STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
POBIERACZEK
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olooo




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 129

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 17:15:07    Temat postu: POBIERACZEK Odpowiedz z cytatem

Witam czy miał ktoś do czynienia z nimi i co zrobiliście żeby nie płacić i mieć z nimi spokój .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adiok




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 172

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 17:32:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idź do rzecznika praw konsumenta
dostaniesz fachową poradę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 17:33:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pobieraczek to oszuści. Niczym się nie martw! Przysyłają maile z pogróżkami (2-3 razy) i dają spokój. Pod żadnym pozorem nie płać!!!

W necie jest pełno info o tym procederze np.http://forum.gp24.pl/pobieraczek-oszusci-t34649/page__st__60

Jeszcze raz nie daj się NACIĄGNĄĆ!!!


Ostatnio zmieniony przez Lola dnia Nie, 11 Gru 2011 17:36:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikee22




Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 1105

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 17:34:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://media2.pl/internet/63062-UOKiK-Pobieraczek.pl-zlamal-prawo-jest-kara.html ostatnio też w tv mówili o tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marionetka




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 55

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 17:40:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz w domu dziecko poniżej 12 roku życia, jesteś bezpieczny/a.
Wysyłaj informację, że niczego nie zamawiałaś i nie mają twojego podpisu. Nie pokażą ci umowy, bo jej nie ma . To są oszuści, mozna postraszyć ich prokuraturą za zastraszanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olooo




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 129

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 17:48:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poradzono mi żebym wysłał do nich pismo na które mi odpowiedzieli że muszę zapłacić chociaż nic nie ściągałem . Bo nie możliwe jest odstąpienie od umowy gdyż zostało złożone po terminie.Miałem na to 10 dni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marionetka




Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 55

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 17:52:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam podobną sytuację, w sieci są strony z poradami prawników, wystarczy wpisać i poszukać . Też wystraszyłam się, ale oszustom nic nie zapłaciłam. Może najlepiej zwalić na dziecko i zapytać, jak odważyli się na nielegalne podpisanie umowy z osobą nieletnią bez zgody rodzica ? Postraszyć doniesieniem do prokuratury.
Proszę w wyszukiwarce poszukać pod hasłem pobieraczek oszuści i będzie sporo porad.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martinaero




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 35
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 20:27:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marionetka napisał:
Jeżeli masz w domu dziecko poniżej 12 roku życia, jesteś bezpieczny/a.
Wysyłaj informację, że niczego nie zamawiałaś i nie mają twojego podpisu. Nie pokażą ci umowy, bo jej nie ma . To są oszuści, mozna postraszyć ich prokuraturą za zastraszanie.


Dokładnie, nawet jeżeli masz starsze dziecko niż 12 lat to też się nie martw.
Dzieci nie mają zdolności do czynności prawnych, więc nie mogą zawierać żadnych umów. Tak mi powiedział rzecznik praw konsumenta. Poza tym straszą, że zgłoszą Cię do rejestru dłużników, ale to też kosztuje a biorąc pod uwagę ilość osób, które dały się przez nich naciągnąć to raczej jest niemożliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 23:09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martinaero napisał:


Dzieci nie mają zdolności do czynności prawnych, więc nie mogą zawierać żadnych umów.


Małoletni mogą zawierać umowy. Umowy powszechnie zawierane w drobnych sprawach życia codziennego. Umowa taka staje się ważna w chwili jej wykonania o ile w rażący sposób nie krzywdzi ona małoletniego.


Ostatnio zmieniony przez sztrasburg dnia Nie, 11 Gru 2011 23:30:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 23:13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marionetka napisał:
Jeżeli masz w domu dziecko poniżej 12 roku życia, jesteś bezpieczny/a.
Wysyłaj informację, że niczego nie zamawiałaś i nie mają twojego podpisu. Nie pokażą ci umowy, bo jej nie ma . To są oszuści, mozna postraszyć ich prokuraturą za zastraszanie.

Do zawarcia umowy prze internet nie trzeba formy papierowej i podpisu. Za to można od niej odstąpić w ciągu dziesięciu dni o czym powinniśmy być powiadomieni na piśmie. Jeżeli nie powiadomiono nas na piśmie o tym, że w ciągu dziesięciu dni możemy odstąpić od umowy, to termin ten wydłuża się do trzech miesięcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sztrasburg




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 683

PostWysłany: Nie, 11 Gru 2011 23:36:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyższy czas wprowadzić do szkół jakąś formę edukacji o prawie, bo jest ono bardzo ważne w naszym codziennym życiu, a edukacja o nim żadna, a takich problemów jak ten, który ludzie mają z takimi serwisami jak "pobieraczek" ,można by w dużej mierze uniknąć przy pewnym poziomie wiedzy prawniczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tajemnicza




Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 52

PostWysłany: Pon, 12 Gru 2011 12:05:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Też miałam z nimi do czynienia, ale to jedynie moja wina i od tej pory zawsze staram się czytać regulamin, bo nigdy nic nie wiadomo:)
Nic z tym nie robiłam, gdyż sami mi dali spokój. Chociaż na początku dostawałam kilka e-maili, że muszę zapłacić, bo w inaczej skierują sprawę do sądu. Jednak napisałam im e-maila i na tym sprawa ucichła. Potem oglądałam reportarz, w magazynie ekspresu reporterów...Smile

Pozdro i nie przejmuj się tym, gdyż ten portal chce od niewinnych ludzić wyłudzić pieniądze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olooo




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 129

PostWysłany: Wto, 13 Gru 2011 18:18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to teraz zostało mi czekać pewnie na rozwój wydarzeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekkk




Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1082

PostWysłany: Sro, 14 Gru 2011 08:04:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej to. Nie podejmuj żadnych działań. Pobieraczek jeszcze nikogo nie wyprocesował. Płacą Ci, którzy dają się zastraszyć. To im starcza. W razie procesu, jest tyle wątpliwości na ich niekorzyść, że ryzyko przegranej z ich strony jest duże, a wiedzą, że sprawa ta na pewno została by nagłośniona i nikt im by już nie zapłacił.

Należy też uważać, na firmę INTERNET SERVICE to są dopiero złodzieje. Podają jako korespondencyjny adres, który nie istnieje, a ponadto chcą 4xi więcej od Pobieraczka, kopiują ich metody postępowania.

A najlepiej tam nie zaglądać i nie logować się, unikniemy pici stresu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raku




Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 205
Skąd: bCa

PostWysłany: Czw, 22 Gru 2011 00:58:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak pisza czlowieki wyzej .
nic sie nie boj pobieraczek chce tylko zastraszyc przy chodza 3 e maile a nie podejmuje zadnych dzialas nie jestes zobowiazany do zaplaty gdyz zeby placic za cos takiego musialbys z kims podpisac umowe , a zeby umowa byla wazna mowisz ja WŁASNORĘCZNIE PODPISAĆ a "ta ich umowa" wyglada w ten sposob ze TWÓJ PODPIS zastepuje haczyk ktory musisz zaznaczyc przy rejestracji .

ps to ze juz 7 miesiecy korzystam z pobieraczka zakladajac nowe konta bo mi blokuja jak nie zaplace to szczegol Very Happy jednak chyba wkoncu zrezygnuje bo on wcale tak szybko nie pobiera Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018199 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski