STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
LAN PARTY COUNTER-STRIKE 5vs5 BRODNICA
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vEq




Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 28 Lis 2011 18:38:17    Temat postu: LAN PARTY COUNTER-STRIKE 5vs5 BRODNICA Odpowiedz z cytatem

Witam , nie każdy wie , że połowa ludzi z naszej wspaniałej "BRODNICY" grywa w tak popularną grę jaką jest "Counter-Strike 1.6".
Niedawno wraz z kumplami wpadliśmy na pomysł , żeby zorganizować "LAN" w Brodnicy. Co wy o tym myślicie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vEq




Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 28 Lis 2011 18:42:18    Temat postu: Re: LAN PARTY COUNTER-STRIKE 5vs5 BRODNICA Odpowiedz z cytatem

vEq napisał:
Witam , nie każdy wie , że połowa ludzi z naszej wspaniałej "BRODNICY" grywa w tak popularną grę jaką jest "Counter-Strike 1.6".
Niedawno wraz z kumplami wpadliśmy na pomysł , żeby zorganizować "LAN" w Brodnicy. Co wy o tym myślicie ?




PROSZE O WYPOWIADANIE SIĘ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pon, 28 Lis 2011 19:07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co to jest LAN Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kill3rs4




Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 51
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 28 Lis 2011 21:43:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LAN - Local Area Network. ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Pon, 28 Lis 2011 23:25:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto by pomyśleć. Gdybym mógł dostać jakieś dodatkowe informacje - jak miałoby to wyglądać, gdzie się odbywać, jak sytuacja przedstawiałaby się ze sprzętem - to może i jakąś drużynę udałoby się skleić :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asdf1




Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 26

PostWysłany: Pon, 28 Lis 2011 23:27:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej jestem ZA i na pewno nie tylko ja. W Brodnicy znajdzie się wielu chętnych, aby wziąć udział w takowym LAN-ie. Jakieś konkretne informacje? Miejsce itd? Powodzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierza




Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 95
Skąd: Brodnica(L)

PostWysłany: Wto, 29 Lis 2011 10:56:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Zgłaszam się że byłbym chętny z ekipą. ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HulitEx




Dołączył: 31 Lip 2005
Posty: 9

PostWysłany: Wto, 29 Lis 2011 11:34:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również z miłą chęcią bym się zmierzył w LAN`ie z innymi zawodnikami.
Od ostatniego turnieju w który grałem minęło z 5-6 lat a może i dłużej i to jeszcze w CS`a 1.3 a może 1.5 Wink

Dobrze by było coś ogarnąć. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KLRszef




Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 29 Lis 2011 11:54:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz dawno, dawno temu mialem taki plan ale to nie jest takie proste jak Ci sie wydaje kolego Smile Kiedys nawet rozmawialem z kolegami z szefem DWORCOWEJ C@FE(tam gdzie byl ostatni turniej w CS 1.5 jakies 4 lata temu), on z checia by wypozyczyl ta sale gdzie stoja te komputery i biurka, ale komputery z tamtad to jest magia, da sie jedynie pograc w pasjans Smile Jezeli ogarniesz ok. 11 dobrych komputerow zeby dalo sie grac w 10letnia gre na 100 fpsach to jestem w stanie pomoc nawet;] ja prywatnego kompa nie dam, zeby kazdy wgrywal pelno sterownikow myszki, sluchawek i w ogole, zeby komp mi sie rozjebal na koniec:D Znajac zycie, tylko na pomyslach i checiach sie konczy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vEq




Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 29 Lis 2011 14:45:03    Temat postu: miejsce Odpowiedz z cytatem

jest jakies miejsce w B-cy poza "C@FE" ? Jakaś szkoła ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asdf1




Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 26

PostWysłany: Wto, 29 Lis 2011 16:09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcielibyście to zrobić? Typowe Lan Party czyt. przychodzisz ze swoim kompem i grasz na nim? Do tego potrzebna jest dość duża sala, plus taki, że każdy gra na swoim komputerze i turniej idzie bardzo sprawnie. Jeżeli chodzi o takie imprezy Lan Party to w innym miastach odbywają się one w nocy, przykładowo turniej zaczyna się o 20.00 a kończy rano. Co do miejsca to myślę, że jest ich sporo, a wynajęcie sali w weekend to nie problem. Chociażby w 1 LO jest aula, na której coś takiego spokojnie można zorganizować. Musicie mieć pojęcie na temat budowy sieci, aby połączyć wszystkie komputery w sieć LAN. Generalnie proponuję popytać w szkołach (zaczynając od podstawowych, kończąc na liceach). Warto z takim pomysłem zwrócić się także do BDK lub władz miasta - jako, iż chętnych byłoby na pewno sporo.. Nie jest to na pewno łatwa sprawa do zorganizowania. Chyba, że zależy Wam na tym, aby wyglądało to bardzo skromnie. Nie chcę Was zniechęcać, ale zazwyczaj wszystko kończy się na pomyśle. Do zorganizowania takiego turnieju potrzebna jest większa ilość osób. Napisz konkretnie jak to widzisz, jeżeli mogę jeszcze Ci coś doradzić to warto skontaktować się w tej sprawie z jakimiś firmami komputerowymi w Brodnicy (Neo-System, Komputronik, Vobis), a to za sprawą tego, że jeżeli chcecie robić chociażby LAN Party to będzie potrzebnych trochę kabli do połączenia tej sieci, a nie każdy posiada w komputerze sieciówkę na WIFI.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AnTonY




Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 29 Lis 2011 21:06:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elo. Wreszcie może nadejdzie upragniony dzień by w Brodnicy zrobili lan'a. Very Happy O miejsce to nie ma co się martwić, bo mogę porozmawiać z moim dyrektorem z Brodnickiego Rolnika i zrobi się to na hali. Znajomy kuzyna jest szefem w Vobisie więc może by się dało coś skombinować. Tylko trzeba by zrobić ładną reklamy by to była impreza na poziomie i żeby było dużo osób i potrzebna by była osoba która potrafi budować sieć lan.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asdf1




Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 26

PostWysłany: Sro, 30 Lis 2011 16:35:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że już skończyło się na "planach" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AnTonY




Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 30 Lis 2011 19:15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tego nie zorganizuję ale mogę pomóc, bo mam znajomości tu i ówdzie. Veq to jak będzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ciacho11431




Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 02 Gru 2011 04:44:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale w Brodnicy jest bardzo wielu graczy popularnego Counter'a. Dlatego warto by takie coś skleić i zobaczyć jak to będzie ..
Jak najbardziej jestem za!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017587 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski