STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
jak zreorganizować forum?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy trzeba uporządkować forum?
ZDECYDOWANIE TAK
64%
 64%  [ 11 ]
MOŻNA, ALE MUSU NIE MA
29%
 29%  [ 5 ]
JEST DOBRZE
5%
 5%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 14 Cze 2005 19:01:24    Temat postu: jak zreorganizować forum? Odpowiedz z cytatem

macie jakieś propozycje co do reorganizacji forum? uważam (co sugeruje klon), że powinno być zdecydowanie mniej działów. wtedy nie będzie trzeba szukać interesujących nas ostatnio wątków wypartych np. na str. głównej przez inne posty. pytanie: jakie działy powinny znaleźć się na nowym forum? na pewno (także sugestia klona) powinno się zrobić jeden dział WYŁĄCZNIE dla zarejestrowanych (skończą się wtedy przygody w stylu: na temat, na temat, na temat, mucha, na temat...).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka




Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 68
Skąd: Nieżywięć

PostWysłany: Wto, 14 Cze 2005 21:09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że to dobry pomysł, naprawdę. Troszkę sie już tu bałagan robi, a jeśli chodzi o konkrety to uważam że proponowane zmiany są jak najbardziej na miejscu, nie ma co przedobrzać. Przede wszystkim mniej działów i dział na wyłączność dla zarejestrowanych i będzie ok... fajnie że myślicie o modernizacji tego forum! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 14 Cze 2005 21:30:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu Satanie zaproponowałeś rozsądne wyjście. Na forum zaczyna robić sie burdel. Ale - jak powiedziała Paulinka - trzeba uważać, aby nie przedobrzyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 15 Cze 2005 15:44:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też popieram..Można się nieraz zamotać nieźle. Ale gadać to można dużo, gorzej w praktyce.
Pozdrawiam starych bywalców Wink
P.S. Satan "w końcu zaproponował"? To jak jest Paniczu? Po satanie nie można się spodziewać rozsądnych pomysłów?
A tak na serio, to wiem, że się czepiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niezarejstrowany
Gość






PostWysłany: Czw, 16 Cze 2005 10:05:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow... i tylko wybrane tematy- te ktore sie WAM podobaja... ? chcecie miec wylacznosc...? to powodzenia.

niedlugo bedziecie pisali sobie tylko do siebie nawzajem...

co sie dzieje na tym forum...? restrykcje jak za czasow socjalizmu...

jak tak traktujecie niezarejestrowanych uzytkownikow to ja dziekuje... chcialem sie zarejestrowac ale widze ze nie ma po co... nie bede dyskutowal z 5-cioma osobami...
Powrót do góry
mucha
Gość






PostWysłany: Czw, 16 Cze 2005 10:56:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zarzucaj mi Satan ze pisze nie na temat! zawsze pisze na temat... na
Kod:
wasz temat
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 16 Cze 2005 11:19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja propozycja jest następująca:

1. Zmniejszenie ilości działów ( Dyskusja na temat strony, Sprawy Brodnicy, Inne )
2. Dodatkowy dział dla zarejestrowanych i to nie dlatego żeby kogoś dyskryminować ale wzbudzić chociaż odrobinę odpowiedzialności.


Cytat:
niezarejstrowany napisał(a):
tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow... i tylko wybrane tematy- te ktore sie WAM podobaja... ? chcecie miec wylacznosc...? to powodzenia.

niedlugo bedziecie pisali sobie tylko do siebie nawzajem...

co sie dzieje na tym forum...? restrykcje jak za czasow socjalizmu...

jak tak traktujecie niezarejestrowanych uzytkownikow to ja dziekuje... chcialem sie zarejestrowac ale widze ze nie ma po co... nie bede dyskutowal z 5-cioma osobami...


Po co takie oburzenie, czy ktoś tu komuś ogranicza wolność słowa, przejrzyj dokładnie forum, znajdź wpisy, które mnie atakują, jest tego sporo. Jako admin mógłbym to usunąć a jednak każdemu pozwalam na wyrażenie swej opinii. Jeśli widzisz na tym forum jakieś cechy socjalizmu to zbyt pobieżnie przejrzałeś tą stronę lub nie pamiętasz tamtych czasów.

Czekam na Wasze propozycje.

Pozdrawiam
KLON[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 16 Cze 2005 12:19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem mozna by zmienić dział Czas Brodnicy na PRASA LOKALNA czy LOKLNE MEDIA, bo nie musymy tylko dyskutować o CB, są tez inne gazety, nie zapominajmy tez o dwoch brodnickich kablowkach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 16 Cze 2005 12:36:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja Panie kolego, dział stracił ważność gdy przestałem pisać do Czasu. Chciałem za pośrednictwem forum zdobyć tematy do pisania i opinie na temat moich wypocin Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 18 Cze 2005 09:31:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu zaczniemy się wtedy rozdrabniać... moim zdaniem, klonie, twoja propozycja 3 głównych działów + dla sportu + dla zarejestrowanych, to optymalna oferta.
jeśli ktoś zechce to utworzy sobie odpowiedni temat i tyle. Cool
taka jest moja opinia.
a do oburzających się o dział wyłącznie dla zarejestrowanych: rejestracja jest dowodem pewnego związania z forum, z portalem. nie dziwię się zatem, że klon w ten symboliczny sposób pragnie odwdzięczyć się zarejestrowanym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Beetlejuice




Dołączył: 24 Mar 2005
Posty: 117
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 19 Cze 2005 14:45:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
rejestracja jest dowodem pewnego związania z forum

Nie wydaje mi się... na 161 osób zarejestrowanych 127 napisało mniej niż 10 postów w ogóle, 31 z nich nie napisało żadnego. Gdzie tu związek z forum...? Ale zakładam, że chodziło ci o takie osoby jak Panicz, Krotom i ty sam? Bo jeśli tak to looozz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 19 Cze 2005 19:50:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samo przez się mam na myśli tych, którzy się udzielają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 05 Wrz 2005 23:21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezarejstrowany napisał:
tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow... i tylko wybrane tematy- te ktore sie WAM podobaja... ? chcecie miec wylacznosc...? to powodzenia.

niedlugo bedziecie pisali sobie tylko do siebie nawzajem...

co sie dzieje na tym forum...? restrykcje jak za czasow socjalizmu...

jak tak traktujecie niezarejestrowanych uzytkownikow to ja dziekuje... chcialem sie zarejestrowac ale widze ze nie ma po co... nie bede dyskutowal z 5-cioma osobami...


"...jestem anarchistą wyrwę szalet
wodociąg się zatka i będzia anarchia..."
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sob, 22 Paź 2005 14:47:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
znowu zaczniemy się wtedy rozdrabniać... moim zdaniem, klonie, twoja propozycja 3 głównych działów + dla sportu + dla zarejestrowanych, to optymalna oferta.
jeśli ktoś zechce to utworzy sobie odpowiedni temat i tyle. Cool
taka jest moja opinia.
a do oburzających się o dział wyłącznie dla zarejestrowanych: rejestracja jest dowodem pewnego związania z forum, z portalem. nie dziwię się zatem, że klon w ten symboliczny sposób pragnie odwdzięczyć się zarejestrowanym.


i to jest to Smile popieram jak najbardziej Smile szkoda, że dopiero teraz zauważyem ten wątek Smile ale znacznie nawiązuje on do mojego który poruszyłem na VIP'ie Smile pozdrawiam i miejmy nadzieję, źe w krótce zobaczymy wielkie zmiany na NASZYM SmileSmileSmile forum Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 04 Lip 2006 13:07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

systematycznie powraca problem botów. ponawiam więc prośbę: zostawić jeden-dwa działy dla niezarejestrowanych a pozostałe forum dla osób zarejestrowanych i to z odpowiednim zabezpieczeniem (jakieś grafiki z wyrazami).
odwrócić proporcje wątków dla zarejestrowanych i niezarejestrowanych, bo szału można dostać Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021137 sekund ] :: [ 18 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski