozebrać jej buty i pozbyć się dodatku, jeśli tego nie zrobi nie może wejść na teren sklepu ponieważ będzie miała łatwiej do kradzieży -TRAGEDIA , olimp- ten sklep nigdy nie rozstrzyga pozytywnie reklamacji obuwie psują użytkownicy(firmowe buty trwłe są bardzo krótko"jednorazówki")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eliza




Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 23 Sie 2012 09:34:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że niektórym z tych sklepów przydałby się porządny merchandising, bo ubrań jest zazwyczaj mało, z dostawami kiepsko, wnętrza słabo zorganizowane. Ciuchów jest jak kot napłakał, a i tak są nieźle wymieszane, że ciężko się poruszać po takim sklepie i znaleźć coś dla siebie. Na szczęście są tam też miłe panie zawsze gotowe pomóc. To się oczywiście chwali, ale ja mimo wszystko wolę samemu się rozejrzeć. Oby coś się poprawiło niebawem Wink

Ostatnio zmieniony przez Eliza dnia Pon, 27 Sie 2012 08:30:49, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czesia




Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 113

PostWysłany: Czw, 23 Sie 2012 19:42:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Reserved to w każdym sklepie na terenie kraju są takie same ceny.
Tak to już jest w sieciówkach.
Moim zdaniem nasz Reserved jest trochę za mały powierzchniowo i ciężko cokolwiek znaleźć.
Ale nie ma się co martwić, powstają trzy galerie, to miejsca będzie pod dostatkiem. Shocked Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Czw, 23 Sie 2012 19:42:54    Temat postu: Re: sklepy markowe w brodnicy Odpowiedz z cytatem

mopsik napisał:
co myślicie o sklepach markowych w naszym mieście typu reserved, diverse, adidas itp.?? czy spełniają oczekiwania klientów??

Ja myślę że badasz rynek....
tandetnie i nieudolnie ......... zakładasz że frajerstwo podpowie jak być lepszym od konkurencji . Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Czw, 23 Sie 2012 21:14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

advocate napisał:
fomicz napisał:
Na pewno słabsze przeceny i mniej korzystne ceny niż w dużych miastach. Ale w końcu to tylko Brodnica Smile
BTW: w brodnickim Re jeszcze nie byłem Smile


Na pewno?

Jeśli mówimy o sklepach, czyli salonach firmy LPP (w przypadku Brodnicy jest to reserved) to ceny są takie same jak w innych salonach reserverd. Dla bardziej zoorientowanych widoczny jest ten sam merchandising salonów. W przypadku franczyzy (salonu nie należącego do firmy LPP a korzystającego ze znaku towarowych i produktów tej firmy) ceny mogą odbiegać od tych z salonów.



W Brodnicy jest salon LPP.



Wcale, że nie..To samo tyczy się kfc w Olsztynie albo w Toruniu..W Toruniu jest drożej.. A przechodząc do sedna - w Pozaniu kupuję bluzkę za 39 zł gdy w Brodnicy jest ta sama za 59. Ceny nowej kolekcji w Brodnicy na sukienki to koszt 139zł, w Poznaniu 129zł. Oczywiście przykładowo Smile


Ostatnio zmieniony przez mlodamama dnia Czw, 23 Sie 2012 21:16:28, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Czw, 23 Sie 2012 21:15:26    Temat postu: Re: sklepy markowe w brodnicy Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
mopsik napisał:
co myślicie o sklepach markowych w naszym mieście typu reserved, diverse, adidas itp.?? czy spełniają oczekiwania klientów??

Ja myślę że badasz rynek....
tandetnie i nieudolnie ......... zakładasz że frajerstwo podpowie jak być lepszym od konkurencji . Wink



czy każde pytanie na tym forum (nawet o rower, sklepy dla xxl, czy przedszkole) to wpisy konkurencji? wyluzuj Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frania




Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 20

PostWysłany: Sro, 28 Lis 2012 14:18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jęlsi nie Brodnica , to co? Chyba tylko net. Markowe fajne ciuchy można szukać przez kluby zakupowe - jest sporo wyprzedaży, jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
coller1




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 12

PostWysłany: Sro, 28 Lis 2012 21:08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też sądzę że w tych markowych sklepach nic nie ma (no poza re, ale nie brodnickim). Zawsze jak coś mi się spodoba to jest w jakimś małym lokalnym sklepie.
Polecam odwiedzić sklep Rider w Rypinie na ul Lissowskiego. Tam zawsze znajduję coś dla siebie i nie tylko. A ceny również są bardzo przystępne.

Taka mała dygresja: nienawidzę jak po wejściu do sklepu pytają mnie w czym pomóc. Jak będę chciał się coś dowiedzieć to podejdę i zapytam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pola




Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 30
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 28 Lis 2012 21:16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam się wypowiedzieć na temat pań pracujących w sklepie reserved brodnica jestem zniesmaczona i na pewno zakupów już tam nie zrobię wiosną kupowałam przecenioną kurtkę pani oszukała mnie na 10 zł zorientowałam się w domu miałam ochotę jechać ale dałam spokój na od 10 zł nie zubożeje byłam tam tydzień temu kupując dla syna spodnie grzecznie spytałam czy jeśli będą nie dobre będe mogła zwrócić dostałam taką odpowiedz po, której chciałam już odłożyć towar i wyjść a przy tym jakieś głupie miny ścinki i odzywki w obecności klienta do koleżanek a kiedy podeszłam do kasy po 5 min sama podeszłam do pani i spytałam czy skasuje mi towar chociaż mnie widziałam jak stoję bo ona stała obok kasy wykładała towar nie wiem jak ta dziewczyna ma na imię ale jest bardzo niesympatyczna dodam brunetka chociaż jest ich tam kilka szkoda że nie było pani kierownik bo na pewno zwróciła uwage, nie trzeba się szczerzyć do każdego klienta ale minimum kultury uprzejmości wypada mieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026299 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski