STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zakopane
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kochanie_1




Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 88
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 02 Sty 2012 23:28:04    Temat postu: Zakopane Odpowiedz z cytatem

witajcie,
potrzebowałabym waszej porady.
chciałabym wybrać się do Zakopanego na kilka dni i w związku z tym macie może jakieś sprawdzone pensjonaty gdzieś gdzie można się zatrzymać?
w internecie jest tego pełno ale może macie kogoś godnego polecenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
STIG




Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 70

PostWysłany: Wto, 03 Sty 2012 13:08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.dziubek.zakopane.pl/

Byłem fajnie, tanio obok McDonald. Nie korzystałem z obiadów więc nie mam zdania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlodamama




Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 226
Skąd: brodnica/poznań

PostWysłany: Sro, 04 Sty 2012 01:13:20    Temat postu: Re: Zakopane Odpowiedz z cytatem

kochanie_1 napisał:
witajcie,
potrzebowałabym waszej porady.
chciałabym wybrać się do Zakopanego na kilka dni i w związku z tym macie może jakieś sprawdzone pensjonaty gdzieś gdzie można się zatrzymać?
w internecie jest tego pełno ale może macie kogoś godnego polecenia.


uważaj na to http://www.podroze.pl/dzial/news-blog/hotel-golden-palace-w-zakopanem-najwieksze-oszustw/1902/

polecam : Villa Vita, Apartamenty Jan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tajemnicza




Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 52

PostWysłany: Sro, 04 Sty 2012 10:40:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Faktycznie noclegów w Zakopanym nie brakuje i każdy może wybrać coś odowiedniego dla siebie. Zależy też, w której części miałby być ten nocleg, by było oczywiście możliwie blisko wszędzie... i do sklepu, dworca, z którego można dostać się do Kuźnic i nie tylko... polecam ten nocleg, dla nas był odpowiedni:

http://pensjonaty-podhale.pl/pl/442/Izby-u-Goroli/

Na tej stronie jest spory wybór, są także mapki, które pomagają dobrać odpowiedni nocleg dla Twoich potrzeb.

Pozdawiam i udanego wypadu życzę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 23 Lip 2012 11:38:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam, że przy Brodnicy też mamy Zakopane Laughing

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pik




Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 8

PostWysłany: Pon, 23 Lip 2012 11:51:59    Temat postu: Zakopane Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne to nasze Zakpoane. Kilka lat temu zrobiłem sobie wycieczkę, od mostku przy Drwęcy, przez Zakopane do Świecia. Bardzo ładne widoki, a i górki niczego sobie, jak na Zakopane przystało Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pon, 23 Lip 2012 12:08:00    Temat postu: Re: Zakopane Odpowiedz z cytatem

pik napisał:
Bardzo ładne to nasze Zakpoane. Kilka lat temu zrobiłem sobie wycieczkę, od mostku przy Drwęcy, przez Zakopane do Świecia. Bardzo ładne widoki, a i górki niczego sobie, jak na Zakopane przystało Wink



a tak możesz trasę przybliżyć ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pik




Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 8

PostWysłany: Pon, 23 Lip 2012 12:47:39    Temat postu: Zakopane Odpowiedz z cytatem

Było to kilka lat temu, więc dokładnie nie pamiętam. Napewno startowałem od mostka przy głównej trasie na Olsztyn i dalej szedłem po wzniesieniach w kierunku Zakopanego, tak że same zabudowania i dolinę Drwęcy miałem na dole po lewej stronie. Za zabudowaniami cały czas prosto, później w prawo, tak, że doszedłem do Drwęcy, i do Świecia "wracałem". Teren nie najłatwiejszy, dużo wzniesień, często przedzierania się przez zarośla, ale wyprawę pamiętam do dziś, aż sobie z sentymentu zdjęcia wieczorem pooglądam Smile Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szook




Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 129

PostWysłany: Wto, 24 Lip 2012 07:46:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.apartamentwzakopanem.com/index.html

Polecam ten apartament 2 lata tamu kosztował 200zł/dobe - 4 osobowy

Teraz widzę że cena wzrosła, ale naprawdę godny polecenia i właściciel uczciwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Becia91




Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 5

PostWysłany: Sob, 26 Paź 2013 11:12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie są przeciętne ceny noclegów w Zakopanem? oczywiście nie chodzi mi o jakiś wypasiony standard
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kangoo




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 20

PostWysłany: Sob, 26 Paź 2013 12:37:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W samym mieście 50 - 80 zł za pokój (pensjonat), kilka kilometrów od miasta znajdziesz kwatery prywatne i pensjonaty za 50 - 60 zł z wyżywieniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emc81




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 209

PostWysłany: Sob, 26 Paź 2013 12:57:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biały Dunajec 25 zł/osoba, domek wielorodzinny,
oczywiscie łazienka z prysznicem w pokoju, tv, szafy na ubrania, czajnik, taras, grill, blisko do taniego sklepu, mozliwośc stołowania sie, okolica piękna i cicha, widok na góry, właściciele nie są wścibscy,
czysto, luźno, cudnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Edyta2301




Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 6

PostWysłany: Sob, 26 Paź 2013 14:40:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam nocleg http://www.paliderka-zakopane.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

była 2 razy i zawsze wszystko było ok. Spokojna okolica,cena niska jak na Zakopane. Do centrum Krupówek idzie się spacerkiem 15 min. Wszystko tak jak na fotkach w linku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emc81




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 209

PostWysłany: Sob, 26 Paź 2013 14:47:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edyta2301 napisał:
ja polecam nocleg http://www.paliderka-zakopane.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
.


cytat z powyzszego "Doba rozpoczyna się o godzinie 13:00 a kończy o godzinie 10:00"
wiem o co chodzi, ze musza miec czas na ogarniecie pokoju, ale czyż nie brzmi to dziwnie? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Edyta2301




Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 6

PostWysłany: Sob, 26 Paź 2013 14:57:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jest napisane ale faktycznie jest tak że umawiałam się o której mniej więcej będziemy i o której wyjeżdzamy. Mili właściciele nie robili z niczym problemu. W większości masz dobę od 13-14 a wymeldować się trzeba do 10-11 max i to nie tylko w Zakopanem. Nie wiem co w tym dziwnego w tym przypadku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016809 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski