STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
drzwi
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 27 Lut 2012 17:48:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BrodniczaninOdUrodzenia napisał:
Może nie powinienem, ale co mi tam. Handluję w Brodnicy takimi samymi drzwiami (z tego samego źródła) i wiem, że są dobre.
Mimo, że jestem konkurencją to o tym sprzedawcy nie mogę powiedzieć złego słowa - chłopak jest OK.


to już lepszej reklamy nie można zrobić jeśli konkurencja chwali....według mnie jest okej....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
------




Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 357

PostWysłany: Pią, 30 Mar 2012 06:02:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401 napisał:
BrodniczaninOdUrodzenia napisał:
Może nie powinienem, ale co mi tam. Handluję w Brodnicy takimi samymi drzwiami (z tego samego źródła) i wiem, że są dobre.
Mimo, że jestem konkurencją to o tym sprzedawcy nie mogę powiedzieć złego słowa - chłopak jest OK.


to już lepszej reklamy nie można zrobić jeśli konkurencja chwali....według mnie jest okej....

niekoniecznie Wink zasada ograniczonego zaufania Wink nigdy nie wiemy kto się kryje za nickiem, ja zamówiłam u pana z pierwszego postu, niech drzewo broni się samo. Na razie wiem że pan ma chińską cierpliwość do miliona pytań upierdliwej baby znaczy mnie, poza tym dostałam zniżkę na drzwi bezsęczne, znaczy taniej niż na allegro, a jak będzie w rzeczywistości to życie pokaże po montażu. Jak na razie nie mam się do czego przyczepić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 30 Mar 2012 21:09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz same drzwi to jeszcze nie wszystko drewniane drzwi są uzależnione od ich użytkowania,jakie jest powietrze środku{chodzi o wilgoć} jak będą zakonserwowane itd....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
------




Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 357

PostWysłany: Sob, 31 Mar 2012 06:40:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401 napisał:
widzisz same drzwi to jeszcze nie wszystko drewniane drzwi są uzależnione od ich użytkowania,jakie jest powietrze środku{chodzi o wilgoć} jak będą zakonserwowane itd....
wiem o tym, dlatego poszłam w drewno, bo tanie drzwi z płyty rozleciałyby się w rok Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ikamon




Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 11 Sie 2016 19:12:42    Temat postu: Firma Kris Drzwi z Ciche Opinia Odpowiedz z cytatem

Mam maly-duzy problem z ta firma i zaczynam watpic w jej uczciwosc, pobrano ode mnie zaliczke na drzwi i aktualnie przestano odbierac telefony oraz odpisywac na e-maile. Czy ta zaliczka naprawde jest warta takiej nieprzyjemnej sytuacji Shocked . Widze ze na Allegro firma ma sie dobrze wiec nie rozumiem dlaczego tak traktuje nas klientow ktorzy skontaktowali sie przez strone internrtowa www.kris-drzwi.pl i zlozyli zamowienie, nastepnie wyslali zaliczke i sa zbywani opowiesciami o 500Plus lub uszkodzeniem drzwi przez kuriera co juz nie wspomne o wczesniejszych zapewnieniach jakie to piekne drzwi beda. A tu w maju firma miala urlop , nastepnie juz zaraz zrobia i doczekalismy sie kolejnego urlopu w lipcu nastepnie obiecano nam darmowa przesylke drzwi do Irlandii w ramach rekompensaty i tak doczekalismy sie sierpnia i kontakt sie jakos dziwnie urwal a Pan wlasciciel jak odberal telefon nasz i nawet milo porozmawial teraz zacza odrzucac nasze proby polaczenia z nim. GRATULUJE FIRMA KRIS OKAZALA SIE NIEUCZCIWA. Obecnie domagamy sie zwrotu zaliczki ale nie mamy juz z kim rozmawiac niestety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ost




Dołączył: 21 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 21 Sty 2018 19:46:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA na firmę KRIS drzwi !
W październiku zamówiłem drzwi na wymiar, miały być ok. miesiąca. Po półtora miesiącu zadzwoniłem ( z wielką trudnością ) i powiedziano mi że będą w przyszłym tygodniu. Gdy tydzień minął próbowałem się dodzwonić, bezskutecznie (choć sygnał był- nie odbierano ). Pojechałem jeszcze raz osobiście, tłumaczenie było takie, że dostawca szyb nie dostarczył jeszcze zamówienia, ale teraz na pewno będą bo się postara z innego miejsca i w przyszłym tygodniu na pewno będą.Do dziś zero kontaktu. Połaszczył się ,,dziad'' na 200 zł. zaliczki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024576 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski