STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
KREGOSŁUP.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muszynianka




Dołączył: 01 Cze 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 10 Cze 2013 21:04:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prętki, koło Rypina, państwo Witulscy. POOOOOOOOOOOOOOOOOOLECAM! Co najważniejsze dobrze masują i nie naciągają na kolejne wizyty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierza




Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 95
Skąd: Brodnica(L)

PostWysłany: Wto, 11 Cze 2013 15:11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Brodnicy P.Adam Twaragowski. Otworzył klinike z masażem itp na piwnej. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzysztof_1004




Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 19 Cze 2013 21:53:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eleonora napisał:
sparta2012 napisał:
Widzę ostatnie posty to prawdziwa szydera z masażystów,jednakże wiele pacjentów by się z wami nie zgodziło jeżeli chodzi o efekty ich pracy.Po pierwsze trzeba odróżnić masazystę od masażysty,nigdy masażystą nie będzie człowiek który jest jedynie po kursach ,a z tego co wiem jeden taki w Brodnicy jest na Wyspiańskiego,dlaczego nie będzie? ponieważ takie kursy zwykle trwają maksymalnie 1 dzień ,są oczywiście miesięczne ale to i tak wiele nie zmienia.Jeżeli chodzi o masażystów to zdecydowanie najlepszym wyborem jest wybrać się albo do Technika Masażysty(2 letnia szkoła wyłącznie masażu) lub też Fizjoterapeuty(który masażu ma w szkole zdecydowanie mniej ale za to posiada umiejętności inne przydatne w masażu leczniczym)dlatego klienci sami sobie są winni jak chodzą np do kosmetyczek na masaż czy też osób z kursami,bo to nie wina tych osób ,że dostały papier np za jeden dzień masażu ,mówię oczywiście o masażach leczniczych ,bo te bajeranckie to faktycznie wielkiej filozofii nie trzeba,a ogólnie hitem jest dla mojej osoby fakt,że ludzie jeżdżą do bioenergoterapeutów na masaże Shocked


Od razu widać że jesteś masażystą z grupy tych po tej dwuletniej szkole...



On pewnie albo Ona jest tym wspaniałym technikiem Smile makabra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzysztof_1004




Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 29 Cze 2013 19:03:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asdf1 napisał:
Masaż leczniczy Renata Rojek ul. Wyspiańskiego 19/54 tel kom. 785 216 715. Słyszałem wiele pozytywnych opinii o tej Pani, sam niedawno przekonałem się o tym. Masaż rewelacja, pomaga! Polecam z ręką na sercu.


ZGADZAM SIĘ W 100 %, TA PANI POMAGA NAM WSZYSTKIM, OBY DŁUGO ŻYŁA I NIOSŁA POMOC LUDZIOM !!!!!!!
Kiedyś wstałem rano przed pracą, przechodzę obok lustra, nie możliwe mówię aż mnie cofnęło. Biodro wysunęło mi się w bok, jak się okazało wysunął mi się krąg. Pani Renia pomagała mi wtedy dużo i w końcu mam spokój, jeżdżę rowerem, spaceruję dużo tak jak mówiła mi Pani masażystka ale tylko po twardych nawierzchniach aby uniknąć problemów z kręgami, dużo mogę teraz niżeli wcześniej a to dzięki Pani Reni, raz jeszcze dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiolek




Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 09 Sty 2014 13:59:21    Temat postu: masaż mroczno Odpowiedz z cytatem

Te panie w Mrocznie bladego pojęcia o masażu nie mają. Mój mąż tam był dwa razy i prawie przestał przez nie chodzić !!! Lekarze stwierdzili że jest tu cytat "głupi, że w 21 wieku jeździ do znachorów, którzy robią ludziom krzywdę". Zalecili mu masaże ale u specjalistów. Na nogi mojego męża postawił REWELACYJNY MASAŻYSTA I TERAPEUTA Pan Maciej z Iłowa-Osady.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jarod95




Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Sro, 26 Mar 2014 16:57:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, czy jest jakiś salon masażu, w którym odpowiednio robią ten masaż? Po ostatnim treningu mam naciągnięte cały czas mięśnie przy kręgosłupie i mam powoli tego dosyć. Z góry bardzo dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eofelia2587




Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Pią, 28 Mar 2014 15:35:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi przy bólach kręgosłupa lekarz zalecił pływanie na wzmocnienie mięśni i powiem Wam, że odkąd pływam regularnie czuję się o wiele lepiej i komfortowo, kręgosłup w zasadzie mi nie dokucza i choć kiedyś nie lubiłam pływać to dziś uwielbiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MG0408




Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pią, 28 Mar 2014 20:31:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś "leczy" kręgosłup u masażystów to tak naprawdę nie choruje na kręgosłup. Masażysta może co najwyżej rozmasować ból przy rwie kulszowej. Ja od kilkunastu lat leczę kręgosłup, już nawet nie chcę opisywać schorzeń. W każdym razie neurochirurg powiedział, żebym nie stosowała żadnych masaży, bo masaże robią więcej szkody niż pożytku. Byłam już 3 razy w sanatorium (w tym roku będę miała 42 lata) i nigdy nie miałam żadnych masaży zaleconych przez lekarza. Na pewno najlepszą i nieszkodliwą kuracją, a jednocześnie wzmacniającą kręgosłup, jest pływanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szefalf2915




Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Wto, 01 Kwi 2014 11:25:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż nie zabierze nam problemu, tak jak wyżej ktoś napisał masażysta może złagodzić ból i ściągnięcie mięśni, ale problemu nie zabierze, poza tym mając problemy z kręgosłupem warto udac się do specjalisty i może wybrać się na jakiś zabieg, by załagodzić problem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aadalbert1




Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 63

PostWysłany: Wto, 01 Kwi 2014 12:27:24    Temat postu: Re: masaż mroczno Odpowiedz z cytatem

wiolek napisał:
Te panie w Mrocznie bladego pojęcia o masażu nie mają. Mój mąż tam był dwa razy i prawie przestał przez nie chodzić !!! Lekarze stwierdzili że jest tu cytat "głupi, że w 21 wieku jeździ do znachorów, którzy robią ludziom krzywdę". Zalecili mu masaże ale u specjalistów. Na nogi mojego męża postawił REWELACYJNY MASAŻYSTA I TERAPEUTA Pan Maciej z Iłowa-Osady.
Pozdrawiam


Masaż jest bardzo dobry o ile jest prawidłowo przeprowadzony, ale w okolicy Brodnicy i samym mieście nie tylko kumoszki z Mroczna, ale wszystkie nie mają pojęcia jak go robić, idziesz tam dajesz parę dukatów i jazda, a przed takim zabiegiem jest kilka przeciwwskazań, jak osteoporoza, obejrzenie zdjęcia itd, ktoś ma np. złamanie i co robimy masaż, dobre, cóż: myślenie nie boli i nie kosztuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kanesha72




Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Sro, 02 Kwi 2014 19:06:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu miałam straszne problemy z kręgosłupem nie pomagały mi rehabilitacje, nastawianie, masaże ani nic z tych rzeczy, dopiero kiedy koleżanka namówiła mnie na zajęcia jogi zaczęłam odczuwać ulgę już po kilku tygodniach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
netsobieslaw72




Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Czw, 03 Kwi 2014 07:45:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kręgosłupem nie ma lekko i nie ma żartów.. mi lekarz w ramach rehabilitacji zalecił regularne pływanie oraz unikanie przeciążenia kręgosłupa, masaże mogą pomóc rozluźnić mięśnie i złagodzić ból , ale problemu niestety nam nie zabiorą...;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Drobny




Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 02 Lip 2014 11:09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żona od lat ma problemy z kręgosłupem, mnie też ostatnio strasznie przewiało po kąpieli, nabawiłem się rwy kulszowej, korzonków, wyskoczyły mi 2 krążki w tym lędźwiowy i skamieniałe mięśnie górnej części pleców.
Wcześniej mieliśmy sprawdzonego masażystę w Brodnicy ale już od dwóch lat nie masuje, ze względu na swój wiek.
Sprawdziliśmy praktycznie wszystkich masażystów w okolicy, oprócz Mroczna bo przestrzegało mnie parę osób, osobiście nie byliśmy także proszę się nie kierować moją opinią.
Z czystym sumieniem polecam Panią Renatę Rojek, dwie wizyty i czuję się świetnie (wcześniej byłem u innego masażysty nie będe już wymieniał kto i jedynie rozmasował mi korzonki i wstawił krążki, które i tak wyskoczyły krótko po masażu a rwy wcale nie ruszył).
U Pani Renaty czuć, że priorytetem jest chęć pomocy człowiekowi, robi to z pasją mógł bym powiedzieć a co do innych masażystów, u których byłem czuć raczej, że priorytetem jednak jest chęć zysku.
Masaż do końca, do skutku, bez patrzenia na zegarek. Polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zep




Dołączył: 19 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sro, 02 Lip 2014 12:01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobny napisał:
Żona od lat ma problemy z kręgosłupem, mnie też ostatnio strasznie przewiało po kąpieli, nabawiłem się rwy kulszowej, korzonków, wyskoczyły mi 2 krążki w tym lędźwiowy i skamieniałe mięśnie górnej części pleców.
Wcześniej mieliśmy sprawdzonego masażystę w Brodnicy ale już od dwóch lat nie masuje, ze względu na swój wiek.
Sprawdziliśmy praktycznie wszystkich masażystów w okolicy, oprócz Mroczna bo przestrzegało mnie parę osób, osobiście nie byliśmy także proszę się nie kierować moją opinią.
Z czystym sumieniem polecam Panią Renatę Rojek, dwie wizyty i czuję się świetnie (wcześniej byłem u innego masażysty nie będe już wymieniał kto i jedynie rozmasował mi korzonki i wstawił krążki, które i tak wyskoczyły krótko po masażu a rwy wcale nie ruszył).
U Pani Renaty czuć, że priorytetem jest chęć pomocy człowiekowi, robi to z pasją mógł bym powiedzieć a co do innych masażystów, u których byłem czuć raczej, że priorytetem jednak jest chęć zysku.
Masaż do końca, do skutku, bez patrzenia na zegarek. Polecam.

Ups to się nazywa reklama!!! Czyżby ktoś z rodziny???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
borsuk9w




Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 9
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 11 Lip 2014 16:44:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też korzystałam swojego czasu z masażysty i cieszę się, że pomógł Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020928 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski