STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Moderatorzy...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
huzar76




Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob, 18 Lut 2012 00:22:07    Temat postu: Moderatorzy... Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie otwarte... właściwie kilka...

Kilkanaście dni temu umieściłem tu post na pewien temat, który chciałem przedyskutować z publiką. Post ten został usunięty, bez podania przyczyny. Nie obrażał nikogo, nie łamał żadnych praw, dlaczego więc został usunięty?

Skoro nie ponosicie odpowiedzialności za treść publikowaną na forum, to dlaczego czujecie się za nią odpowiedzialni i usuwacie posty, które nie łamią żadnych zasad, regulaminów itp. (przynajmniej ja tu takich nie widzę)? Ja wiem, że macie do tego prawo, które sami sobie nadaliście... ale czy to wystarczający powód by odbierać publice prawo do swobodnej wypowiedzi na ciekawe tematy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Sob, 18 Lut 2012 00:38:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim:
- nie tolerujemy spamu (reflinków w szczególności),
- nie po to tworzyliśmy serwis typu e-komis.net, żeby rozmaite ogłoszenia i reklamy pojawiały się na forum.

Tematy, które już kiedyś zostały podejmowane na forum zamykamy z odpowiednią adnotacją.

Tyle ode mnie (to są moje zasady, których się trzymam). Jeśli Twój post nie spełniał ani jednego z w/w kryterium, zwróć się do Administratora lub innych Moderatorów, a na pewno uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

EDIT: a tak w ogóle, to napisałeś w złym dziale. Tematy odnoszące się do funkcjonowania forum powinno się umieszczać w dziale "www.Brodnica.net". Temat został przeniesiony, gdyż jako moderator mam obowiązek dbać o porządek na forum. Z mojej strony EOT.

EDIT 2: Użytkownicy "jednego postu" (np. Twoja osoba) traktowani są przez nas nieco "po macoszemu", więc tym bardziej zwracamy uwagę na rzeczy, które piszą. Chodzi o zapobieżenie tworzeniu fikcyjnych kont tylko po to, aby napisać coś, czego nie odważylibyście się napisać ze swojego konta (umożliwiając często jednoznaczną identyfikację autora). Jak chcecie to możemy zostawiać wszystkie oszczerstwa, które rzucacie wobec innych ludzi. Ale wtedy będziecie się tłumaczyć Policji, gdy osoba pokrzywdzona (przez takie właśnie oszczerstwa) zwróci się do nas o udostępnienie szczegółowych danych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
huzar76




Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob, 18 Lut 2012 01:18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale żeś się rozpisał... i nawet miiiliiicją straszy:)

Kolego... skoro dbamy o czystość przeczystą forum pod względem spamu to ja uprzejmie donoszę, że jeden kolega wkleił link z witryny Nowości, inny wymienił nazwę "Inter Marche" (co może zachęcać do odwiedzania tej sieci, a to tylko co zdążyłem przejrzeć, z pewnością jest tego od zatrzęsienia... to co? Kasujemy pozostałe wątki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
huzar76




Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob, 18 Lut 2012 01:32:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym...
wkleiłem link, który nic nikomu złego by nie poczynił, a być może przyniósł sporo korzyści. Chciałem omówić pewną sprawę, poddać to debacie, dyskusji, opinii... uznałeś, że tak nie można, nie wolno, nie należy, nie wypada. Dlatego ciekawi mnie jakimi przesłankami się kierowałeś. Spam.... to pojęcie bardzo elastyczne i nawet pewną, cenną informację można tak nazywać, dowolność interpretacji jest zbyt wysoka i według mnie nie można usprawiedliwiać się tym powodem przy każdej wygodnej sposobności.
Tak się akurat złożyło w tym przypadku, że musiałem wkleić tego rodzaju link by można było przeczytać (wprawdzie w wersji angielskiej) i zrozumieć zasadę działania, którą to chciałem poddać niedoszłej dyskusji... Nikogo nie namawiałem do przyłączania się, nie nakłaniałem, nie obiecywałem. Decyzja utworzenia konta na owym portalu zależałaby wyłącznie od odwiedzających i według mnie nie można im tego odbierać, decydować za nich. Po prostu zależało mi na opinii i nie tylko większości...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Sob, 18 Lut 2012 01:36:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można było tak od razu napisać o który post chodzi? Smile Teraz już pamiętam, spojrzyj sobie na moją wcześniejszą odpowiedź. Jak chciałeś podyskutować o portalu, to nie mogłeś wysłać normalnego linka do tej stronki, tylko zapodałeś chamski RefLink ? Smile Taki, żeby ludzie wchodzący przez tenże link nabijali kasę na Twoje konto? Za stary jestem na takie numery.

Dla mnie jesteś zwykłym trollem, z którym nie warto dyskutować, więc EOT z mojej strony Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
huzar76




Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob, 18 Lut 2012 01:44:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pytam ogólnie o zasady usuwania/cenzurowania postów na tym forum:) Naiwnie pytam o coś co jest mi znane zza kurtyny brodnica.net:) Władcy i Panowie, oraz Decydenci:)

No i tłumaczyć takiemu, że "normalnego" linka wkleić się nie można, a reflink, którego tak bardzo się obawiacie tu na forum ponabijałby mi tak kabzy, że musiałbym co chwilę zmieniać portki:) i akurat brodnickie forum wybrałem sobie do poszukiwań ofiar:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
advocate




Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 313

PostWysłany: Sob, 18 Lut 2012 01:49:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kryzju napisał:
Ale wtedy będziecie się tłumaczyć Policji, gdy osoba pokrzywdzona (przez takie właśnie oszczerstwa) zwróci się do nas o udostępnienie szczegółowych danych.


Przed Sądem. Smile Nie Policją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
huzar76




Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob, 18 Lut 2012 01:51:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cicho!Smile przed policjąSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Sob, 18 Lut 2012 02:02:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
huzar76




Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sob, 18 Lut 2012 02:07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ta... no to porozmawiamy sobie o tym kiedyś przy browarku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020831 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski