STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
JAKA KARTA GRAFICZNA????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
swistak770




Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 02 Mar 2012 19:52:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.komputronik.pl/product/118102/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GT440_Asus_1GB_HDMI_DVI_DSUB_PCI_E_DDR5_.html



a co powiecie o tej karcie????


jak ta his-a wam nie pasuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pią, 02 Mar 2012 20:03:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iść do Salonu komputerowego Komputronik i ci doradzą a inne pseudo sklepy komputerowe odradzam zawsze z takimi są problemy przy składaniu reklamacji lub oddaniu gwarancji bo się czeka wiekami za rozpatrzeniem gwarancji ,a w komputroniku maiłem przyjemność wymienić swoją starą kartę graficzną na nową i nie dość że bardzo dobrze doradzili to jeszcze za niewielką opłatą wyczyścili mi komputer z kurzu bo to się przyczynia do zwiększenia poboru Energi i szybszego zużycia wentylatorów oraz niektórych podzespołów płyty głównej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pią, 02 Mar 2012 20:05:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji wymień sobie płytę główna z Prockiem bo słaby masz a jak przyjdzie co do grania w gry sporo wymagające to potem grafa nie da rady za prockiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
swistak770




Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 02 Mar 2012 20:11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak tylko w salonie mi doradzają karty można powiedzieć do pasjansa... bardzo mało wydajne . a ja poszukuje czegoś b.d do 400pln a oni mi wciskają jakiś bubel z wyprzedaży. no aż taki głupi nie jestem. polecali mi jakoś tam kartę i popatrzyłem i poczytałem na necie to pisali że ta grafa to się nadaje do oglądania filmów i word-a a nie do gier. więc sory że wydziwiam ale nie chce kupić bubla i się denerwować potem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swistak770




Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 02 Mar 2012 20:13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

planuje też zmianę zasilacza i potem oc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swistak770




Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 02 Mar 2012 20:15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po za tym ja nie gram w jakieś konkretne gry. tylko far cry 1 2 , nfs-y , dziewczyna w simsy . więc niezbyt potrzebuje wymiany procka i płyty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pią, 02 Mar 2012 20:25:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ,to raczej jest nie możliwe to co napisałeś bo niema takiej grafiki co by się nie nadawała do cyt."oglądania filmów i word-a a nie do gier."
To raczej już koloryzujesz widać że się nie znasz i jeszcze wypisujesz takie bzdury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
swistak770




Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 02 Mar 2012 23:56:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu użytkownik tej grafy tak ją opisał już nie pamiętam jaka to była. i nie powiedziałem że się znam. dlatego pisze na forum bo mam dylematy którą karte wybrać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swistak770




Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 02 Mar 2012 23:59:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po za tym czytaj u ważnie


polecali mi jakoś tam kartę i popatrzyłem i poczytałem na necie to pisali że ta grafa to się nadaje do oglądania filmów i word-a a nie do gier


tak napisałem . bo wyczytałem na necie. i to użytkownik tej karty to napisał a nie że mi tak w salonie powiedzieli albo gdzieś tam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sob, 03 Mar 2012 11:22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupisz głupią 9800gt 512mb i w zasadzie odpalisz KAŻDĄ grę, może nie wszystkie na full detalach, ale każda Ci odpali. Więc przy takim budżecie nie ważne co kupisz i tak odpalisz każdą grę i każdy film Full HD, nie ważne jaki bitrate będzie miał.
Ja proponuję Radka HD4850, ale tylko wersje 1GB DDR5.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swistak770




Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 03 Mar 2012 16:27:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.komputronik.pl/product/118102/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GT440_Asus_1GB_HDMI_DVI_DSUB_PCI_E_DDR5_.html



a co o tej karcie byście powiedzieli ??????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monster




Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 37

PostWysłany: Sob, 03 Mar 2012 19:40:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam karty Firmy GeForce. Ponieważ jeżeli masz kasę i za rok nie chcesz znów wkładać kasy to nie kupuj żadnej karty tej firmy. Ponieważ ta firma se nie radzi dobrze już z grafiką karta ci starczy na 1rok może 1.5 roku. Dużo kosztuje a mało daje jeżeli to ma być karta dobra i ma ci słuszyć do pracy lub gry to polecam Firmę Radeon ponieważ to oni są 1 w robieniu kart dobrej jakości.

Jeżeli chcesz wiedzieć jaką karte wybrać idź do FirmyIP-Servis
jest to firma nowa ale z tego co mi wiadomo to dobra. Młodzi chłopacy po szkole pracują tam dobrze ci polecą co masz wybrać. Powiem ci że się znają dobrze na tych zabawkach.

Firma się mieści na ulicy Ceglanej 18
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sob, 03 Mar 2012 20:41:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monster nie masz racji. Nie patrzy się na firmę - patrzy się na konkretne modele i na to, czego wymagasz od karty. W jednej grze wygra GeForce, ale w innej już Radeon.

Zamiast tej: http://www.komputronik.pl/product/118102/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GT440_Asus_1GB_HDMI_DVI_DSUB_PCI_E_DDR5_.html to albo wspomniany przeze mnie wyżej hd4850 lub hd5670. Wydajnościowo lepsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monster




Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 37

PostWysłany: Sob, 03 Mar 2012 23:09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym polecił http://www.komputronik.pl/product/123099/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/Radeon_6770_HIS_FAN_1GB_HDMI-2xDVI-_DP_PCI_E_.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Nie, 04 Mar 2012 17:56:29    Temat postu: Re: JAKA KARTA GRAFICZNA???? Odpowiedz z cytatem

swistak770 napisał:
POSZUKUJE WYDAJNEJ KARTY (1GB) ZA MAŁE PIENIĄDZE


Nie wydaje mi się, żeby 469 zł oznaczało w tym momencie małe pieniądze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.028715 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski