STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
drewniane schody
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawelt




Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 17

PostWysłany: Czw, 08 Mar 2012 22:05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o trwałość moich schodów od Czarneckiego jestem spokojny, od 10 lat schody u moich rodziców są jak nowe, a moja marudna i wymagająca ciotka też wybrała Czarneckiego i złego słowa na niego nie powie.

prawda jest taka, że facet ma wiedzę, doświadczenie i odpowiedni warsztat.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Damian-bijda




Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 24 Lis 2014 11:28:47    Temat postu: schody Odpowiedz z cytatem

Dobre podejście do klienta, niezłe ceny i przede wszystkim stolarkę najwyższej jakości mają na stronie www.stolarka-budowlana.com. Ta firma wykonywała mi stolarkę już kilka lat temu w mieszkaniu, a teraz zamówiłem ich produkty do mojego nowo wybudowanego domu. Zawsze terminowi i rzetelni. Drewno jest malowane natryskowo bezbarwnymi lakierami aż 4 razy, przez co dostajesz gwarancję ścieralności na aż osiem lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Pon, 24 Lis 2014 14:06:27    Temat postu: Re: schody Odpowiedz z cytatem

Damian-bijda napisał:
Dobre podejście do klienta, niezłe ceny i przede wszystkim stolarkę najwyższej jakości mają na stronie www.stolarka-budowlana.com. Ta firma wykonywała mi stolarkę już kilka lat temu w mieszkaniu, a teraz zamówiłem ich produkty do mojego nowo wybudowanego domu. Zawsze terminowi i rzetelni. Drewno jest malowane natryskowo bezbarwnymi lakierami aż 4 razy, przez co dostajesz gwarancję ścieralności na aż osiem lat.


ale mnie ******* takie pitolenie. reklama i tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grecki




Dołączył: 05 Gru 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 05 Gru 2014 14:38:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zdecydujesz się na fachowca to - pooglądaj sobie galerię schodów - i wybierz to co ci odpowiada.

Ostatnio zmieniony przez grecki dnia Pon, 20 Kwi 2015 08:18:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
a.m865




Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 08 Gru 2014 22:59:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam aby sprawdzić księgę wieczystą należy znać numer KW. Znając numer można sprawdzić wpisy w księdze wieczystej za darmo. Często jest tak że nie znamy tego numeru. Aby się tego dowiedzieć możemy skorzystać z serwisu z tego samego serwisu. Tam za niewielką opłatą można sprawdzić kto jest właścicielem działki (po numerze działki) lub mieszkania lub budynku (po adresie). Ustalenia dokonują w jedeń dzień. Ja często korzystam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilaaa




Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 132

PostWysłany: Pon, 02 Mar 2015 13:43:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zastanawialiśmy się nad schodami z metalu , ostatecznie zdecydowaliśmy się na drewniane i była to dobra decyzja ponieważ są bardziej przytulne.Zamawialiśmy je w tej firmie. Konkretnie ten model:

Nowoczesne, z bardzo efektowną balustradą . No tanie nie były.Nie będę kłamała ale podobają się każdemu kto nas odwiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pon, 02 Mar 2015 16:16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam schody drewniane, zabiegowe, samonośne z jesionu. Poręcz drewniano metalowa (rurki z kwasówki). Firma golubska http://quercopinus.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kama90




Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Czw, 05 Mar 2015 13:07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesion to podobno trwałe drewno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Pią, 06 Mar 2015 00:39:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kama90 napisał:
Jesion to podobno trwałe drewno.
Mnie się bardziej podoba rysunek drewna jesionowego niż dębowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
indila




Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pią, 06 Mar 2015 08:14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schody drewniane to dla mnie zawsze jeden z kluczowych elementów domu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
komplexmarket




Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Łomianki

PostWysłany: Czw, 09 Lip 2015 15:50:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schody drewniane zdecydowanie dodają przytulności każdemu budynkowi. Można wykonać schody całe z drewna albo np. zamontować jedynie stopnie drewniane a pozostałą konstrukcję wykonać z innych materiałów. Takie połącznie dodaje dodatkowo lekkości konstrukcji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Czw, 09 Lip 2015 20:52:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Górznie naprzeciw firmy cukierniczej , solidne, w zasadzie wieczne. Unikajcie schodów z cienkich desek . Ich połączenia pracują nawet pod ciężarem kota.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017366 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski