STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
KREGOSŁUP.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pola2305




Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 06 Lut 2012 13:31:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam Mroczno, cenią się, ale efekty są zauważalne. Wystarczy 10 zabiegów i jest znaczna poprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
siostra sisters




Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 356

PostWysłany: Pią, 15 Lut 2013 18:32:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pola2305 napisał:
Również polecam Mroczno, cenią się, ale efekty są zauważalne. Wystarczy 10 zabiegów i jest znaczna poprawa.



hehehe - temat odświeżony po dokładnym roku - nie ma chetnych na Mroczno i jakas promocja się szykuje ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irena




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 06 Cze 2013 20:09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam też w Mrocznie na 5 minutowym"masażu", ale więcej tam moja noga nie postanie!!! jeden wielki horror! Syf, brud,poczekalnia w dusznym garażu i żadnej profesjonalności. Masowane kobiety jednocześnie z mężczyznami, żadnej intymności. Szybko kazano mi się położyć ale szczęśliwa byłam jak stamtąd jak najszybciej uciekłam. Niestety mój kręgosłup wymaga dużo masaży. Dowiedziałam się od koleżanki ze Zbiczna, że od niedawna w okolicy przyjmuje słynny w Polsce bioenergoterapeuta i masażysta pan Czesław Karkowski. Niestety ale nie można tak sobie do niego przyjechać, ale trzeba się telefonicznie zapisać na termin, gdyż są duże kolejki, ale jak się zapiszesz na umówioną godzinę - to wchodzisz na czas, bez czekania godzinami w kolejce. Byłam u niego i jestem zachwycona!!! Masaż trwał godzinę a nie jakieś 5 minut, zapłaciłam tylko 100 zł za masaż całego ciała, a nie tylko części kręgosłupa (za 35zl), jak w Mrocznie. W gabinecie jest pełna intymność, rozbierasz się za parawanem, nie ma osób obcych( facetów gapiących się), jest prześliczna muzyka, pełen relaks i profesjonalizm pod każdym względem. Pan Czesław jest ciepłym, miłym, bardzo ciekawym człowiekiem, stwarza niepowtarzalną atmosferę. Przy okazji masażu dał mi kilka rad życiowych i zdrowotnych. Czuję się o wiele lepiej, jestem zapisana na kolejny i wszystkim go polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aadalbert1




Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 63

PostWysłany: Pią, 07 Cze 2013 12:29:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irena napisał:
Byłam też w Mrocznie na 5 minutowym"masażu", ale więcej tam moja noga nie postanie!!! jeden wielki horror! Syf, brud,poczekalnia w dusznym garażu i żadnej profesjonalności. Masowane kobiety jednocześnie z mężczyznami, żadnej intymności. Szybko kazano mi się położyć ale szczęśliwa byłam jak stamtąd jak najszybciej uciekłam. Niestety mój kręgosłup wymaga dużo masaży. Dowiedziałam się od koleżanki ze Zbiczna, że od niedawna w okolicy przyjmuje słynny w Polsce bioenergoterapeuta i masażysta pan Czesław Karkowski. Niestety ale nie można tak sobie do niego przyjechać, ale trzeba się telefonicznie zapisać na termin, gdyż są duże kolejki, ale jak się zapiszesz na umówioną godzinę - to wchodzisz na czas, bez czekania godzinami w kolejce. Byłam u niego i jestem zachwycona!!! Masaż trwał godzinę a nie jakieś 5 minut, zapłaciłam tylko 100 zł za masaż całego ciała, a nie tylko części kręgosłupa (za 35zl), jak w Mrocznie. W gabinecie jest pełna intymność, rozbierasz się za parawanem, nie ma osób obcych( facetów gapiących się), jest prześliczna muzyka, pełen relaks i profesjonalizm pod każdym względem. Pan Czesław jest ciepłym, miłym, bardzo ciekawym człowiekiem, stwarza niepowtarzalną atmosferę. Przy okazji masażu dał mi kilka rad życiowych i zdrowotnych. Czuję się o wiele lepiej, jestem zapisana na kolejny i wszystkim go polecam.


Oj żeby ten masaż nie przerodził się na coś innego. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubabca




Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 108
Skąd: Brodnica/emigracja

PostWysłany: Pią, 07 Cze 2013 16:14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Salon Masażu na Piwnej w tamtej przychodni,na 2 piętrze się mieści a masuje Sebastian który masował wcześniej w Mini Spa ,Sebastian masażystą jest bardzo dobrym ale to już wcześniej ktoś wspominał, do tego wystrój w środku również robi wrażenie ,ja nie narzekam i sprawdzić zawsze warto tym bardziej,że ceny mają bardzo przystępne bo od 20 zł za odcinek do 50 za masaż całego ciała ,no i jak ktoś u Sebastiana był to wie,że nie masuje on 20 minut:) ,od siebie polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Pią, 07 Cze 2013 19:59:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się tak zastanawiam, czy ci wszyscy "masażyści", sprawdzają zdjęcia RTG - jeśli ktoś idzie do nich z konkretnym schorzeniem?, czy tak na pałę masują, bez żadnej wiedzy?. Jakimś papierem z rehabilitacji mogą się pochwalić? Miałem "kolegę" masażystę - po kursie u wietnamczyka - do dziś spłaca odszkodowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pią, 07 Cze 2013 21:53:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RyB, taki masażysta, wystarczy, że Cię dotknie a już wie co Ci dolega RazzVery Happy
Mają Roentgena w gałkach ocznych a jak się wysilą to nawet pstrykną fotkę Razz

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2013 02:17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tia Very Happy Zawsze twierdziłem, że to ściemniacze Razz Ale naród wie lepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aadalbert1




Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 63

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2013 11:23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
RyB, taki masażysta, wystarczy, że Cię dotknie a już wie co Ci dolega RazzVery Happy
Mają Roentgena w gałkach ocznych a jak się wysilą to nawet pstrykną fotkę Razz

Pzdr.


No właśnie oni są jak Kaszpirowski, tylko jak będzie miał ktoś osteoporozę i połamie gnaty, to dopiero będzie larum, ale za późno. Masaż jest bardzo dobry, ale jest kilka przyczyn wobec których nie wolno go robić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sparta2012




Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 17

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2013 11:49:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę ostatnie posty to prawdziwa szydera z masażystów,jednakże wiele pacjentów by się z wami nie zgodziło jeżeli chodzi o efekty ich pracy.Po pierwsze trzeba odróżnić masazystę od masażysty,nigdy masażystą nie będzie człowiek który jest jedynie po kursach ,a z tego co wiem jeden taki w Brodnicy jest na Wyspiańskiego,dlaczego nie będzie? ponieważ takie kursy zwykle trwają maksymalnie 1 dzień ,są oczywiście miesięczne ale to i tak wiele nie zmienia.Jeżeli chodzi o masażystów to zdecydowanie najlepszym wyborem jest wybrać się albo do Technika Masażysty(2 letnia szkoła wyłącznie masażu) lub też Fizjoterapeuty(który masażu ma w szkole zdecydowanie mniej ale za to posiada umiejętności inne przydatne w masażu leczniczym)dlatego klienci sami sobie są winni jak chodzą np do kosmetyczek na masaż czy też osób z kursami,bo to nie wina tych osób ,że dostały papier np za jeden dzień masażu ,mówię oczywiście o masażach leczniczych ,bo te bajeranckie to faktycznie wielkiej filozofii nie trzeba,a ogólnie hitem jest dla mojej osoby fakt,że ludzie jeżdżą do bioenergoterapeutów na masaże Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2013 16:31:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z masażem erotycznym, są gdzieś jakieś zapisy w Bro Question RazzVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sparta2012




Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 17

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2013 17:21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plotki głosiły ,że w hotelu Europa takowe były czy tak jest to nie wiem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RyB




Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 485

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2013 18:12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sparta2012 napisał:
plotki głosiły ,że w hotelu Europa takowe były czy tak jest to nie wiem Laughing
Plotki też głosiły, że ze 100 zł w kieszeni można tam było miło spędzić godzinkę. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sob, 08 Cze 2013 23:02:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do Seby najlepiej iść z zaleceniami od lekarza, fizjoterapeuta nie jest od stawiania diagnoz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eleonora




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 10 Cze 2013 14:45:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sparta2012 napisał:
Widzę ostatnie posty to prawdziwa szydera z masażystów,jednakże wiele pacjentów by się z wami nie zgodziło jeżeli chodzi o efekty ich pracy.Po pierwsze trzeba odróżnić masazystę od masażysty,nigdy masażystą nie będzie człowiek który jest jedynie po kursach ,a z tego co wiem jeden taki w Brodnicy jest na Wyspiańskiego,dlaczego nie będzie? ponieważ takie kursy zwykle trwają maksymalnie 1 dzień ,są oczywiście miesięczne ale to i tak wiele nie zmienia.Jeżeli chodzi o masażystów to zdecydowanie najlepszym wyborem jest wybrać się albo do Technika Masażysty(2 letnia szkoła wyłącznie masażu) lub też Fizjoterapeuty(który masażu ma w szkole zdecydowanie mniej ale za to posiada umiejętności inne przydatne w masażu leczniczym)dlatego klienci sami sobie są winni jak chodzą np do kosmetyczek na masaż czy też osób z kursami,bo to nie wina tych osób ,że dostały papier np za jeden dzień masażu ,mówię oczywiście o masażach leczniczych ,bo te bajeranckie to faktycznie wielkiej filozofii nie trzeba,a ogólnie hitem jest dla mojej osoby fakt,że ludzie jeżdżą do bioenergoterapeutów na masaże :shock:


Od razu widać że jesteś masażystą z grupy tych po tej dwuletniej szkole...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026658 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski