STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Windows 7

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SnoopDogg




Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 11 Lis 2011 12:17:02    Temat postu: Windows 7 Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie pytanie ponieważ nie bardzo się na tym znam.Znalazłem trzy płytki firmy hp.Każda płyta osobno (w tych kopertach z przezroczystym kółkiem, takie zwyczajne na cd).Na pierwszej z 3 (ponumerowane) jest Hp Restore Plus!, Na drugiej Windows 7 Professional, na trzeciej Language Pack DVD for Widnows 7.Płytki są około 3/4 czarne 1/4 siwa (na siwej widnieje cos jak kod kreskowy), (Zas w lewym dolnym rogu czarnego pola widnieje znaczek hp na białym tle). Płyty są nienaruszone.
Aktualnie brak mi pieniędzy i myślałem nad ich sprzedażą jednak chciałbym się upewnić czy w ogóle te płytki są oryginalne.
Z góry dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Pią, 11 Lis 2011 13:14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czy płyta jest oryginalna nie ma żadnego znaczenia.
Fakt oryginalności systemu potwierdza się obowiązkowo przez paragon i naklejkę z licencją, którą musimy nakleić na obudowę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.013217 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski