STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Karta kredytowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda-ja
Gość






PostWysłany: Czw, 23 Cze 2005 10:15:58    Temat postu: Karta kredytowa Odpowiedz z cytatem

czesc mam pytanko!

czy przyjezdzajac do Polski z Anglii mozna placic karta kredytowa np. w sklepie? I czy mozna wyplacac kase z bankomatu? I czy placi sie w funtacch czy w zlotowkach?
Dzieki
Powrót do góry
dzien taty
Gość






PostWysłany: Czw, 23 Cze 2005 10:57:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy dzis jest dzien taty??? znowu ja pytam -magda Wink
Powrót do góry
BEHEMOT
Gość






PostWysłany: Czw, 23 Cze 2005 14:51:51    Temat postu: Re: Karta kredytowa Odpowiedz z cytatem

Magda-ja napisał:
czesc mam pytanko!

czy przyjezdzajac do Polski z Anglii mozna placic karta kredytowa np. w sklepie? I czy mozna wyplacac kase z bankomatu? I czy placi sie w funtacch czy w zlotowkach?
Dzieki

zapytaj konsula albo ministra finansów... co złotówka w rączki parzy?

Magda-ja napisał:
czy dzis jest dzien taty??? znowu ja pytam

spójrz w kalendarz...
Powrót do góry
Magda




Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 15
Skąd: Brodnica - Londyn

PostWysłany: Czw, 23 Cze 2005 15:29:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale mnie wkurzyles... Evil or Very Mad

pytam bo jestem w Anglii , i mam angielskie konto i karte i za tydzien bede w domku, w Polsce i zastanawiam sie po prostu czy moge uzywac mojej karty, czy tez nie ma sensu jej brac !!!

i jezeli mam spojrzec w kalendarz kiedy jest dzien taty to widze ze juz byl 19 czerwca!!! pytam kiedy jest w Polsce, bo nie wyposazylam sie w Polski kalendarz

a tobie, kolego dziekuje za zyczliwosc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BEHEMOT
Gość






PostWysłany: Czw, 23 Cze 2005 15:40:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda napisał:
pytam bo jestem w Anglii , i mam angielskie konto i karte i za tydzien bede w domku, w Polsce i zastanawiam sie po prostu czy moge uzywac mojej karty, czy tez nie ma sensu jej brac !!!

to skieruj swoje pytanie dos specjalisty, jest mnóstwo doradców w sieci, wystarczy wysłać maila a nie siedzieć i czekać, że może ktoś będzie wiedział...

Magda napisał:
i jezeli mam spojrzec w kalendarz kiedy jest dzien taty to widze ze juz byl 19 czerwca!!! pytam kiedy jest w Polsce, bo nie wyposazylam sie w Polski kalendarz

to wystarczy wejść na jakikolwiek portal czy wpisać w wyszukiwarkach (polecam google) "dzień ojca" i się dowiesz. drugi raz zarzucam ci lenistwo.

Magda napisał:
a tobie, kolego dziekuje za zyczliwosc!

nie ma sprawy Twisted Evil
Powrót do góry
Magda




Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 15
Skąd: Brodnica - Londyn

PostWysłany: Czw, 23 Cze 2005 15:43:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to juz zrobilam d****u i nie poskutkowalo

sam sprobuj, pozniej sie wymadrzaj

ja tobie zarzucam ... po prostu brak wiedzy

lepiej milczec niz z siebie zrobic glupca...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BEHEMOT
Gość






PostWysłany: Czw, 23 Cze 2005 21:00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda napisał:
to juz zrobilam d****u i nie poskutkowalo

sam sprobuj, pozniej sie wymadrzaj

ja tobie zarzucam ... po prostu brak wiedzy

lepiej milczec niz z siebie zrobic glupca...


Ogólne warunki kredytowania i udzielania gwarancji oraz wydawania i użytkowania kart kredytowych i kart charge dla małych firm w (bez reklamy... ). - i mam tu opis wszystkiego, łącznie z płaceniem w kraju i za granicą. należy zatem przypuszczać, że wystarczy iść do SWOJEGO banku lub sprawdzić W UMOWIE BANKOWEJ warunki kredytowania. zatem po raz trzeci zarzucam ci lenistwo.
nie ukrywam, że nie mam pojęcia czy możesz płacić kartą wystawioną w Anglii na terenie innego kraju, ale powinnaś (jak ci sugeruję) przejrzeć umowę bankową czy inne dokumenty bankowe.
poza tym zachowajmy pewien poziom rozmowy. żadnym słowem cię nie obraziłem. zatem jeśli puszczają ci nerwy, to polecam nervosol jakiś albo waleriankę.
Magda napisał:
to juz zrobilam d****u i nie poskutkowalo

chyba, że chodzi ci o dzień ojca... w takim razie MEGALOL
na wp w oczy kłuje jaksrawy banner 23.06 - wyciągnij tatę na lody. w takim razie pozostaje tylko pogratulować Twisted Evil
Powrót do góry
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 24 Cze 2005 07:56:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie którym odbija , wracają do polski i nie pamietają języka, poza tym szczycą się zupełną głupotą ! Sam mieszkałem w niemczech i nie straciłem głowy na szczęście dla mnie, ludzie macie swój kraj dbajcie o niego, a takie głupkowate pytanie czy można angielską kartą płacić w Polsce to zupełny brak taktu, KObieto w RPA i na Alasce nią zapłacisz !!! oj, nawet w McDonaldzie w MOskwie też Ci przeskanują a Ty pytasz czy w Polsce zaplacisz nią bo akurat masz konto, smiechu warte te Twoje pytanie,

P.S.

Rożne dziwne słowa zostaw dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magda-ja
Gość






PostWysłany: Pią, 24 Cze 2005 08:47:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz
Powrót do góry
Magda-ja
Gość






PostWysłany: Pią, 24 Cze 2005 09:07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze przyznac ze przykro mi ze mnie tak potraktowaliscie.... ja nie jestem jedna z tych, o ktorych piszecie. Kocham swoj kraj i nigdy bym nie zrobila niczego tak prymitywnego... widze ze po prostu macie takie nastawienie do ludzi, ktorzy wyjechali za granice...ale pamietajcie ze nie wszyscy sa tacy - i napewno nie ja. Mam swoj honor i nie powinniscie mnie byli tak traktowac... (o ile macie choc troche kultury...)

a to ze tak zapytalam to tylko dlatego ze nie mam pojecia o tym. to moje pierwsze konto bankowe i nie zdazylam sie zapoznac jeszcze z wszystkimi przepisami itd... myslalam ze "zyczliwi", moi rodacy okaza troche checi pomocy

ale sie gorzko pomylilam...

i komu tu odbija?

P.S. na wp.pl nie moglam wejsc bo byla zablokowana na komputerze ktorego uzywalam.... ale nie wazne dla was jestem zerem...
Powrót do góry
Minka
Gość






PostWysłany: Pią, 24 Cze 2005 09:31:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty sie przejmujesz tymi prostymi chlopcami.... zazdroszcza po prostu Wink
Powrót do góry
BEHEMOT
Gość






PostWysłany: Pią, 24 Cze 2005 09:56:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda-ja napisał:
na wp.pl nie moglam wejsc bo byla zablokowana na komputerze ktorego uzywalam.... ale nie wazne dla was jestem zerem...

ad karty kredytowej: jak już wyżej pisałem - wystarczyło spojrzeć w umowę z bankiem.
a co do dnia ojca, to tylko wp jest? funkcjonują jeszcze onet i interia np. poza tym wklepuje się w wyszukiwarkę, jakąkolwiek, hasło dzień ojca.
najłatwiej: wpisać i czekać na gotowca.
Powrót do góry
Magda-ja
Gość






PostWysłany: Pią, 24 Cze 2005 11:21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozpisuj sie tyle, tylko lepiej zastanow sie z czym masz problem, chlopcze...
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 24 Cze 2005 11:42:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co placic karta. Lepiej wyciagnij pieniadze w Anglii, przywiez i zmien pieniadze w kantorze w Brodnicy. Kurs zlotowki w banku jest o wiele wyzszy. Jesli masz duzo pieniazkow mozna sie jeszcze potargowac. Polecam Kowalskiego na Strzeleckiej. Przekret jakich malo, ale w tym przypadku na twoja korzysc.
Powrót do góry
Magda-ja
Gość






PostWysłany: Pią, 24 Cze 2005 12:30:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki! i tak zrobie Smile tak tylko pytalam o ta karte (pechowa Wink ) na wszelki wypadek, jakbym potrzebowala kasy wiecej niz wezme z soba do wymiany

dzieki!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020803 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski