STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SZUKAM LEKARZA LARYNGOLOGA LUB ARELGOLOGA DLA DZIECKA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybson21




Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sob, 24 Mar 2012 20:45:18    Temat postu: SZUKAM LEKARZA LARYNGOLOGA LUB ARELGOLOGA DLA DZIECKA Odpowiedz z cytatem

PILNIE SZUKAM Sad LEKARZA DLA MOJEGO DZIECKA KTÓREGO W NOCY MĘCZY DUSZĄCY KASZEL A PEDIATRA TWIERDZI, ŻE NIC MU NIE JEST A DZIECKO WYWALA OCZY NA WIERZCH.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AUDIOFAN




Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 30

PostWysłany: Sob, 24 Mar 2012 21:11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swoim dzieckiem jeżdżę do Torunia, na kasę chorych możesz szybko się nie dostać chyba, że pediatra wypiszę Ci skierowanie na CITO, jeśli nie to pozostaje wizyta prywatna jako alergologa polecam Ci dr. Termanowską z Citomedu bardzo miła kobieta i zna się na rzeczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Sob, 24 Mar 2012 22:08:22    Temat postu: Re: SZUKAM LEKARZA LARYNGOLOGA LUB ARELGOLOGA DLA DZIECKA Odpowiedz z cytatem

rybson21 napisał:

A DZIECKO WYWALA OCZY NA WIERZCH.



pokój mu wywietrz przed snem i zakręć kaloryfery
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Nie, 25 Mar 2012 00:13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z własnego doświadczenia polecam panią Alergolog, dr Łuczkowską z Bydgoszczy, która swego czasu przyjmowała (i chyba nadal przyjmuje) w Ars Medica na Alei Leśnej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
------




Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 357

PostWysłany: Nie, 25 Mar 2012 07:32:59    Temat postu: Re: SZUKAM LEKARZA LARYNGOLOGA LUB ARELGOLOGA DLA DZIECKA Odpowiedz z cytatem

rybson21 napisał:
PILNIE SZUKAM Sad LEKARZA DLA MOJEGO DZIECKA KTÓREGO W NOCY MĘCZY DUSZĄCY KASZEL A PEDIATRA TWIERDZI, ŻE NIC MU NIE JEST A DZIECKO WYWALA OCZY NA WIERZCH.

ja z moim dzieckiem chodzę i do pulmonologa i do alergologa, i to od kilku lat, mimo że niby jest zdrowy ale kaszle, bardzo pomógł wyjazd do sanatorium, zmiana klimatu i wszystkie zabiegi które sanatorium dla dzieci oferuje, i słuchaj tylko siebie i swojej intuicji, mimo że lekarz twierdzi że nic mu nie jest to ty jesteś matką dziecka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciek123




Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 84
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 25 Mar 2012 11:50:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobne objawy miał mój syn i podobnie pediatra mówił, że wszystko jest w porządku i tak może być co się okazało absolutną nie prawdą . Proszę iść z dzieckiem do Pana Dr. Walasiewicza który przyjmuje w ANCHEMIE, teraz jest już chyba prawie codziennie w Brodnicy. Wyleczył nie tylko moje dziecko ale i inne dzieci z mojej rodziny. Jest specjalistą alergologem ale również jest też typowo lekarzem od dzieci. Prywatna wizyta kosztuje 100 złotych ale warto, bardzo fajny, grzeczny i przystępny lekarz który odpowie na wszelkie pytania. Szczerze polecam bo jestem wdzięczny temu człowiekowi za ulgę jaką sprawił mojemu dziecku.
Proszę nie zwlekać, bo taki kaszel to może być alergiczny objaw który w konsekwecji nie leczony może przerobrazić w astmę.
Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciek123




Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 84
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 25 Mar 2012 11:53:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr. Walasiewicz tel. kontaktowy 783 337 681 i adres stronki

http://www.nzozwapielsk.pl/.

Pan doktor przyjmuje również na kasę chorych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
------




Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 357

PostWysłany: Nie, 25 Mar 2012 12:21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym kaszel nie musi być na tle alergicznym jeśli testy będą czyste ale i tak może być początkiem astmy nie alergicznej jeśli nie będzie leczony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żmija




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 34

PostWysłany: Nie, 25 Mar 2012 14:32:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywietrz dobrze mieszkanie, skręć kaloryfery ( temp. 18'-19'C ) zwiększ wilgotność w pokoju ( mokry ręcznik na kaloryfer, przemyj podłogi czystą wodą )
Ja też polecam wizytę u pani doktor Termanowskiej w Citomedzie , mam podobną sytuacje próbujemy dojść czy to alergia czy astma oskrzelowa Nasza pediatra kazała zrobić mi morfologie po odczytaniu wyników, posiew kału lambie ( taki kaszel też może świadczyć o obecności pasożytów) a po zrobienu tych badań skierowała nas do alergologa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybson21




Dołączył: 24 Mar 2012
Posty: 7

PostWysłany: Nie, 25 Mar 2012 19:48:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOCNE ODPOWIEDZI OD JUTRA DZWONIĘ DO PRZYCHODNI KTÓRE POLECILIŚCIE I DZIAŁAM BY MÓJ SYNEK MÓGŁ NORMALNIE PRZESPAĆ CAŁĄ NOC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żmija




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 34

PostWysłany: Nie, 25 Mar 2012 21:34:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli dostaniesz się do alergologa to będzie chciał wyniki posiewu kału (na pasożyty) i morfologie, możesz zrobić prywatnie w anchemie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018009 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski