STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Nowe twzrze w Sparcie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Spartan
Gość






PostWysłany: Pon, 27 Cze 2005 08:10:43    Temat postu: Nowe twzrze w Sparcie Odpowiedz z cytatem

Może ktoś coś słyszał na temat nowych wzmocnień Sparty?
A kto odchodzi od nas?
Powrót do góry
alpin
Gość






PostWysłany: Pon, 27 Cze 2005 10:39:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byc moze do Sparty wróci Maxim Mirwa jego obecny klub (warmia grajewo spadła do 4 ligi),prawdopodobnie takze zagra Grzegorz Łuczyk (obecnie Stal Rzeszów), moze przyjdzie Fodorowski z Lecha Rypin i powroci Maciej Łykowski, klub z tego co wiem chce jeszcze kupic obrońce i pomocnika.Wiec 3 liga jest nasza.
Powrót do góry
RuDass
Gość






PostWysłany: Pon, 27 Cze 2005 10:53:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie by było Gdyby razem z Kukowskim grał ten z Rypina w końcu było by dwóch dbrych napastnikow bo w tym sezonie Kukowski był całkowicie osamotniony z przodu
Powrót do góry
Rudy




Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 4
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 27 Cze 2005 14:04:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na serwisie 90minut.pl napisane jest że do Sparty być może trafią dwaj zawodnicy Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie
Piotr Piceluk(napastnik) oraz Sławomir Seroczyński...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Pon, 27 Cze 2005 15:07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Łykowskiego to sprawa podobno jest już przesądzona wystartował z takimi żądaniami, że rozmowy ponoc zakończyły sie nim jeszcze sie wogóle rozpoczęły z tego co wiem to Sparta chce pozyskac bramkarza Chemika Artura Gajewskiego, o Mirwie tez nic nie słyszałem podobnie jak o tych dwóch z Nowego Miasta których podaje portal 90minut więc to pewnie też bujda, ale słyszałem również o Fodrowskim ze czynione są starania o Łuczyku też coś obiło mi sie o uszy więc ci dwaj to całkiem możliwe ale z tego co wiem teraz chłopaki mają przerwę więc pewnie za wiele sie nie dowiemy zaczynają trenować chyba od przyszłego tygodnia. Pozdrawiam narazka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wrak
Gość






PostWysłany: Sro, 29 Cze 2005 09:40:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gajewski jest już w TKP więc pewnie znowu będziemy skazani na KOCZOTA
Powrót do góry
AA
Gość






PostWysłany: Sro, 29 Cze 2005 12:55:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Ariel Zawadzki już odszedł a tak w ogole to mamy jeszcze bramkarza wagi cieżkiej Roberta "Lotę"
Powrót do góry
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Sro, 29 Cze 2005 15:18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda Artur Gajewski podpisał dwuletni kontrakt z TKP piszą o tym na ich klubowej stronie więc z bramkarzami znowu będzie pewnie wielka lipa bo jeśli chodzi o Zawadzkiego to wcale nie odszedł ale ma ponoc poważną kontuzje kolana niby był operowany i z rok i tak nie pogra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FANATIC SPARTA
Gość






PostWysłany: Sro, 29 Cze 2005 20:44:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie ma przyjsc takze ELGERT z drwecy. A bramkarz napewno bedzie dobry i mysle ze bedzie to Łykoś.
Powrót do góry
AA
Gość






PostWysłany: Czw, 30 Cze 2005 20:06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłbym wiedzieć kiedy zaczyna sie nowy sezon??
Powrót do góry
Żółto czarny fanatyk
Gość






PostWysłany: Czw, 30 Cze 2005 20:34:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie 7 sierpnia rusza 4 liga!! Sparta Mistrz Sparta Mistrz 3 liga wita nas.
Powrót do góry
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Czw, 30 Cze 2005 23:39:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi sie wydaje to chyba troche później cos tak w połowie sierpnia ale moge sie mylic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 01 Lip 2005 12:19:27    Temat postu: Pit bul Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo to Łykoś po jednym z meczów transminowanym w telewizji dostał propozycje z 2 ligowego zespołu austriackiego. Poza tym czytałem też, że zainteresowane są nim trzy drugoligowe drużyny, także sorki ale nie sądzę aby on do nas przyszedł. Ja osobiście bym sobie tygo życzył ale to tylko pobożne zyczenia.



FANATIC SPARTA napisał:
Prawdopodobnie ma przyjsc takze ELGERT z drwecy. A bramkarz napewno bedzie dobry i mysle ze bedzie to Łykoś.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01516 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski