STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak by to było gdyby.. [;
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 04 Cze 2005 13:33:16    Temat postu: Jak by to było gdyby.. [; Odpowiedz z cytatem

Gdyby tu wpadła taka firma jak chello 'eltronik' był by malutki i taka 'tkb'.

* chello plus – 4 Mbps za 179 zł
* chello classic – 2 Mbps za 119 zł
* chello light – 1 Mbps za 84 zł
* chello easy – 256 kbps za 59 zł

A oni taki eltronik i taka tkb wiedzą że nie mają zagrożenia więc robią co chcą, bo i tak każdy chcę internet a TP jest zbyt droga.
W dodatku znów widziałem że w sieci lokalnej 'eltronik' transfer spadł do 32 kb/s ;] kolejny raz, czemu ? Ja też nie wiem [;
Tu w naszym mieście brakuje konkurencji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariusz




Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 10
Skąd: Morskie Oko

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2005 13:39:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.... Ja mam net z TKB (radiowy) i nienarzekam... 35zł za 64kb to dobra cena; nie wiem czy wiesz, że tkb nie doliczył vatu do ceny a ich obsługa techniczna jest o.k. starają się chłopacy i robią co do nich należy; więc uczciwa konkurencja im nie groźna. Very Happy
P.S. Konkurencja dobra rzecz, czym więcej tym taniej..... Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 05 Cze 2005 18:53:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że w końcu do Brodnicy trafi konkurencja z prawdziwego zdarzenia. Eltronik zbyt mocno wali sobie w bambuko (nawet sygnał telewizyjny jest do d***).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2005 16:13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panicz napisał:
[...]nawet sygnał telewizyjny jest do d***.

Mości Paniczu nikt, w ELtroniku (w kablówce osiedlowej z tego co wiem też nie Wink ) nie posiada daru jasnowidzenia, które pozwalałoby wiedzieć gdzie akurat sygnał się popsuł - jak Ci obraz śnieży albo masz na nim "ciarki" to dzwoń i ten fakt zgłaszaj a brygada techniczna się tym problemem z dziką ochotą zajmie Smile


Dla leniwych podaję nr 49-302-50
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 06 Cze 2005 16:55:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawiali, naprawiali, naprawiali...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Nie, 19 Cze 2005 16:08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze all
Eltronik hehe to jest śmieszne Eltronik to Inaczej Mówiąc Amatorzy, którzy niewiedzą jak się wziąć za cos, co nie potrafią Zrobić.
Net pada jak padał lagi w sieci telewizja do bani jakieś beznadziejne programy i jeszcze podrożał net za co powinno działać bez zarzutu a tu duża lipa normalnie pada co godzine a jak dzwoni się niby informatyków to niewiedzą prawie nić jakieś dekle za telefonem siedzą jak dojdzie do awarii to trzeba czekać aż zechcą przyjechać po 2 tygodniach i to jeszcze bezczelnie kłamią ze niemają ludzi a jak się przyjdzie osobiście do eltronika to zaraz się znalazła się ekipa do naprawy nie dość ze oszukują w rachunkach to jeszcze tak bawią się z ludźmi w kotka i myszkę .
A co do hello to przydało się by lepsza telewizja a nie jakieś tele zakupy 24 h i kanały beznadziejne, co można odbierać za darmo przez satelitę
Więc polecam hello i naprawdę trzeba się postarać żeby unas założyli net jak wiem to potrzeba tylko 100ludzi, na począntek to by się znalazło!!
I na pewno dużo ludzi by zrezygnowało z eltronika bo to po prostu oszuści którzy pasą się na naszej nie świadomości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 19 Cze 2005 19:54:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam brod, dawno nie pisałeś. dobrze, że jesteś. brakowało mi strumieni myśli w twoim wykonaniu. witaj w domu Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Gość






PostWysłany: Pon, 20 Cze 2005 16:36:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o czym wy tu piszecie...? chyba troche nie na temat.
Powrót do góry
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pon, 20 Cze 2005 17:50:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:]no wiesz kurcze Eltronik mnie dobijał przesiadłem się na tpsa łacze 1 Mb płace troche dużo ale sam naszescie nie niekożystam poprostu podzieliłe net na 4Razz no i się ciesze no normalnie można się weszcie pobawić a nie jak w eltroniku leka ulewa to programy z nikają albo goronco to net pada!!
Nie Poprostu Eltronik jednym Słowem to syff jakich jeszcze nie było niech się lepiej schowają z tym netem i kogoś innego wpuszczą w tą branże niech eltronik poda się do dymisji z tym netem i niech ktoś inny przejme ich działalność w Brodnicy są duzo młodych i zdolnych ludzi zajmujących się Takimi żeczmi A nie Amatorski Zespół Eltronika.

A Teraz Przyszedł Czas Na Podsumowanie
Tego co napisałęm o Eltroniku.
Eltronik To Prawdziwy Syf i Szambo
W Które Wiekszość Ludzi Wpadło Kierująć
się
Tanim Netem Który bardzo się Roszerzał Tylko ze Eltronik
Zaczoł bardzo się Srać i odpierdala** Z tym netem.
I Możecie Się spodziewać Fajnego Textu o eltroniku W Czasie Brodnicy Oraz Nowościach no i jeszcze w pomorskiej o tym jak eltronik traktuje ludzi.
:] Ja juz podziekowałem im i sie z tego bardzo ciesze i niepolecam nikomu Zakaładanie Netu z ELtronika tO pRAWDZIWY SYF:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jojo
Gość






PostWysłany: Sro, 06 Lip 2005 14:16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brod.pl napisał:
:]no wiesz kurcze Eltronik mnie dobijał przesiadłem się na tpsa łacze 1 Mb płace troche dużo ale sam naszescie nie niekożystam poprostu podzieliłe net na 4Razz no i się ciesze no normalnie można się weszcie pobawić a nie jak w eltroniku leka ulewa to programy z nikają albo goronco to net pada!!
Nie Poprostu Eltronik jednym Słowem to syff jakich jeszcze nie było niech się lepiej schowają z tym netem i kogoś innego wpuszczą w tą branże niech eltronik poda się do dymisji z tym netem i niech ktoś inny przejme ich działalność w Brodnicy są duzo młodych i zdolnych ludzi zajmujących się Takimi żeczmi A nie Amatorski Zespół Eltronika.

A Teraz Przyszedł Czas Na Podsumowanie
Tego co napisałęm o Eltroniku.
Eltronik To Prawdziwy Syf i Szambo
W Które Wiekszość Ludzi Wpadło Kierująć
się
Tanim Netem Który bardzo się Roszerzał Tylko ze Eltronik
Zaczoł bardzo się Srać i odpierdala** Z tym netem.
I Możecie Się spodziewać Fajnego Textu o eltroniku W Czasie Brodnicy Oraz Nowościach no i jeszcze w pomorskiej o tym jak eltronik traktuje ludzi.
:] Ja juz podziekowałem im i sie z tego bardzo ciesze i niepolecam nikomu Zakaładanie Netu z ELtronika tO pRAWDZIWY SYF:]

Ty brod to sam nie wiesz co pleciesz , a ze swoją mordeczką (czyt.D***) to już byłeś u każdego dostawcy netu i żaden cię niezadowolił na długo .Także współczuję Tobie i całemu Twojemu otoczeniu , które ma bezpośredni kontakt z Tobą ,a obecnie TPSA ,które na tę chwilę chwalisz tylko do kiedy?
Powrót do góry
killer
Gość






PostWysłany: Czw, 07 Lip 2005 13:02:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupi Dzieciaku jojo Price polo heheh masz wodo głowie czy jak Jojo:]
Powrót do góry
agnes




Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 296
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Lip 2005 09:39:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby powstała liczna konurencja w b-cy to miejscowe kablówki które dostarczają netu może dałyby lepsze oferty po niższych cenach, wiadomo że wtedy zaczęłaby się walka o klientów Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Lip 2005 18:59:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agnes napisał:
jakby powstała liczna konurencja w b-cy to miejscowe kablówki które dostarczają netu może dałyby lepsze oferty po niższych cenach, wiadomo że wtedy zaczęłaby się walka o klientów Wink

... i tu się z tobą zgadzam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego




Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 53
Skąd: Brodnica, Gdańsk

PostWysłany: Pią, 08 Lip 2005 20:19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... i ja tez. Tak jak kiedys TPSa miala monopol na dostawe Internetu w Polsce, tak teraz w Brodnicy rynek mamy podzielony miedzy Eltronik i TKB. Zostaje tylko Neostrada, ale to nie jest tanie rozwiazanie, tym bardziej, ze wprowadzili limity. Co za tym idzie firmy ustalaja ceny i zakres uslug na podobnym poziomie i nie wprowadzaja zmian, bo nie ma konkurencji, ktora zmusilaby ich do walki o klienta... a szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 18 Lip 2005 08:58:32    Temat postu: Nic..... Odpowiedz z cytatem

Nic się nie zminiło i nic się nie zmieni z naszym 'kochanym łełtronikem' ;] poprostu w oko im ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018726 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski