STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
NIEMCY PRZEGINAJĄ !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maras12




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 152
Skąd: root

PostWysłany: Pią, 24 Lut 2012 09:23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he a czytałeś ten pakt NATO ?? Tam obowiązek to jest bronić Izraela, jak Ty pojmujesz w propagandowy sposób oczywiste rzeczy.A Karta Praw Podstawowych ? ogarniasz że dymają nasz kraj, jak nie żydki to Niemcy o ruskich nie wspomnę.

Wątrobę mam zdrową , zioła czynią cuda.Nie unikam polemiki.Tematy nie są zamknięte.Asów w rękawie mi nie brakuje,tylko wydaje mi się że to rzucanie grochem o ścianę.Nie widzę żadnych teorii spiskowych daleko mi do tego.Smoleńsk co za bzdury wylewali internauci aż rzygać się chciało.Tylko co to za wspaniały kraj w którym od 20lat jest (tfu) demokracja nie stać było na porządny samolot dla VIPów.Klasyczne efekt domina jak się zaczyna sypać to wszystko.A ustawa emerytalna?..Tematów jest dużo ,nie narzekam tylko POKAZUJE że nie tylko rząd nas dyma ale i inne kraje.
Nie jestem wszechwiedzący tylko może oczytany.A Ty co ostatnio czytałeś ?? poradnik akwizytora ??Tylko proszę nie obrażaj się .
Marek

ps.Merkel to już nikomu nie chce pomagać a Sarkozy gra na swoją nutę. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 24 Lut 2012 11:30:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzę, że Ty z pewnością czytałeś. Very Happy
Wszyscy są naszymi wrogami, chcą nas wykorzystać, oszukać, ograbić. Dla mnie takie podejście to ksenofobia w najgorszym wydaniu charakterystyczna dla określonej opcji politycznej. A do tego te wrzucanie wszystkich do jednego worka i walka ze światowymi spiskami. Frakcja ludzi zgorzkniałych.

Tematy nie są zamknięte, wbrew Tobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maras12




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 152
Skąd: root

PostWysłany: Pią, 24 Lut 2012 11:46:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie kończyłeś szkołę gdzie nauczano "przezorny zawsze ubezpieczony"
I byle znaleźć pracę, by było włożyć co do garnka , najeść się i siedzieć cicho jak Ci każą.Dorobiłeś się czegoś w życiu siedząc komuś za plecami,pod swoim kamieniem.Wojny wygrywają ci co atakują (i boją się o swoje życie)a nie siedzą w okowach bo im dobrze.
Komentujesz post, czytaj ze zrozumieniem.Rozumiem o co Ci chodzi ale pojmowania otaczającej rzeczywistości - brak.Czytałem większość Twoich postów tu na forum,właściwie nie powinienem komentować .Ile razy mam pisać że żadnej fobii,teorii spiskowej itp. nie stawiam na piedestale.Krytykuję Twoje ignoranctwo devito.W wielu sprawach poglądy nasze się pokrywają ,cudownego środka brak a i wszystkim nie da się dogodzić.
Odchodzimy od tematu i to ostro Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 24 Lut 2012 11:49:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wręcz przeciwnie. Wolę podejście gdzie człowiek bierze los w swoje ręce, zamiast siedzieć i biadolić, że mu źle. A źle mu bo wszyscy go kantują i skrzywdził go los a on sam jest pracowity i uczciwy.

Zaprezentowałeś właśnie nawyk wrzucania wszystkich do jednego wora (szufladkowania ludzi), o którym pisałem post wcześniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maras12




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 152
Skąd: root

PostWysłany: Pią, 24 Lut 2012 12:42:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro kryteria pojęciowe są tak nie jasne to po co ich używać? Przymus szufladkowania może być bardzo mylący i jeszcze bardziej krzywdzący. Po co ludzi wprowadzać w błąd?
Założyłem temat w oparciu o suche fakty,co dzieje się niedobrego.Komentować można dowolnie - od tego forum a nie wyjmować z kontekstu wybrane fragmenty i szufladkować jako spisek i fobia.
Szufladkowanie obrazu rzeczywistości ułatwia życie i zwalnia z refleksji - to inna bajka.

Jestem konserwatywno-liberalnym człowiekiem i daleko mi do sprowadzania wszystkiego i wszystkich do jednego wora.Było by nudno widząc wszędzie monotonię i szarość jednakowych rzeczy,ludzi,otoczenia.

Marek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 24 Lut 2012 20:34:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc jak mam oceniać tą "psychoanalizę"? Smile W dodatku kompletnie chybiona.
maras12 napisał:
Pewnie kończyłeś szkołę gdzie nauczano "przezorny zawsze ubezpieczony"
I byle znaleźć pracę, by było włożyć co do garnka , najeść się i siedzieć cicho jak Ci każą.Dorobiłeś się czegoś w życiu siedząc komuś za plecami,pod swoim kamieniem.

Co do ignoranctwa (wcześniejszy post) to w temacie o PUP wytknąłem Ci go aż nadto wiele. Pisanie o rzeczach o których nie ma się pojęcia to polska cecha narodowa. I nie twierdzę, że jestem inny niż reszta i znam się na wszystkim. Wink W tej sprawie nie jestem ignorantem, bo mam w rodzinie osoby z podobnym, do Twojego zdaniem i "jestem na bieżąco". Smile
Piszesz, że chodziło Ci o fakty, a ja widzę 30% faktów i 70% emocji i subiektywnego komentarza.

I na koniec, może masz rację, że w wielu kwestiach mamy podobne zdanie i wierz mi, że jeśli zagrożenia o których piszesz staną się faktem (roszczenie co do ziem itp) to będę protestował razem z Tobą, ale póki co dla mnie to wracanie do resentymentów i granie na stereotypach i ksenofobicznych skłonnościach. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie. Smile

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magic




Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sob, 25 Lut 2012 14:44:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeVito - a co powiesz na temat "chemitrails"? To już są fakty, a jakoś nie strajkujesz, że nas trują...
Co więcej temat na naszym forum gdzieś zaginął...
Ludzie po prostu nie chcą się zajmować trudnymi sprawami... przykre...

Ps. Sory, że trochę nie w temacie, ale napisałeś, że „jeśli zagrożenia o których piszesz staną się faktem (roszczenie co do ziem itp) to będę protestował”. Chemitrails to są te „itp.” Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Sob, 25 Lut 2012 15:00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magic napisał:
(...) co powiesz na temat "chemitrails"? To już są fakty (...)

Pozwolę się wtrącić. Jakie fakty? Pokaż dowody na te fakty, to pogadamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magic




Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sob, 25 Lut 2012 15:12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze spójrz w niebo, a po drugie użyj internetu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magic




Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sob, 25 Lut 2012 15:14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak potrafisz tylko klikać to kliknij to:
http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrails.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 25 Lut 2012 17:21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie masz twarde dowody. Wink
Temat znam, ale zgadzam się z Kryzju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czesia




Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 113

PostWysłany: Sob, 25 Lut 2012 17:56:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle DeVito wypowiada się na temat tylko po to zeby coś napisac na forum.
I jak zwykle się ze wszystkimi kłoci....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emjot




Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 162

PostWysłany: Sob, 25 Lut 2012 20:34:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesia masz rację.
Chyba Ci poleję Very Happy
pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 25 Lut 2012 20:50:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesia napisał:
Jak zwykle DeVito wypowiada się na temat tylko po to zeby coś napisac na forum.
I jak zwykle się ze wszystkimi kłoci....

Nie dziwi mnie taka opinia "w ustach" osoby która nie toleruje dyskusji między innymi użytkownikami. Chyba, że mowa o Niej samej, bo wtedy pouczać lubi. Hipokryzja.

Lepiej napisz coś w temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maras12




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 152
Skąd: root

PostWysłany: Pon, 27 Lut 2012 11:06:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie postępują rozsądnie dopiero wówczas, gdy inne możliwości zawiodą” – powiada jedno ze słynnych Praw Murphy’ego.
Niestety, w miarę jak różne możliwości zawodzą, ludzie mają skłonność powracać do tych, które zawiodły już wcześniej.

Confused

Marek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023254 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski